Навигация по сайту

Популярные статьи

Вивчення випадків: чи SEO робить вас почуттям довгострокового партнерства? -

  1. Кожен хоче шматок пирога
  2. Google любить оновлювати
  3. Ось статистика Google Analytics:

SEO , або не SEO, це питання. Пошукова оптимізація завжди була областю, що забезпечує безліч обговорень в онлайн-маркетингу. Деякі люди клянуться цим, інші кажуть, що це марна трата часу, особливо в часи Google Penguin, Panda і Co.

Але що насправді за ним? Чи має SEO сенс у довгостроковій перспективі? Які плюси і які недоліки пошукової оптимізації? Якщо будь-який SEO працювати або ви просто залишити його посилання? У цьому прикладі буде висвітлено це та багато іншого.

Отримуйте задоволення!

Однак, давайте почнемо з пояснення термінів.
SEO (Search Engine Optimization) вже більше 10 років і спочатку походить з США (пошукова оптимізація). В першу чергу, він служить для оптимізації пошукових систем, а також старих веб-сайтів, так що вони вважаються важливими пошуковими системами і тому нагороджені кращими рейтингами - краще рейтингу зазвичай означає більш відповідний трафік, що надходить на наш сайт.

Розрізняють так званий on-page (всі оптимізації, які зроблені всередині сторінки) і оптимізацію off-page (всі оптимізації, зроблені за межами сторінки).

Оскільки Google зараз має частку ринку близько 90% (ви можете спокійно говорити про монополію тут), тепер зазвичай тільки для цих пошукових систем оптимізовано.

Є речі, які ви можете зробити на стороні, але інші речі, як пошукова оптимізація не є Є речі, які ви можете зробити на стороні, але інші речі, як пошукова оптимізація не є.

Протягом багатьох років пошукова оптимізація принципово змінилася. Деякий час тому можна припустити, що веб-сайт швидко був катапультований у верхній частині за допомогою декількох основних заходів оптимізації (мета-теги, теги заголовків, зворотні посилання тощо), але, на жаль, сьогодні це вже не так. сонце Звичайно, це пов'язано з розвитком Google здебільшого. Добре відомо, що алгоритм пошуку Google , який використовується для оцінки та класифікації веб-сторінок, тепер має більш ніж 200 параметрів, з яких мало відомо в даний час.
Googel постійно вдосконалює цей алгоритм і постійно розширює ключові параметри, це завжди надавати своїм клієнтам (всім, хто щось шукає) найкращі результати за своїми пошуковими запитами і, звичайно, за допомогою більш індивідуальних пропозицій, генерувати оптимальний прибуток за рахунок доходу від реклами.

Для того, щоб досягти справжнього успіху за допомогою SEO, вже не достатньо змінити кілька речей на сторінці. Ви маєте справу з цим питанням, зрозуміти певні принципи і спробувати Google постійно, щоб побачити, якщо щось змінилося десь, що може негативно вплинути на наші розміщення.

Тепер, коли ми знаємо, що таке SEO і який досвід необхідний для досягнення задоволення результатів, я хотів би подивитися на небезпеку пошукової оптимізації, якщо ви просто покладаєтеся на цю область генерації трафіку.
Багато хто з вас вже підозрюють, що має відбутися зараз. Є два великих ворогів, що стоять на шляху вашого верхнього рейтингу, і ви можете звести нанівець всі ваші зусилля і надії в пошуковій оптимізації.

Кожен хоче шматок пирога

Незалежно від того, чи є SEO або SEA (рекламою Serch Engine), ви, як правило, навряд чи знайдете райони або ніші, де немає принаймні одного конкурента. Але які наслідки високої конкуренції? У сфері СЕО висока конкуренція за певне ключове слово може означати більш високі ціни на кліки, але ви можете обробляти їх відносно швидко, перемикаючи оголошення на інше ключове слово.

На жаль, немає швидкого часу реакції в області SEO. Якщо ви оптимізували вашу повну сторінку, ключове слово, і ви раптом конкуруєте за більш послідовне SEO, ніж ми, то цей сайт буде виштовхувати нас з гачка, і нам доведеться миритися з меншими місцями і менше трафіку.
Тепер у нас є два варіанти: або ми продовжуємо проводити послідовну оптимізацію та "природну" обробку зворотних зв'язків, або ми переходимо до іншого ключового слова для оптимізації. Обидва варіанти приносять з собою багато роботи і повинні працювати довго.

Іншими словами, якщо ви хочете розмістити сторінку високо на високо конкурентному ринку, ви повинні продовжувати працювати над нею. Лише кілька тижнів досить рідко, так як конкуренція ніколи не спить і, звичайно, хоче претендувати на передні сидіння. Так що ззовні це постійна гра з кішкою та мишкою з змаганням - так що вам потрібен хтось, хто найбільше піклується про цю область.

Google любить оновлювати

Наш другий опонент, який стоїть між нами і найвищим рейтингом, сам Google, як уже згадувалося раніше, Google постійно прагне надати своїм клієнтам найкращі результати, тому він регулярно оновлюється, що іноді має драматичні наслідки для наших сайтів може Наш другий опонент, який стоїть між нами і найвищим рейтингом, сам Google, як уже згадувалося раніше, Google постійно прагне надати своїм клієнтам найкращі результати, тому він регулярно оновлюється, що іноді має драматичні наслідки для наших сайтів може. З одного дня до іншого, цілком можливо, що наші сторінки просто потрапляють на декілька місць або іноді більше не можна шукати для певних пошукових термінів - тому що вони більше не вважаються відповідними жорсткими критеріями Google.

