Навигация по сайту

Популярные статьи

Вилітають гри на Андроїд: що робити якщо не запускається гра

 1. Чому вилітають деякі ігри на Андроїд: Відео
 2. Як грати в ігри ВКонтакте через Андроїд: Відео
 3. Як отримати ROOT права: Відео
 4. Як зробити щоб гри не вилітали: Відео

Операційна оболонка Андроїд, особливо останні її версії, відрізняються Операційна оболонка Андроїд, особливо останні її версії, відрізняються  стабільністю в роботі стабільністю в роботі. Одна з причин, по якій багато хто купує саме гаджет під управлінням Андроїд - величезний вибір розважальних утиліт. Але часто виникає ситуація, коли навіть на найпотужніших пристроях утиліта відмовляється запускатися або видає помилку. У даній статті буде докладно розглянуто питання, як впоратися з ситуацією, коли не йдуть гри на Андроїд.

Чому вилітають деякі ігри на Андроїд: Відео

Причини некоректної роботи

Причини некоректної роботи

Існує кілька причин, за якими гри на платформі працюють неправильно або не працюють взагалі:

 1. Перша причина - погана оптимізація. Таке явище стало досить поширеним з появою багатоядерних процесорів.
 2. Друга причина - ще не було випущено версії утиліти саме для пристрою користувача. Наприклад, якщо додаток завантажити на екран з Full HD, він буде працювати некоректно з версією для екранів з HD. В такому випадку залишається тільки почекати нової модифікації пристрою.
 3. Третя причина - було закачано гра не для того пристрою. Не варто забувати, що існують різні моделі процесорів і відеоприскорювачів, системні вимоги конкретно вказуються в інструкції до програми.
 4. Четверта причина - версія Android не підтримує додатком.
 5. П'ята причина - помилка самих розробників гри. Якщо ні на одному пристрої, утиліта не працює коректно, варто повідомити про таке в систему підтримки Google Play.
 6. Остання, шоста причина, кеш програми були закачаний не в ту папку. Як з цим впоратися ми детально розповімо в другій частині статті.

Як грати в ігри ВКонтакте через Андроїд: Відео

Що робити, якщо вилітають гри на Android

Якщо вилітають гри на Андроїд, можна спробувати кілька способів виправити таку ситуацію:

 1. Перший спосіб - завантажити одну з програм оптимізаторів на. Деякі з них починають повністю функціонувати після отримання Root-доступу. Після процесу оптимізації, система стане працювати плавніше і запустяться багато ігор, які раніше вилітали або не працювали.
 2. Другий спосіб - вивантажити зайві додатки з оперативної пам'яті . При її нестачі, оболонка починає захлинатися і видавати помилки.
 3. Третій спосіб - встановити нову версію прошивки. Для цього треба зайти на сайт виробника. Варто нагадати, що не всі гаджети попередніх поколінь мають таку опцію. Наприклад, HTC не має підтримки нових версій Андроїда для пристроїв минулих поколінь. Як самому перепрошити Android детально розписано тут .
 4. Четвертий спосіб - скинути апарат до заводських налаштувань . Бувають випадки, коли користувачі настільки засмічують систему, що ні оптимізатори, ні антивіруси вже не допомагають. Тоді може допомогти тільки повне скидання. Щоб зробити це, треба зайти в «Налаштування», далі «Створення резервної копії» і «Скидання налаштувань». Іноді така процедура допомагає.
 5. П'ятий спосіб - віднести гаджет в майстерню. Можлива проблема з обладнанням.

Як отримати ROOT права: Відео

Правильне скачування кеша для ігор

Тепер опишемо останню поширену проблему - неправильно закачаний флеш. Як відомо, всі програми спочатку вимагають apk-файлу і тільки після цього починає завантажуватися сам додаток. Іноді кеш завантажується не в ту папку і гра відмовляється працювати.

Щоб усунути проблеми треба закачати виконуваний файл на карту пам'яті, далі установку запустити через Wi-Fi мережу.

Кеш деяких додатків займає більш гігабайти, тому потрібно тільки запустити процес і відключити мережу. Далі, необхідно знову завантажити виконуваний файл і почати установку, використовуючи нормальний інтернет. Файли кешу треба буде скопіювати в ті папки, який було створено при завантаженні через Wi-Fi. Такі маніпуляції необхідно здійснювати, щоб не завантажувати внутрішню пам'ять пристрою.

Вам також може допомогти:
Способи оптимізації і прискорення роботи Android
Програми для оптимізації роботи Android

Як зробити щоб гри не вилітали: Відео

Поділіться матеріалом в соц мережах: