Навигация по сайту

Популярные статьи

Вимірювання до Google SEO оновлення

Пошукова оптимізація багато в чому залежить від переконання, що ваш веб-сайт сумісний з оновленнями алгоритму пошукової системи, коли (в ідеалі раніше) вони відбуваються. Оскільки Google як і раніше командує левовою часткою пошукового трафіку в Інтернеті, тестом є відповідність оновленням Google SEO. Як власник бізнесу важко йти в ногу з усіма кращими практиками, пов'язаними з підтримкою дружньої пошукової системи, і навіть важче знати, чи виконує ваша компанія відповідність найкращим практикам. .

Принаймні, це було… Звичайно, ви завжди можете увійти до Google Analytics і розшифрувати власні дані, але це насправді не говорить вам, коли відбулися оновлення алгоритмів. Сьогодні я знайшов відмінний сервіс в Інтернеті, що робить саме це. Він бере ваші дані трафіку з Google Analytics і створює для вас діаграму, яка показує оновлення алгоритму Google, які накладаються на верхній частині діаграми трафіку. Результатом є простий у використанні інструмент, щоб перевірити, чи впливав трафік негативно або позитивно на оновлення алгоритму.

На діаграмі вище можна переглянути аналіз даних Analytics для цього сайту ( Спеціалізований цифровий маркетинг ). Це тільки підходить, тому що я твердо вірю в практику того, що я проповідую в Інтернеті. Зрештою, якщо я не можу продемонструвати вам позитивний вплив таких речей, як оптимізований веб-дизайн, стратегія створення та розповсюдження контенту, а також рекламу КПП на веб-сайті моєї компанії, то як я можу попросити вас повірити, що я можу зробити краще Ваш сайт?

За минулий рік наш трафік стабільно зростав і останнім часом експоненціально через всі дійсно великі зміни та оновлення Google SEO. Протягом цього ж періоду часу ми постійно працювали над удосконаленням нашого SEO і підтримували послідовність створення та розповсюдження контенту . Ці зусилля призвели до оцінки 82,7% на інструменті аналізу сайту WooRank. Це та стратегія, яка відповідає у великій частині нашого нещодавнього величезного стрибка переглядів сторінок. Це збільшення є стійким, хоча і вже більше місяця.

Ми перейшли від в середньому менше ніж 1 000 пошукових вистав на день до в середньому 2,500 на день з шипами до 3 000 на день, що є досить поширеним і одним особливо гарним днем, досягаючи 4000 пошукових експозицій. На цьому етапі немає жодних ознак уповільнення.

Якщо ваш власний бізнес-сайт не робить це добре, просто пам'ятайте, що він, ймовірно, міг би правильно керувати своїм розвитком. Якщо вам потрібна допомога в цьому відношенні, не соромтеся звертатися до мене, і я з задоволенням покладу команду на роботу над створенням вашого сайту в топ-інтернеті Інтернету.