Навигация по сайту

Популярные статьи

Вміст спінінг - те, що погана SEO виглядає

  1. Чорний капелюх SEO не здається таким поганим, поки ви насправді не зрозумієте, що це таке. Тоді стає...
  2. Вміст спінінг просто приймає те, що написано в одну сторону, і переписує його так, щоб він звучав інакше.
  3. Вміст спінінг може бути добре для SEO, але це дуже погано для Інтернету.
  4. У кращому випадку, чорні капелюхи SEO методи вважаються тимчасовими виправленнями, навіть тими, хто...

Чорний капелюх SEO не здається таким поганим, поки ви насправді не зрозумієте, що це таке. Тоді стає очевидним, чому це поганий SEO.

Коли ви побачите щось по телевізору про те, як виготовляються дешеві хот-доги або курячі самородки (мм… рожевий слиз ), це не робить вас голодними, чи не так? Невігластво це блаженство. Чорний капелюх SEO багато в чому так само в ряді відносин. Отримання за кулісами погляду на те, що і як у чорній капелюсі практик робить очевидним, чому вони вважаються проблематичними, і чому Google прийняла таку безжалісну позицію з веб-сайтами, які їх використовують.

Тут багато різні смаки чорної капелюсі SEO практики , стільки, що багато хто з них не може бути пояснено в короткому огляді. Замість цього, давайте поговоримо про єдиний тип, який отримує відносно мало часу в центрі уваги, незважаючи на те, що він був невід'ємною частиною небажаної практики SEO протягом ряду років: зміст спінінг , Іноді відомий як "обертання статті".

Шановні веб-сайти, це якісь хороші пошукові рейтинги, які ви отримали там ... було б соромно, якщо з ними щось трапиться. Любов, Google.

Низька оренда SEO маркетологи рекламують, що вони можуть отримати ваші справи відповідні зворотні посилання в сотнях або тисячах пов'язаних повідомлень в блогах і сторінках. Це здорово, але хитрість полягає в тому, що вони повинні мати можливість генерувати весь цей вміст швидко для того, щоб це коштувало свого часу. Вони не можуть просто написати один пост в блозі і викинути його на тисячі різних псевдо-блогів і низькоякісних сайтів зібрання статей. Google швидко розпізнає, що відбувається, і покарає всі сайти, які поділяють це дубльований вміст. І ваш сайт буде покараний, а також за те, що вони пов'язані з усіма цими статтями для копіювання.

Отже, як може наш дешевий хлопець SEO приготувати цілу купу статей, які відрізняються один від одного? Ось тут і починається зміст.

Вміст спінінг просто приймає те, що написано в одну сторону, і переписує його так, щоб він звучав інакше.

Люди обертаються вмістом весь час, коли вони пишуть. Це те, чого вчать учні в англійській мові, щоб уникнути плагіату дослідницьких джерел. Скажіть, що маленький Джонні пише есе про Шекспіра, і він хоче включити детальну інформацію про Шекспіра, яку він знайшов у книзі: «Шекспір ​​створив тисячі нових слів, які до цих пір використовуються в англійській мові». Вирок прямо з книги і ставить його в його есе, він збирається отримати F від свого вчителя, якщо він потрапить. Данг, Copyscape .

Таким чином, при мінімумі, те, що Джонні потрібно зробити, це спілкування з цією ідеєю без використання того самого речення. Це просто. Є майже безліч способів зробити це, просто граючи з вибором слова, або структурою пропозиції. Приклади:

Тисячі слів, вигаданих Шекспіром, все ще існують в англійській мові.

Шекспір ​​сприяв англійській мові, створюючи тисячі нових слів.

Тисячі слів англійською мовою придумали Шекспір.

Англійська мова зобов'язана Шекспіру створити тисячі слів.

Ви отримаєте ідею. Кожна з цих пропозицій, і сотні інших можливостей, відрізняються один від одного, але все ще повідомляють одну і ту ж загальну інформацію: цілий букет англійських слів був складений Шекспіром.

Це повертає нас до нашого чорного капелюха SEO хлопець, який повинен генерувати гори, здавалося б, унікальні повідомлення в блозі і статті, які посилаються на ваш сайт. Тепер, він може укласти контракт з індійською компанією і мати кімнатні напів-сорти-вільні письменники, виплескуючи всі ці статті за кілька грошей за людину. Або піти повний г-н Бернс . Це була назва гри контенту протягом тривалого часу. Але ця вартість дуже швидко збільшується - чим більше постів ви потребуєте, тим більше вам потрібні письменники, тим більше грошей потрібно витратити. А наш хлопець з чорною капелюхом SEO хоче заробляти гроші, а не витрачати. Він не може значно підвищити свої ставки, тому що його дешеві ціни - це те, що робить його привабливим для клієнтів, і є багато конкурентів, які з радістю підкорить його. Так що ж він може зробити?

