Навигация по сайту

Популярные статьи

Випуск Majestic Search Explorer

  1. Ще одне цікаве читання

Majestic SEO відомий своїми дослідженнями зворотних посилань Majestic SEO відомий своїми дослідженнями зворотних посилань. Тепер ми можемо також покладатися на пошукову систему на основі потужності посилань.

Не шукайте Google Killer, Majestic Search Explorer пішов іншим шляхом.

Правильно кажучи, Величний пошук Explorer не є пошуковою системою, оскільки вона покладається лише на посилання. Тобто він не буде вивчати зміст.

Цей підхід є досить радикальним, але не має сенсу, якщо наблизитися до перспективи ключових слів, а не зосередитися на сторінках.

Сьогодні Majestic знає, як оцінити якість посилання, особливо з індексами Citation Flow та Trust Flow.

Тому ми можемо подумати, що посилання залишається досить цікавим кваліфікаційним показником, незважаючи на надмірну маніпуляцію його ублюдків SEO.

Велика дисоціація, порівняно з основними пошуковими системами, усуває критерії персоналізації. Ми отримуємо дослідження, орієнтоване на продукти, які можуть бути набагато більш чистими.

Щоб зрозуміти це поняття, ми повинні пам'ятати про павутину. Majestic є фахівцем в області даних Web Graph, що дозволяє цей інноваційний підхід до світу пошуку інформації.

Мені подобається ця ініціатива, тому що ми повертаємося до оригінального джерела впливу.

Не знаю, чи зацікавить її широка громадськість, але це дуже цікаво для нас SEO.

Аналізуючи результати, виходячи виключно з контексту, можна зробити серйозні висновки. Я бачу великі можливості для кращого розуміння його підходу до певного сектора або запиту, особливо з API Majestic.

Якщо ви перевірите двигун, цілком можливо, що ви зустрінете результати WTF (звичайно, EN краще, ніж FR). Будьте поблажливими, тому що це ще альфа-версія, яка покращиться завдяки користувачам. Чим більше ми його використовуємо, тим більше буде її індекс.

Вітаємо Majestic за цю дивовижну новинку, яка пропонує нам додатковий інструмент для дослідження високого рівня.

Детальніше про офіційне оголошення компанії Величний пошук Explorer ,

Ще одне цікаве читання

Вам сподобалося це читання?
Підпишіться на мій інформаційний бюлетень бути першим, хто дізнався про мої останні пошуки SEO, дистилював тільки через цей канал.