Навигация по сайту

Популярные статьи

VIP Розкрутка сервера кс 1.6

Ви власник сервера і бажаєте виділити його серед інших? А можливо ви просто хочете підтримати улюблений сервер? Ми пропонуємо VIP розміщення серверів в шапці на головній сторінці та на сторінках категорій.

VIP Сервера CS: S і CS: GO закріплюються в шапці відповідної категорії.

Вирішити проблему розкрутки cs сервера 1.6 просто. Створений нами ефективний сервіс для власників серверів і геймерів є унікальним. Monitor-CS впорається з цим завданням в найкоротший час. Ми систематично його покращуємо і удосконалюємо. Якщо ви хочете зробити свій сервер ефективним, розкрутка сервера кс 1.6 - то що вам потрібно. Ми гарантуємо швидкий та відчутний результат.


Якщо ви володієте сервером і вам хочеться, щоб число гравців Counter-Strike було максимальним, скористайтеся популярним сервісом Monitor-CS. Завдяки йому ви зможете легко вирішити поставлену задачу. Пройдіть реєстрацію, замовте послугу. Ви помітите, як почне працювати розкрутка сервера кс 1.6 - кількість бажаючих пограти в Контр-Страйк буде поступово зростати! Крім того, будуть активніше використовуватися VIP-привілеї і купуватися адмінправа. Мрія кожного нашого клієнта стає реальністю.

Для підняття числа гравців ми використовуємо найефективніші перевірені методи.

Boost розкрутка допоможе максимально наповнити ваш сервер. Її використовують протягом тривалого часу. Цей метод себе чудово зарекомендував, його вважають найдієвішим.


Скільки це коштує?

Вартість послуги - від 75 рублів і менше, в залежності від обраного терміну.


Є якісь бонуси?

Так. За покупку VIP на 2 тижні і більше, ви отримаєте бонус у вигляді голосів для вашого сервера, які піднімуть його в загальному списку на сайті!


Як замовити послугу?

Знайдіть свій сервер в каталозі , Натисніть кнопку Купити VIP статус. Ви будете перенаправлені на вікно оплати Unitpay.


Не забувайте голосувати за свій сервер. Це підніме його в загальному списку. Діліться посиланням на нього в соціальних мережах або придбайте голосу для прискорення розкрутки!
А ще ви можете підтримати сервер голосами, які допоможуть йому піднятися вгору в списку серверів або виділити свій улюблений сервер кольором!

Ми підтримуємо всі способи оплати, будь-яка послуга буде видана моментально і без затримок.

Ви власник сервера і бажаєте виділити його серед інших?
А можливо ви просто хочете підтримати улюблений сервер?
Скільки це коштує?
Є якісь бонуси?
Як замовити послугу?