Що дешевше, ніж кімната людей, які пишуть тисячі унікальних повідомлень у блозі? Єдина комп'ютерна програма, яка може зайняти одну унікальну публікацію в блозі, і перетворити її на тисячу. Це може бути магічна звучна ідея, але такі програми існують. Насправді їх роблять десятки і сотні і тисячі людей. Швидкий пошук Google для “ зміст прядильних програм ”З'являється 8 різних на першій сторінці результатів. Вони мають широкий спектр можливостей і різні рівні автоматизації (і якість статті). The менш складні працювати, змінюючи слова для синонімів - "людина біжить" стає "хлопець біжить" або "людина пробіжки" - або випадково скрембліровані порядок слів (майже завжди призводить до брудний вигляд, безглуздий суп слова).

Але, деякі з цих програм стали дуже хорошими, особливо ті, які включають певну кількість творчості з боку людей, які використовують програми. Ці додатки, що обертаються вмістом, вимагають, щоб користувач вказав, як можна змінювати речення, і які слова або фрази можна замінювати на альтернативні варіанти. Такий тип вмісту обертається настільки часто, що формат запису, який використовується для обговорення вмісту лічильника вмісту (можна сказати, три рази швидше), має своє ім'я: spintax . Термін "спинтакс" - це портомано - два слова, об'єднані для створення нового слова - слів "спін" і "синтаксис". Слово "синтаксис" відноситься до правил мови; як слова та фрази об'єднуються для того, щоб вони мали зрозумілий сенс.

Припустимо, що наш чорний капелюшок займається SEO роботою для клієнта, який продає жувальну гумку на своєму сайті, і тому він повинен приготувати купу повідомлень у блогах, які обговорюють жувальну гумку, з усіма цими повідомленнями, що посилаються на сайт свого клієнта. Він починає, витрачаючи трохи часу на написання досить гідного блогу, який включає в себе жувальну гумку. Одним із пропозицій цієї публікації в блозі може бути:

Макс клацає олівцем на стіл і жує гумку, коли йому набридає.

Тепер, наш екстраординарний автор повинен створити варіації цього речення, кожен з яких є певним чином унікальним. По-перше, він шукає слова, які він може замінити синонімами - словами, які означають одне і те ж, або досить близькі для роботи уряду, так чи інакше. «Крани» можуть бути змінені на «рапс», або «удари», або на «барабани». Отже, наш чорний капелюшок повинен поставити вказівку, що скаже програмі «Зміст», щоб змінити «крани» для одного з інші можливості. Це виглядає так:

Макс (відбиває рапс) ударів барабанами олівцем проти свого столу і жує гумку, коли йому нудно.

Фігурні дужки повідомляють програмі, що обертається, вибирати тільки один з варіантів слова або фрази в дужках для кожного повідомлення в блозі, який він випльовує. Вертикальні лінії (іноді звані брусками або трубами) - це те, що розділяє різні варіанти один від одного. Оскільки тепер у нас є чотири варіанти для одного слова, ми можемо отримати чотири різні версії речення з дещо різними початками: Макс натискань, Макс реп, Макс thumps, Макс барабани.

Це приємно, але там, де математика дійсно сходить з розуму, ви додаєте ще кілька можливостей для кількох різних частин пропозиції:

{Макс | Він} {крани | рапс | удари | барабани} його {олівець | перо | пальця} {проти} на його {стіл} | стіл | письмовий стіл} і {жувати | жувати на | гумка {коли |} він | він} {нудно | втомлений | ледачий}.

Гм. Так. Там багато відбувається. Давайте організуємо це в більшій частині шляху « Вибирай свій власний пригода» .

На діаграмі простежуються два приклади. У червоному: "Макс штовхає пальцем на стіл і гризе на гумку, коли він ледачий". У синьому кольорі: "Він натирає олівцем на стіл і жує жуйку, поки він втомився".

Починаючи згори з "Max" або "He", простежуйте шлях донизу, при цьому ваш шлях перетинатиме лише один з підкреслених варіантів у кожному рядку. Будь-який шлях, який ви малюєте, представляє іншу версію речення. Математика говорить, що є 10 368 різних, унікальних можливостей. Тепер, враховуючи, деякі з цих версій будуть дуже схожі один на одного, з тією лише різницею, що зміна в одне слово ("Макс штовхає пальцем ..." проти "Макс штовхає пальцем ..."). Але цей приклад передбачає лише одне речення. Застосовуйте вміст, що обертається до повідомлення в блозі, який триває всього п'ять або шість слів, і з деякими більш складними можливостями заміщення - ми просто подряпаємо поверхню заради часу - і ви говорите про буквально мільярди можливостей. І багато з більш складних об’єктів у контенті мають налаштування, які можна змінити, щоб вказати, наскільки різною має бути одна з наступних версій, при цьому не існує двох версій, які мають більше 50% загальних слів, або 70%, або що завгодно будь ласка.

Таким чином, дуже легко створити десятки тисяч істотно, але поверхнево різних частин контенту з одного написаного шматка сотень слів. Наш дружній чорний капелюшник може потім використовувати ряд інших програм, щоб автоматично завантажувати всі ці різні версії документа - з необхідним посиланням на сайт вашої жувальної гумки - на стозі сіна низькоякісні блог-мережі і репозиторії статей.

Тоді ви просто чекаєте сканерів Google, щоб спіткнутися на всі ці різні частини вмісту, і дозволити Google зробити висновок, що тисячі різних людей в Інтернеті говорять про жувальну гумку і посилання на ваш сайт, і раптом рейтинг вашого сайту проходить через дах !

…І потім ваші пошукові рейтинги аварії .

Вміст спінінг може бути добре для SEO, але це дуже погано для Інтернету.

Нічого дорогого не вносить в Інтернет через спінінг статті. Це схоже на книжковий магазин, який забиває свої полиці з 30 000 різних версій однієї книги. Незалежно від того, скільки екземплярів є, є дійсно тільки одна книга (або блог) варто інформації. І це робить набагато важче знайти інші якісні сайти та блоги на ту ж тему, тому що вони заглушені всією нісенітницею.

Вміст обертається легко. Ось чому це практика, що існувала протягом багатьох років, в результаті чого буквально мільярди сторінок BS були створені лише для того, щоб дати ілюзію популярності іншого сайту. І вона стає все більш поширеною і проблематичною, оскільки автоматизовані спинтери змісту стали більш складними в останній час. Зараз є автоматичні програми для роботів очищати павутину для виробів пов'язані з потрібними ключовими словами, обертати тисячі різних версій, вставляти потрібні посилання та завантажувати їх у інші місця, без участі людини.

Ось чому Google інвестував величезну кількість ресурсів - час, людей і гроші - для виявлення такого роду маніпуляцій з пошуковими системами, і вони дуже добре це зробили. Алгоритми Panda і Penguin були спеціально розроблені компанією Google для виявлення такого роду шахрайських методів SEO, які можна бачити на прикладі обертання вмісту. Якщо ви укладаєте контракт з компанією SEO, яка використовує контент, що обертається, ви піддаєтеся масовому покаранню, яке неможливо відновити.

Метт Кеттс, голова команди Google з веб-спаму Низька думка Google про зміст контенту дещо суворо, коли він сказав: «… Якщо ви дозволяєте багатьом гостям-блогерам, що ви дозволяєте такі речі, як закручені блоги, де люди насправді не пишуть власний зміст, то це досить поганий показник якості»

У кращому випадку, чорні капелюхи SEO методи вважаються тимчасовими виправленнями, навіть тими, хто їх використовує.

Вони використовують їх знаючи, що їм доведеться скидати сайт, який вони рекламують, коли Google ловить і видуває його з води, і починає все спочатку. Баррі Шварц на круглому столі в пошукових системах (один з багатьох сайтів, які часто повідомляють про SEO) написав короткий пост про дискусію, яку він зіткнувся в чорному капелюшному форумі. Один з плакатів обговорював, як вони мали великий успіх у тому, що вміст обертався і не турбувався. Ще один з учасників сайту відповів лаконічно: "Ви отримаєте заборону [від Google] досить швидко, якщо ви продовжите це".

Ваш бізнес - це ваш засіб існування, що ви емоційно та фінансово інвестували. Тому наймаєте когось, хто використовує швидкісні SEO технології, - це найгірша помилка, яку ви могли б зробити. Одна справа - скинути сайт, який ніколи не мав значення, але ви не можете просто відійти від бізнесу, у який ви заливали своє життя. Погані методи SEO часто називаються чорними хаттерами як "збивання і спалювання" з причини: врешті-решт, все, що вони торкаються, горить на землю, і ви повинні почати все спочатку.

Отже, як може наш дешевий хлопець SEO приготувати цілу купу статей, які відрізняються один від одного?
Так що ж він може зробити?
Що дешевше, ніж кімната людей, які пишуть тисячі унікальних повідомлень у блозі?