Навигация по сайту

Популярные статьи

Вісім методів покупки посилань, щоб Google не вважав їх «покупними»

  1. # 1 - Спонсор події
  2. # 2 - Благодійні Пожертвування
  3. # 3 - Купівля Вебсайту
  4. # 4 - Придбання Контенту
  5. # 5 - Реклама для вірусного трафіку
  6. # 6 - Відгуки блогерів про продукт / послугу
  7. # 7 - Партнерські відносини по контенту (гостьові пости)
  8. # 8 - Створення і розвиток блогів

За підтримки: Ламаєте голову де розмістити черговий сателіт або блог? Довірте свій ресурс професіоналам! Хостинг від Provisov.net правильний вибір.

Команда Метта Катсу по боротьбі зі спамом, що є частиною більш великого підрозділу компанії Google за якістю пошуку, протягом останніх кількох років досить ясно сформулювала свою позицію щодо купівлі та продажу посилань з метою підвищення рейтингу в пошукових системах. Подібні методи нарощування посилальної маси розглядаються неприйнятними, оскільки вони порушують можливість використання посилань як коректного фактора для ранжирування.
Команда Метта Катсу по боротьбі зі спамом, що є частиною більш великого підрозділу компанії Google за якістю пошуку, протягом останніх кількох років досить ясно сформулювала свою позицію щодо купівлі та продажу посилань з метою підвищення рейтингу в пошукових системах

Методами боротьби з покупними посиланнями і сайтами, які продають їх, служать як ручні санкції так і фільтрація алгоритмами, що може привести до істотного погіршення позицій сайтів, які використовують покупні посилання. Природно, така ситуація призвела багатьох оптимізаторів, веб майстрів і компанії, що займаються розкручуванням, до тактики прихованої покупки посилань. І хоча біржі посилань як і раніше процвітають, вони набувають все більш нелегальний формат, їх використання стає все більш ризикованим.

У цьому пості, на прикладі найбільш часто застосовуються методів, Ренд Фишкин розповість, як використовувати фінансові кошти для набору маси посилань без порушення правил компанії Google щодо покупних посилань.

# 1 - Спонсор події

Ідея - Стати спонсором заходу і отримати посилання на веб-сайті, присвяченому цьому заходу, а також, можливо, ще у деяких блогерів або власників сайтів, які беруть активну участь в підготовці події.

Дії - спиш з організаторами тематичного або географічно близького до вас заходи і запропонуйте спонсорство. Ви можете або спочатку домовитися про те, що на ваш сайт поставлять посилання, або сподіватися на те, що організатори поставлять її за власною ініціативою. У будь-якому випадку, навіть якщо ви не отримаєте посилання, то буде корисним просто «засвітити» свій бренд в якості спонсора заходу.

# 2 - Благодійні Пожертвування

Ідея - Здійснити пожертвування до благодійних та некомерційні організації та отримати посилання на їх веб-сайті.

Дії - Знайдіть сайти некомерційних / благодійних організацій (пошукові системи можуть Вам в цьому допомогти), не забувайте враховувати специфіку, тематичність і географію організації. Потім розшукайте на їх сайтах список фінансують організацій і подивіться, чи варті з їх назв прямі посилання. Зв'яжіться з власником веб-сайту, написавши йому листа, якщо вказані контакти, або заповніть онлайн форму зворотного зв'язку. Позитивним моментом стане і те, що ви просто робите хороший вчинок, допомагаючи благодійним організаціям. До того ж пожертвування, як правило, звільняють від оподаткування (в США).

# 3 - Купівля Вебсайту

Ідея - Купуючи інші веб-сайти, Ви можете поставити з них посилання на свій веб-ресурс, або вказати переадресацію.

Дії - Потрібно знайти відповідні сайти для покупки і провести переговори з придбання. Це складний і тривалий процес, тому в цій статті ми не будемо детально розглядати сам процес покупки домену. Після того як ви отримаєте права на управління сайтом, необхідно вирішити, чи хочете ви використовувати 301-редирект, або просто зберегти ресурс без змін, поставивши посилання на потрібний вам домен.

# 4 - Придбання Контенту

Ідея - Знайти контент, який добре ранжируется в пошукових системах або на який багато природних посилань з інших сайтів, купити його і перенести на свій сайт.

