Навигация по сайту

Популярные статьи

Вплив домену на просування сайту

  1. Які фактори впливають на ефективність домену
  2. вік домену
  3. Відповідність домену просувається ключовим словом
  4. Поширені помилки при виборі домена

Для того, щоб здійснювати ефективне SEO просування сайтів, потрібно враховувати велику кількість різних факторів

Для того, щоб здійснювати ефективне SEO просування сайтів, потрібно враховувати велику кількість різних факторів. Чимале значення, для успішного просування ресурсу, має його доменне ім'я. Перед тим, як приступити до розкручування сайту, потрібно вибрати для нього підходяще.

Які фактори впливають на ефективність домену

Існує ряд параметрів, за якими досвідчений фахівець може визначити, наскільки той чи інший домен буде ефективним для вашого сайту.

вік домену

Всі пошукові системи вважають цей параметр одним із критеріїв довіри до сайту. Чим старше домен, тим цінніше він для власника. А це означає, що старий домен - це рентабельний домен. Більшість вітчизняних фахівців вважають покупку перевіреного доменного імені за великі гроші марною тратою коштів. Це не вірно, так як набагато ефективніше для вашого бізнесу буде придбати домен з історією, ніж зовсім новий. Крім того, у вже існуючого домену є рейтинг сторінок і готова довідкова база, що впливає на його авторитет в пошукових системах. Перед покупкою домена обов'язково перевірте, що він не перебуває під фільтрами.

Відповідність домену просувається ключовим словом

Якщо в назві домену є ключовий запит, то він вже сприймається пошуковими системами, як пріоритетний при пошуку. Більш того, якщо ви просуваєте свій товар або послугу на неконкурентоспроможними ринку, то одного тільки назви з ключовим словом буде досить для того, щоб вийти в ТОП результатів пошуку.

Успішне SEO просування сайтів має на увазі використання і домена з віком, і ключового слова в його назві. Пошуковик за замовчуванням не довіряє новим доменів, який би ключове слово в імені ви не використали. Підібрати вже існуючий домен з ефективним ключовим запитом, досить складно, так як більшість з них або вже зайняті, або коштують надто дорого, тому до даного моменту варто підходити дуже уважно.

Поширені помилки при виборі домена

По-перше, не варто створювати домен із занадто довгим ім'ям. Воно повинно бути легко запам'ятовується, в ідеалі, з одного або двох слів, без тире і дефісів. По-друге, найкраще використовувати розширення .com, такі домени частіше індексуються пошуковими системами. Для локально орієнтованих сайтів можна використовувати домени третього порядку, тобто з національним або регіональним розширенням. Також, якщо виникає вибір між придбанням нового домену з ключовим словом або старого без нього, то перевагу потрібно віддавати другого.

Пам'ятайте, що правильний вибір доменного імені для вашого ресурсу - це велика частина успіху вашого бізнесу в інтернеті, тому ставитися до нього варто максимально уважно. Не зловживайте довгими назвами, використовуйте брендинг, розкручуйте ім'я домену як бренд. І не забувайте про пошукову оптимізацію та такому моменті, як SEO просування сайтів .