Навигация по сайту

Популярные статьи

VK-PRO.TOP - Кращий сервіс розкрутки Вконтакте

  1. переваги:

18 776 перегл. 0

Привіт, дорогі читачі ТопОбзор. Сьогодні ми поговоримо про дуже цікавий спосіб заробітку.

Ви коли-небудь замислювалися про те, скільки заробляють власники успішних груп та паблік Вконтакте ?

Ось вам їжа для роздумів: Група Вконтакте з кількістю передплатників від 100 000 до 250 000 чоловік, за найскромнішими підрахунками, здатна приносити своєму власникові від 30 000 до 100 000 рублів на місяць, в залежності від тематики групи. А уявіть, коли у людини у володінні 5, 10, 15 груп?

Напевно, багато хто з вас навіть пробували створити і розкрутити свою групу, і усвідомили, наскільки це складний і дорогий процес.
Сьогодні, я хочу поділитися з вами найактуальнішим, не дорогим, зручним, і неймовірно якісним способом розкрутити свою групу Вконтакте, і заробляти на ній, як на рекламному майданчику солідні гроші.

Vk-Pro.top - Це нове слово в сфері розкрутки групи або паблік в соціальній мережі Вконтакте.

Даний сервіс пропонує ряд функцій і можливостей не мають аналогів ні на жодному іншому сервісі.

переваги:

  • Накрутка якісних передплатників для своєї групи. Ви зможете самостійно вибрати необхідні вам передплатників, використовуючи функції таргетингу.
  • За вийшли і відписатися користувачів вам повернуть витрачені кошти в повному обсязі, а порушників оштрафують і покарають.
  • Тільки на цьому сервісі, можна накручувати охоплення в групі.
  • Можливість накрутити перегляди відео.
  • Для тих, хто любить сперечатися і дискутувати в коментарях, є можливість накручувати лайки на коментар.
  • Накрутити голоси в опитуваннях, коментарі, лайки, репости і безліч інших можливостей вас приємно здивують.

функції:

- Автопостінг, для тих, хто користується відкладеними постами Вконтакте, і мріє, що б можна було створити більш 20 постів. На сервісі VK-PRO.TOP, ви можете забити чергу постами на місяці вперед.
Візуальний інтерфейс Автопостінга не викликає труднощів в управлінні.

- Граббер, для тих, хто не хоче витрачати час на пошук і публікацію контенту в своїй групі. Просто вкажіть джерела, і сервіс самостійно буде публікувати пости в вашому співтоваристві.
Як і Автопостінг, Граббер дозволяє створити для ваших постів унікальну підпис або водяний знак, так, що ніхто не зможе аналогічним чином використовувати контент вашої групи в своїй спільноті.

- спецзавдання - неймовірно корисна функція для адміністратора групи. Використовуючи цю функцію, Лайки, репоста, Коментарі у вашій групі будуть здійснювати ваші ж передплатники. І ніхто не зможе навіть запідозрити, що ви накручуєте активність в співтоваристві.

Так само, дана функція дозволяє накрутити охоплення передплатників в групі! Від значення цього параметра, залежить вартість реклами в вашому співтоваристві. Відповідно, збільшивши охоплення передплатників, ви зможете обгрунтовано підняти ціну на рекламу в вашій групі або паблік.

- автоведения - активувавши цю функцію, ви дозволите сервісу Vk-Pro.top відстежувати нові пости в вашій групі і автоматично накручувати на них необхідне вам кількість лайків, репоста, коментарів, перегляду і охоплення.
Ця функція може працювати в зчепленні з спецзавдання. Тоді, вийде, що ваші передплатники автоматично будуть лайкать, репоста і коментувати пости у вашому паблік або співтоваристві.

Всі перераховані можливості сервісу дозволяють без особливих зусиль розкрутити свою групу або паблік Вконтакте з нуля, і почати заробляти на рекламі, в найкоротші терміни. Автоматизовані функції дозволять вам заощадити купу сил і часу, адмініструючи свої групи.

До того ж, дуже хорошим плюсом є цінова політика сервісу. Вартість автоматизованих функцій приємно здивує, як і зібрані пакети, доступні для покупки.

З цього, Vk-Pro.top стане для вас ідеальним варіантом, якщо ви хочете побудувати собі пасивний дохід з реклами, маючи спільноти Вконтакте.

-

Автор: ТопОбзор спільно з vk-pro.top. При використанні цього матеріалу активне посилання на http://topobzor.com обов'язкове.

схоже

А уявіть, коли у людини у володінні 5, 10, 15 груп?