Дії - Простіший, але і більш дорогий шлях полягає в тому, щоб відшукати контент, який вже має хорошу кількість посилань, і спробувати викупити його, одночасно попросивши його власника поставити 301 редирект зі сторінки (або сторінок) з цим контентом на відповідні сторінки вашого домену. Це, по суті, схоже на покупку невеликої частини сайту.

Більш тривалий, але і більш дешевий метод полягає в тому, щоб знайти матеріал, який як ви припускаєте при хорошій маркетингової діяльності і SEO оптимізації міг би отримати велику кількість посилань і хороші позиції в пошукових системах, розмістити його у себе на сайті і зайнятися його просуванням .

# 5 - Реклама для вірусного трафіку

Ідея - Купити рекламу, яка приверне авторитетних блогерров, активних форумчан і інших користувачів соціальних ресурсів на ваш проект за умови наявності там дійсно стоїть «вірусного контенту». Це згодом допоможе залучити безліч природних посилань на ваш сайт.

Дії - Створіть хороший «вірусний контент» на вашому сайті. Для залучення активних і авторитетних користувачів соціальних ресурсів скористайтеся рекламою на таких порталах як Digg, Techcrunch, Reddit, StumbleUpon, Techmeme, Memeorandum, Facebook. Для заохочення подальшого поширення вашого контента по мережі використовуйте прикольні значки і картинки, що вбудовуються віджети, інтерактивний контент, емоційні гачки (гумор, конфлікт і т.д.). Якщо «вірусний контент» виявиться дійсно хороший, то активні користувачі соціальних ресурсів дуже охоче ділитимуться їм зі своїми друзями і дуже швидко рознесуть посилання на нього по мережі Інтернет.

# 6 - Відгуки блогерів про продукт / послугу

Ідея - Запропонуйте ваш продукт або послугу безпосередньо блогерам, причому так, щоб у них виник інтерес зробити огляд вашого продукту (або послуги) і залишити посилання на ваш сайт.

Дії - Зустрічі з відомими блогерами на різних тематичних конференціях - це прекрасний спосіб зміцнити довіру між вами, але навіть випадковий обмін телефонами або електронними поштовими скриньками може допомогти налагодити контакт. Після того як ви побудували хороші взаємини з блогером, попросіть його зробити огляд (з посиланням на ваш сайт, якщо вам вдасться на цьому наполягти) або просто надайте йому безкоштовний доступ до вашого продукту або послуги і попросіть його залишити відгук. З досвіду Ренда більшість блогерів в разі, свого роду, бартеру залишають пряме посилання на ваш сайт.

# 7 - Партнерські відносини по контенту (гостьові пости)

Ідея - Розміщувати свій контент на тематичних ресурсах, мають велику аудиторію в порівнянні з вашим.

Дії - Знайдіть популярні тематичні сайти, яким, можливо, буде цікавий контент вашого проекту. Постарайтеся переконати їх власників у тому, що завдяки розміщенню ваших цікавих матеріалів вони привернуть додатковий трафік на свій проект. Якщо Ви розумієте, що це не спрацьовує, можете навіть запропонувати заплатити їм, щоб вони розмістили ваш контент. Тільки обов'язково переконайтеся, що вони коректно вказали посилання на оригінали матеріалів на вашому сайті (якщо ви не хочете втратити SEO-трафік на ваші статті).

# 8 - Створення і розвиток блогів

Ідея - Розвивайте Ваші власні блоги, залучаючи авторів, розміщуючи цікаві матеріали і т.д.

Дії - Створіть свою команду по розробці і розвитку блогів і надайте допомогу майбутнім блогерам, які хочуть мати свій власний блог. Надайте блогерам плани з розвитку блогу і можливість професійного навчання блоггерство, виявляйте їм допомогу в розвитку блогів. Допоможіть їм стати популярними, і вони отримають багато природних посилань і високі позиції у видачі для свого власного блогу. Напишіть плани постів для майбутніх блогів, стратегії нарощування посилальної маси і запускайте проекти.

Набір цих методів вже неодноразово підтвердив свою успішність, але, безумовно, кожен проект вимагає індивідуального підходу. Також потрібно зважати на те, що фактично будь-яка сео стратегія, націлена на отримання посилань несе в собі певну (як правило, незначну) ступінь ризику.

Якщо у вас є інші методи, щоб отримати природні посилання, будь ласка, поділіться!

При написанні матеріалу використано пост Ренда Фишкина на SEOmoz.

PS: Зачитався СЕО Прес? Підпишись на оновлення через RSS або E-Mail .

Цікаве по темі: