Навигация по сайту

Популярные статьи

Виправлений плагін All in one Seo pack 1.6.10 fix

Вже не пам'ятаю ім'я дивовижного проггера, який в минулому році виправляв цей плагін для WordPress ще 2

Вже не пам'ятаю ім'я дивовижного проггера, який в минулому році виправляв цей плагін для WordPress ще 2.6 версії. Версія плагіна All in one Seo Pack в той час була ще нижче 1.5, начебто б 1.4.3.

Зараз плагін доріс уже до версії 1.6.10, але автор так і не вирішив проблему з капіталізацією букв, а саме замість заголовних букв виводиться або нісенітниця або квадратики або знаки питання.

Найцікавіше, що для окремих посад все працює добре, але якщо відкрити рубрику, архів або тег - то отримаємо, щось типу ?? руси. (Помітив недавно сам і то в Google Analytics)

Але це ще не все. Наш майстер відмінно впорався із завданням і виправив версію 1.4.3, але на даний момент нові версії не підтримує, при цьому в плагіні залишилася невелика несумісність з wordpress 2.7.1 і вище.

Після установки старого виправленого AllinoneSeo і спробі написати новий пост, розділ з формою плагіна (для заповнення полів) опинявся зверху шаблону адмін-сторінки (скріншот шкода немає).

Коротше кажучи, я тут трохи поколупатися і поправив нову версію плагіна.

Вобщем, користуйтеся на здоров'я - російські літери виправлені, заголовки сторінок виправлені і баг в адмінці виправлений.

Версія плагіна 1.6.10 (останній): Русский виправлений All in one Seo Pack 1.6.10

Зараз інші читають: