Навигация по сайту

Популярные статьи

Використовуйте 7 безкоштовних інструментів SEO для більшого успіху

  1. Аналіз на сторінці
  2. Seorch
  3. Seositecheckup
  4. На сторінці пошукової системи
  5. Тест швидкості та підказки
  6. Pingdom
  7. Статистика Google Pagespeed
  8. Більше безкоштовних інструментів SEO
  9. Генератор Sistrix SERP
  10. Рейтинг Spy

Будь-який блогер задоволений цим, якщо він отримує допомогу в оптимізації свого блогу, чи ні?

Щоб ще більше оптимізувати свій блог, сьогодні я познайомлю вас з 7 безкоштовними інструментами SEO, за допомогою яких ви розкриєте невикористаний потенціал оптимізації.

Для інструментів я зробив три категорії:
Аналіз на сторінці, тести швидкості та інші, безкоштовні інструменти SEO.

Таким чином, у вас є прекрасний фундамент і досить добре охоплені

Аналіз на сторінці

Ваш вміст, вміст вашої сторінки є найважливішим для вашого блогу.

Оптимізація цього не є ракетною наукою і може бути зроблена відносно швидко і легко під час написання нової статті. Якщо у вас є уразливості у ваших статтях і сторінках, і чи є ще невикористаний потенціал, ці інструменти показують вам.

Seorch

Будь-який блогер задоволений цим, якщо він отримує допомогу в оптимізації свого блогу, чи ні

Частина на сторінці аналізу в Seorch

Німецький інструмент надає вам повний аналіз на сторінці. На додаток до обов'язкового аналізу мета-тегів, ви отримуєте короткий офсайд-аналіз з популярністю посилань і доменів, оглядом соціальних акцій вашої сторінки, оцінкою семантики (читабельність, використані ключові слова, структуру заголовків тощо) та багато іншого. як продуктивність веб-сайту, мобільні SEO та технічні фактори.

Інструмент робить надійну роботу, надаючи можливість аналізувати вашу сторінку в комбінації з ключовим словом, щоб отримати ще більш точні дані. На жаль, графічне розташування сайту трохи датоване.

Seositecheckup

Огляд загальних факторів SEO в Seositecheckup

Інструмент англійської мови оцінює вашу сторінку на основі різних факторів і дає вам значення від 0 до 100. Крім того, ви побачите, які підтверджені фактори дотримуються, де є попередження або навіть помилки. Від традиційного SEO-аналізу, швидкості завантаження, деталей сервера, мобільного юзабіліті, до передових SEO-факторів, інструмент пропонує повний аналіз.

У Seositecheckup ви отримуєте модернізований аналіз на сторінці. Варто зауважити, що якщо виникають помилки або попередження, ви побачите поради щодо усунення проблем. Якщо ви не проти англійської, я рекомендую цей інструмент.

На сторінці пошукової системи

Аналіз вмісту за допомогою інструмента OnPage

Німецький інструмент OnPage трохи виділяється з двох інших безкоштовних інструментів SEO. Вона зосереджена на аналізі вашого вмісту. Перш за все, це відмінний інструмент для аналізу вашого тексту порівняно з 10 результатами пошуку даного ключового слова. Інструмент SEO стосується кількості слів, щільності ключових слів, інтервалу ключових слів, зважування ключових слів і ступеня оптимізації ваших зображень.

Для аналізу контенту і особливо погляду на ваші тексти, я думаю, що немає кращого, безкоштовного інструменту, ніж інструмент OnPage. Зокрема, для поліпшення сторінки краще порівняти 10 найкращих результатів пошуку введених ключових слів.

Тест швидкості та підказки

Швидко відкривається блог не тільки демонструє професіоналізм, але й заважає вам втратити читачів через повільну швидкість.

Ви не можете уявити, як швидко користувачі закривають веб-сайт, якщо він не завантажується досить швидко. Щоб запобігти цьому, я покажу вам два інструменти тестування швидкості. Вони визначають, наскільки швидко ваш блог і які речі сповільнюють його.

Pingdom

Тест швидкості в Pingdom

Цей безкоштовний інструмент SEO вимірює час завантаження вашого блогу за лічені секунди, оцінює його від 0 до 100 і дає вам розмір сторінки. Приємно, що Pingdom також показує, наскільки швидше або повільніше ваша сторінка порівнюється з іншими перевіреними сторінками. Крім того, Pingdom показує, які фактори сповільнюють вашу сторінку.

Відмінний інструмент для аналізу швидкості та розміру вашого блогу та отримання початкових порад з оптимізації. Важливо, щоб ви натиснули Налаштування, щоб вибрати розташування сервера, з якого має проходити тест. Чим далі знаходиться сервер, тим довше потрібно завантаження.

Статистика Google Pagespeed

Огляд Google PageSpeed ​​Insights

Гігант пошукової системи особисто надає вам один з найбільш широко використовуваних інструментів тестування швидкості. Це дає вам швидкість завантаження вашого блогу як значення від 0 до 100. Відмінне те, що ви отримуєте дві окремі аналітики для мобільних пристроїв і настільних комп'ютерів. Крім того, вам будуть запропоновані заходи і пояснити, як можна збільшити швидкість.

Швидкий перевірочний інструмент SEO надає відмінний спосіб окремо переглядати дві мобільні та робочі аналітики. Ви також отримаєте дії для більш швидкої сторінки, яка ще не реалізована.

Більше безкоштовних інструментів SEO

Звичайно, є багато безкоштовних інструментів SEO, за допомогою яких ви можете перевірити різні параметри вашого блогу. На додаток до інструментів на сторінці та швидкості тестування, у мене тепер є ще дві сторінки для завершення портфоліо безкоштовних інструментів SEO.

Генератор Sistrix SERP

Sistrix SERP Snippet Попередній перегляд генератора

SEO Tool Giant Sistrix пропонує безкоштовний генератор фрагментів. Це дозволить переглянути попередній вигляд сторінок у результатах пошуку Google. Крім того, генератор розраховує, а також використовуються символи Тег заголовка та опису , Це дозволить вам спробувати, як створити найкращі теги, не перевищуючи загальну допустиму довжину.

Простий інструмент для попереднього перегляду фрагмента в результатах пошуку Google і експерименту з ідеальною довжиною заголовка та тега опису.

Рейтинг Spy

Огляд рейтингу для Ranking Spy

Звичайно, інструмент відстеження ключових слів не повинен відсутній у такому переліку. Будь ласка, тут це:

З рейтингом Spy, ви можете ввести ключове слово і сторінку, і інструмент допоможе вам визначити рейтингові позиції на Bing, Google, Google Mobile, Yahoo і інших пошукових системах. Крім того, інструмент SEO показує загальну кількість переглядів для цього ключового слова. Найкраще, що ви можете створити безкоштовний годинник для домену з п'ятьма ключовими словами, який переглядатиметься кожні три дні.

Ідеальна альтернатива для багатьох платних інструментів відстеження ключових слів. Ви можете вручну переглянути стільки рейтингів ключових слів, скільки хочете, або навіть створити безкоштовний годинник для п'яти ключових слів у домені.