Так що це не трапляється так теоретично, я приніс тут безпосередньо одну з моїх власних сторінок в якості прикладів.

Ось статистика Google Analytics:

Ось статистика Google Analytics:

Статистика показує щоденний трафік сторінки. До 20.10.2013 їх було близько 300 відвідувачів на день. Одного дня пізніше кількість відвідувачів знизилася лише до 90 на день. Але чому це було?

За кілька днів до цього, 4 жовтня 2013 року, з'явилося нове оновлення Google під назвою "Пінгвін". Це оновлення викликало на багатьох сторінках деякі дуже великі зміни. Сайти втратили дуже хороші рейтинги або навіть були покарані, і все через оновлення від Google. Тепер, якщо ви пам'ятаєте, що Google оновлюється кожні кілька місяців, і кожне з цих оновлень є якимось загрозою для добре розміщених сайтів, то вам, можливо, доведеться задатися питанням, чи варто це в цій постійно напруженій ситуації. бажаючи залишитися і бути настільки залежним від google ...

Штефан Рабш, менеджер SEO компанії Zalando, одного разу сказав: "SEO - це маркетинговий канал, який вимагає багато часу і вимагає терпіння ..." . І це саме те. Якщо ви хочете бути успішним з SEO, ви повинні бути добре обізнані в темі і планувати свої стратегії в довгостроковій перспективі.

Але хто має послідовно займатися цим? Якщо філія тільки починає свою діяльність, він, як правило, має зосередитися на інших справах, ніж інтенсивно займатися питаннями SEO, адже він хоче якомога швидше, його фіксовані витрати (домен, хост, програми тощо) і побачимо перші успіхи - і ми тільки що помітили, що SEO - це не питання всього 5 хвилин, а дуже багато часу.
Чи є сенс для філій мати справу з цим, або це не швидше і ефективніше купувати трафік і будувати їх список? Думаю, що другий варіант на початку є більш перспективним. Перш за все, якщо ви більше орієнтовані на створення списку з самого початку, це може коштувати набагато більше за дуже короткий час, тому що навіть з невеликим списком, ви можете зробити хороші гроші.
Якщо через певний час ви досягли певного рівня доходу через маркетинг електронної пошти, можливо, має сенс мати справу зі сферою SEO. Але ви повинні подумати про це на початку, щоб подумати про те, щоб хтось на борту, тому що це, безумовно, буде більше, і це не робиться з одним зусиллям.

Для великих компаній, які були навколо протягом деякого часу і мають достатньо капіталу для інвестування, може мати сенс зосередитися на SEO з самого початку - успішними прикладами будуть Zalando, eBay або Amazon. Звичайно, це також піднімає питання про те, чи повинен бути створений внутрішній відділ SEO, який також знайомий з продуктами і всіма деталями, чи варто відступати від зовнішніх компаній. Однак це питання не можна уточнити.

З особистого досвіду особисто хотів би сказати, що особливо на початку цього, я називаю це SEO, в порівнянні з генерацією трафіку іншими методами, безумовно більш виснажливим і дурним. Багато речей, таких як встановлення зворотних посилань, просто необхідно зробити, що не завжди є найцікавішим. Крім того, існує ризик, що тільки на початку певні ніші, в яких можна йти, просто помиляються або класифікують змагання занадто легко і протягом декількох тижнів або навіть місяців нічого не рухаються - що може бути надзвичайно демотивуючим для новачків, швидко. Іншим недоліком, який я бачу, є дуже дорогі інструменти (в основному, підписки), які виявляють багато важливих значень для поля SEO для оцінки конкуренції та відвідувачів. Звичайно, тут також є безкоштовні варіанти, які часто не полегшують роботу.

Так що якщо я міг би почати все спочатку, я б особисто вибрав "спосіб маркетингу електронною поштою" .

Я просто кажу вам, що ви не повинні зосередитися на SEO, а тепер цей заголовок?

Не хвилюйтеся, те, що я тільки що написав, все ще діє, але я б хотів ще дати вам пораду про те, як покрити основні потреби SEO під час розміщення статей вашого блогу, без будь-яких додаткових зусиль.

Ми говоримо про безкоштовний, але дуже ефективний плагін для вашого блогу WordPress, який допоможе вам налаштувати кожну статтю, коли вона буде створена. Цей зручний плагін називається WordPress SEO by Yoast .

На цьому скріншоті можна побачити, що робить цей плагін. Після написання статті в блозі потрібно завершити ключове слово фокусу, а потім зберегти статтю. Як результат, у фокусі поля ключових слів ви побачите, де саме існує ваше ключове слово.

Поля, у яких зелений колір з "Так" покаже вже наданий пошуковий термін, а поля з червоним "ні" повинні бути доповнені пошуковим терміном.
У цьому випадку, я забув поставити ключове слово в url, тому "ні" відображається на URL сторінки. Як тільки ви завершите це, ви повинні заповнити поля заголовка SEO і мета-опис, і таким чином буде забезпечена основна оптимізація вашої статті.

Як ви можете бачити, на початку ви можете трохи підвищити чутливість до теми SEO з такими практичними інструментами, не потрапляючи повністю в поле. Тим не менш, реальний акцент повинен, безумовно, бути на афілійований маркетинг.

Але що насправді за ним?
Чи має SEO сенс у довгостроковій перспективі?
Які плюси і які недоліки пошукової оптимізації?
Якщо будь-який SEO працювати або ви просто залишити його посилання?
Але які наслідки високої конкуренції?
Але чому це було?
Але хто має послідовно займатися цим?
Я просто кажу вам, що ви не повинні зосередитися на SEO, а тепер цей заголовок?