Навигация по сайту

Популярные статьи

Вірджинія & DC SEO компанії | Послуги пошукової оптимізації | План SEO

 1. SEO Зроблено правильно! Як ми це робимо:
 2. Вартість

SEO Зроблено правильно

SEO Зроблено правильно! Як ми це робимо:

SEO дуже складна. Веб та SERP (сторінки пошукових систем) змінюються кожну хвилину. Існує велика робота для виконання, тестування та оптимізації кожного місяця, щоб не відставати від змін у мережі та зміні алгоритму Google. Ми починаємо з плану і тестуємо його на Google та інших платформах кожного місяця, використовуючи спеціальні інструменти. Ми також перевіряємо, що роблять конкуренти, і розробляємо стратегії, щоб перевершити їх. Це процес:

 • Дослідження та виявлення ключових слів - пошук правильних ключових слів та ключових слів, які можна отримати, мають досвід та співпрацю. Ми працюємо з вами і навіть оновлюємо ваш список на основі живої аналітики.
 • Призначте ключові слова для найкращих сторінок збігу.
 • Встановлюйте Google Analytics та керуйте формою Discovery, а також керуйте нею .
 • Налаштування, оптимізація та SYNC GoogleMyBusiness. Включає GMB Insights & "Список сповіщень".
 • Встановіть та надайте теплову карту Crazy Egg. Доступний онлайн через портал ImageWorks Insights.
 • Реалізуйте наші користувальницькі стратегії SEO на кожній сторінці. Оптимізуйте як мета, так і вміст на сторінці постійно, коли це необхідно, на основі рейтингів і рейтингу сторінок за допомогою нашого програмного забезпечення та інструментів SEO. Проаналізуйте та налаштуйте оновлення Google та ландшафт конкурентів у міру необхідності.
 • Налаштуйте та / або керуйте інструментами для веб-майстрів (консоль пошуку Google) і налаштування та оптимізацію мапи сайтів.
 • Огляд схеми - основа, яка індексує інформацію для веб-сайтів.
 • Створюйте цитати. Це авторизовані сайти, що відповідають стандарту Google, що з часом збільшить ваш домен і рейтинг сторінки. Є мільйони, щоб розглянути, так що це постійна робота.
 • Локальна SEO-настройка та оптимізація для одного (1) місця розташування. Це цифровий відбиток вашого бізнесу та перегляд місцевої аналітики та трафіку. Включає одне членство в MozLocal.
 • Щоденні сканування сайту - виправлення поточних питань SEO. Зробити з природою сьогоднішньої WWW, всі сайти мають помилки & помилки. Погані URL-адреси, відсутність інформації про SERP, проблеми з W3C, перенаправлення тощо. Ми постійно скануємо, контролюємо та виправляємо.
 • Інтернет-акаунт і доступ до нашого програмного забезпечення, що працює у вихідному режимі, ImageWorks Insights, який надає 24/7 звітності та аналітику для вашого SEO та більшості маркетингових стратегій, таких як електронний маркетинг, цифрова реклама, відстеження викликів, контент-маркетинг тощо.

Примітка: Для того, щоб вищезгадана тактика заробляла перші позиції за конкурентними термінами, потрібно також опублікувати дуже релевантний контент, і він має спільний доступ до Інтернету. Вони вважаються головними «голосами» і є єдиним способом зайняти місце за конкурентними умовами.

Наш стандартний білий план органічної SEO починається з фокусування на п'яти ключових сторінках і 20-25 ключових слів. Ви можете масштабувати кількість сторінок вгору або вниз, очікуючи від бюджету та бажаного впливу. Цей план ідеально підходить для більшості бізнесу, оскільки будівництво посилань не завжди потрібне, якщо ви не намагаєтеся зайняти високу конкуренцію. Дивись нижче.

Створення посилань. Для більш конкурентоспроможних термінів, план на сторінці та технічному обслуговуванні вищезазначеного також потребуватиме переваг побудови посилань із сильних сайтів цитування та сайтів, які добре підходять для подібних цільових термінів. У нас є плани побудови посилань, починаючи від $ 400 на місяць!

Вартість

Будь ласка напишіть нам тут, щоб запросити безкоштовний огляд сайту і спеціальну цитату. Наші плани дуже доступні, і ми робимо це вже більше 22 років!

Сторінки додаткового розташування: якщо у вас є декілька місць, нам потрібно буде придбати більше місцевих планів цитат, налаштувати сторінку GoogleMyBusiness для кожного та створити HTML-сторінку, щоб добре оцінювати кожне місце з ключовими словами та вмістом, а також керувати / оновлювати кожен місяць.

$ 150 на місяць за кожне місце. Знижка доступна для більш ніж 10 місць.

Поговоріть з одним з наших фахівців!