Навигация по сайту

Популярные статьи

Вівторок у п'ятницю: Дошка в п'ятницю, #AskPH і продуктивна робота

Занадто втомлені для паба після роботи? Ви не єдиний. Викиньте робочий одяг у гардероб на вихідні, поставте чайник, віддайте його і розслабтеся. Ми тут, щоб доставити нашу щотижневу обробку вхідних маркетингових новин, які захоплювали нашу фантазію за минулий тиждень. П'ять хвилин світлового читання, а потім ви можете вимкнути свій мозок на два дорогоцінні дні відпочинку; ми обіцяємо!

П'ять хвилин світлового читання, а потім ви можете вимкнути свій мозок на два дорогоцінні дні відпочинку;  ми обіцяємо

Джерело: Moz

Це не було б у вихідні дні, коли ми знову не захоплювалися бородою Ранда (ерйозно, як він так добре доглянув?) І отримав урок з деяких основних механізмів SEO. На цьому тижні Ренд охоплює три основні питання SEO, які продовжують з'являтися знову і знову навіть більш досвідченими цифровими маркетологами в галузі.

1) Чи повинен я розміщувати підрозділи свого сайту на піддоменах або в підкаталогах?

2) Чи повинен я використовувати rel канонічний або 301 редирект для переміщення вмісту на окремому сайті до мого основного домену?

3) Якщо у мене є декілька веб-сайтів, які посилаються на мій головний сайт, чи допомагає це чи шкодить моєму SEO?

3) Якщо у мене є декілька веб-сайтів, які посилаються на мій головний сайт, чи допомагає це чи шкодить моєму SEO

Джерело: Ph-Creative

Ми великі шанувальники Брайана Адамса (Siobhan також любить співака) і неймовірну роботу від свого цифрового маркетингового агентства Ph-Creative; Так сильно, що ми запросили його виступити на нашому наступному уроку, що відбудеться 15 квітня (більше деталей скоро!). В той час, як Брайан може бути ветеранами в розмовному контурі, він також має щотижневий телефонний дзвін #AskPH які ви повинні перевірити. Ви можете надсилати свої запитання через хештег у Восккасті, і щотижня Брайан вибере кілька відповідей. Цього тижня ми дуже вдячні, що на одне з питань, які ми задали, відповів Брайан. Ура хлопці!

Наше запитання: Які кроки ви вживаєте, щоб захистити ваш органічний трафік від будь-яких форм алгоритмічних оновлень цього року?

Bryan's Answer: Я думаю, що я досить безпечний, коли я кажу про SEO в 2015 році і моя порада буде дотримуватися основ.

1) Переконайтеся, що ваші основні ключові слова висвітлені в термінах SEO на сторінці

2) Коли йдеться про зміст і з точки зору SEO на сторінці, ви не можете шукати ярлики, не намагайтеся обманювати Google

3) Переконайтеся, що ви стежите за ключовими показниками, як-от показник відмов людей, що відскакують від вашого сайту, тоді цей досвід не є таким, яким він повинен бути, щоб Google відзначив вас.

4) Мобільний приріст. Так само, як голосовий пошук, як ваш сайт орієнтований на розміщення голосового пошуку.

Що стосується SEO для цього року, ви дійсно повинні задати собі одне питання - Якщо хтось йде на ваш сайт вони збираються отримати досвід, який вони шукають, і ви надаєте цінність з точки зору змісту, що пропонується?

Якщо відповідь «так», що користувальницький досвід буде позитивним, вони залишаться на вашому сайті, вони залучатимуться, вони перейдуть від цільової сторінки глибше до вашого веб-сайту. винагородить вас за хороший досвід клієнтів. Забудьте алгоритм, забудьте SEO, в першу чергу зосередьтеся на досвіді ваших клієнтів, і якщо ви залучаєте потрібних клієнтів і надаєте їм значення, то Google відплатить вам у відповідь.

Джерело: Hubspot

Це - холодний ранок назовні та ви стоїте чекаєте DART або автобус прибути разом щоб взяти вас до офісу для іншого дня inbound маркетинг робота. Для деяких з нас, щоденні заміняють є виправданням, щоб отримати трохи більше shuteye або замінити поживний сніданок для дешевої кави і булочки на ходу. Тим не менш, є кращі способи використовувати ваш комутують вранці, щоб трохи напружувати ваш робочий день, отримуючи деякі з більш нудних завдань з шляху.

Що мені подобається з цього блогу від Ліндсей Колович полягає в тому, що вона не просто перераховує способи використовувати свій час вранці, а замість цього містить посилання на корисні інструменти, які допоможуть вам виконати ці завдання. Один інструмент, який я хотів би додати до списку, це мобільний додаток для Buffer. Ви можете додати будь-яке посилання, текст, зображення або відео прямо в чергу буфера за допомогою програми на своєму мобільному телефоні. Це велика заощадження часу для команди Learn Inbound вранці!

Та що про обгортки інша п'ятниця Ніч Takeaway з нас. Якщо ви чекаєте відео-пакет з нашої першої події, він буде доступний протягом наступного тижня. Вибачте за затримку, це майже тут! 🙂

Занадто втомлені для паба після роботи?
?ерйозно, як він так добре доглянув?
Чи повинен я розміщувати підрозділи свого сайту на піддоменах або в підкаталогах?
Чи повинен я використовувати rel канонічний або 301 редирект для переміщення вмісту на окремому сайті до мого основного домену?
Якщо у мене є декілька веб-сайтів, які посилаються на мій головний сайт, чи допомагає це чи шкодить моєму SEO?