Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Визнання Росією торгових марок і патентів України (Крим) на території Росії

Опубликовано: 22.10.2018

видео Визнання Росією торгових марок і патентів України (Крим) на території Росії

Words at War: Faith of Our Fighters: The Bid Was Four Hearts / The Rainbow / Can Do

Інформація для фізичних та юридичних осіб , які постійно проживають чи мають місце знаходження на території Республіки Крим або міста Севастополя - власників торгових марок , патентів України - « про визнання торговельних марок і патентів України (Крим ) на території Росії».


Authors, Lawyers, Politicians, Statesmen, U.S. Representatives from Congress (1950s Interviews)

На офіційному сайті Роспатенту ( Федеральна служба з інтелектуальної власності РФ) з'явилося офіційне повідомлення : «Федеральна служба з інтелектуальної власності повідомляє , що на підставі Федерального конституційного закону № 6 - ФКЗ від 21.03.2014 « Про прийняття в Російську Федерацію Республіки Крим та утворення в складі Російської Федерації нових суб'єктів - Республіки Крим та міста федерального значення Севастополя » фізичні та юридичні особи, які постійно проживають чи мають місце знаходження на території Республіки Крим або міста федерального значення Севастополя , які є володарями виняткових прав на об'єкти промислової власності , засвідчених відповідними охоронними документами України , що діяли станом на 18.03.2014 , вправі подати у Федеральну службу з інтелектуальної власності заяву про визнання дії виключного права на території Російської Федерації. До заяви додається переклад охоронного документа на російську мову » ( сайт Роспатенту , Інформаційний рада Роспатенту ) .

Таким чином , Російське патентне відомство пропонує жителям Криму і юридичним особам ( з юридичною адресою в Криму ) - власникам торговельних марок України , патентів України на винаходи , корисні моделі та промислові зразки здійснити спробу « перетворення » цих торгових марок і патентів України в охоронні патентні документи Російської Федерації , які, у разі їх дійсного отримання , повинні діяти на території всієї Росії . У зв'язку з цим , у нас , як у фахівців в області інтелектуальної власності виникає ряд питань і припущень , а саме:

1. Зрозуміло, що певна частина торгових марок і деяких патентів України ( власниками яких є кримчани ) є тотожними або схожими з уже існуючими на території РФ товарними знаками та / або патентами. Звідси запитання : чи буде Роспатент видавати жителям Криму охоронні документи Росії без експертизи (перевірки) тотожності і подібності з торговими марками та патентами РФ , чи все-таки Роспатент попередньо здійснюватиме патентує експертизу відносно діючих українських торгових марок і патентів , які належать крмичанам ? Ми припускаємо , що експертиза Роспатенту таки буде здійснюватися , так як ми припускаємо , що власникам торгових марок РФ і патентів не надто сподобається те , що на тер. Росії несподівано можуть з'явитися точно такі ж діючі торгові марки і патенти , що належать фізичним та юридичним особам Криму. Тоді виникають наступні питання .

2. У разі здійснення Роспатентом патентної експертизи щодо торговельних марок і патентів Криму , чи необхідно власникам цих торговельних марок та патентів сплачувати державні мита Росії , передбачені чинним законодавством Росії чи ні?

3. Якою буде вважатися дата пріоритету дії торгових марок і патентів кримчан на території РФ? Це буде дата подачі заявки в Україні або дата подачі заяви про «перетворення» патенту (торгової марки ) в Роспатент ?

4. Як довго (по часу) можливе активізувати процедури «перетворення» патентів і торгових марок з українських у російські ?

5. Так само існує ряд інших питань, пов'язаних безпосередньо з патентами на корисні моделі та промислові зразки України (власниками яких є крмичани), але ми не будемо зараз заглиблюються в дану тематику з причини відсутності поточної необхідності.

В принципі, на всі ці та інші питання, кримчани - власники торгових марок та патентів України, при необхідності можуть отримати відповіді у відповідальних співробітників Роспатенту в Москві. Припускаємо так само , що в найближчому майбутньому повинні з'явитися нормативно - правові документи РФ , які регламентуватимуть такі процедури.

Цікаво інше - як діятиме наша Державна служба інтелектуальної власності України , коли деякі фізичні та юридичні особи (кримчани) почнуть звертатися із заявами про внесення змін на свою адресу в своїх діючих на території України охоронних документах - у свідоцтвах України на знаки для товарів і послуг і в патенти України, тобто коли вони почнуть змінювати в своєму адресу України на Росію? Припускаємо , що такі прецеденти вже існують в Україні , але нам на жаль про це поки ні чого не відомо.

rss