Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Випускні та День молоді під охороною: на вулиці Покровська вийшли посилені наряди поліції

Опубликовано: 14.01.2019

Наступної неділі у навчальних закладах Покровська розпочинаються випускні вечори, а в сьогодні в багатьох містах відбудуться масові заходи з нагоди Дня молоді. Аби не допустити порушень правопорядку, кількість правоохоронців, що дбатимуть про безпеку та спокій мешканців, збільшено до 150. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

За традицією, у п`ятницю, головні площі Покровська, Мирнограду, Селидового, Добропілля та Авдіївки зайняли поліцейські для отримання першочергових завдань з забезпечення правопорядку на наступні три дні. Вулиці, парки, сквери, стратегічно важливі об’єкти та блокпости – все буде під пильною увагою правоохоронців, адже головне завдання — вберегти життя кожного мешканця та гостя регіону.

Керівники територіальних підрозділів поліції звернулися до підлеглого складу з вимогою не допустити вчинення правопорушень у відношенні випускників, які цими днями прощаються зі школою. Крім того, начальники акцентували увагу нарядів поліції на забезпечення правопорядку та публічної безпеки під час святкування Дня молоді, який припадає на 24 червня, а також недопущення вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів.

«Закликаємо мешканців та гостей міста з розумінням поставитися до впроваджених заходів безпеки. Виконання законних вимог поліції та відмова від опору – запорука збереження життя і здоров’я кожного громадянина», — зазначив начальник Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області полковник поліції Юрій Гречишкін.

rss