Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Виртуальный Луганск - Культура - Луганський академічний український музично-драматичний театр

Опубликовано: 06.11.2018

Обновленная информация о театре >>>

Адреса театру: вул. Оборонна, 11

Довідки за телефоном.: 92-20-83; 92-20-77; 92-20-81.

Г оловною і знаковою подією 2002 р стало надання театру статусу “академічного”. Це визнання високого художнього рівня вистав, багаторічна, клопітка робота колективу в збереженні і розвитку духовних надбань української театральної культури, це невпинній пошук нової естетики та театральної мови в розкритті світогляду людини сьогодення.

12 - 18 черня театр втретє брав участь у Всеукраїнському фестивалі музичних прем’єр ”Мельпомена Таврії”, що проходив у Херсоні. На фестивалі були представлені музична драма “Свіччине весілля” І. Кочерги та драма – феєрія “Варрава” М.де Гельдерода. Театр був відзначений дипломом лауреата “За творчій пошук у поетичному осмисленні і сучасному прочитанні української класичної п’єси”. За високопрофесійне хорове звучання відзначена хормейстер Ірина Юсупова.

Т еатр проводить велику естетично-виховну роботу серед молодого покоління. Тому не випадково, що в репертуарї з’явились вистави, в центрі яких визначна особистість, великої духовної сили. Це Леся Українка (І все-таки я тебе зраджу…), Тарас Шевченко (Поет і княжна) і нарешті “Запитай колись у трав” Я.Стельмаха.

Ч ерез призму світлих почуттів першого кохання театр говорить з сучасником про ціну стійкості духу та мужність, про вірність і зраду, про той моральний вибір, що дозволив юним краснодонцям зробити крок в безсмертя.

В театр, після закінчення Луганського колледжу культури та мистецтв, прийшли молоді та талановиті актори Наталя Кутова, Олександр Баркар, Тетяна Антонюк, Наталя Мірошник, Євген Мерзляков. Вони з успіхом дебютували у виставі “Запитай колись у трав”.

Н а 2003 наш театр планує випустити ”Сімейний рекет” А.Ніколаї, ”Учитель танців” Лопе де Вега та “Ромео і Джульєтта “ В.Шекспіра.

В цьому році відбудеться ювілейний творчій вечiр Народного артиста України Михайла Голубовича з нагоди його 40-річча творчої діяльності. То ми маємо надію на широкомасштабний проект з участю цього артиста.

Директор театру

Заслужений діяч мистецтв України М.І.Кошовий.

[ Історична довідка ] [ Діючий репертуар ] [ Творчий склад ] [ Афіша ]

rss