Навигация по сайту

Популярные статьи

Вплив просування сайту на успішність бізнесу

На успішності бізнесу позначається величезна кількість чинників. Сьогодні одним з найбільш ефективних способів підвищення прибутку і впізнаваності компанії є налагоджена робота корпоративного сайту. Власний веб-ресурс давно переріс статус «модною фішки» і став тим інструментом, який приносить реальний фінансовий прибуток. Позитивний вплив від просування сайту виражається різними способами, про них і піде мова нижче.

Зростання кількості продажів і прибутку

Зростання кількості продажів і прибутку

В ході розкрутки потрібно врахувати купівельні запити в тому сегменті, до якого належить ваш веб-проект. Таким чином ви зможете зробити бізнес успішнішим, грунтуючись тільки на цільову аудиторію, яка цікавиться товарами або послугами на вашому сайті. Відвідувачі з тих регіонів, в яких ви працюєте, стануть клієнтами і принесуть реальну прибуток, дізнавшись про компанію через інтернет і замовивши послугу або товар онлайн.

Підвищення впізнаваності бренду

Просування сайту в інтернеті допоможе не тільки залучити нових відвідувачів, але і підвищити впізнаваність бренду. Позитивно вплинути на імідж компанії можна за допомогою таких прийомів, як поліпшення юзабіліті сайту, наповнення його цікавим і корисним контентом, усунення технічних помилок, оперативний зворотний зв'язок і швидка обробка заявок (наприклад, в інтернет-магазині).

Високі позиції в довгостроковій перспективі

«Білі» способи SEO-оптимізації спрямовані на те, щоб ефективність від просування сайту зберігалася протягом тривалого проміжку часу. Відповідно, вкладаючись в розкрутку, ви зможете постійно залучати нових клієнтів. Щоб домогтися певної успішності бізнесу, необхідні фінансові вкладення в сайт. Однак вони повністю окупляться в перспективі, а ви в будь-якому випадку залишитеся у виграші.

Розгорнута аналітика для розширення бізнесу

Замовивши просування сайту разом з веб-аналітикою, ви отримуєте можливість збирати і обробляти корисну інформацію самого різного характеру з метою стратегічного планування. Наприклад, це може бути проведення маркетингового дослідження, дані якого дуже корисні для підвищення віддачі від рекламної кампанії. Ви також зможете вибудувати наочну воронку продажів сайту, дізнатися, яка продукція більш затребувана в тому чи іншому регіоні, де є сенс організувати спеціальні умови доставки, розширити кількість варіантів оплати. В майбутньому подібні відомості можна застосовувати для посилення своїх позицій на ринку.

Просування сайту - запорука успішного бізнесу в тому випадку, якщо ви довірите комплекс робіт SEO-фахівцям. Важливо розуміти, що самостійні кроки в цьому напрямку ніколи не принесуть настільки високих результатів, як співпраця з професіоналами.

(Голосів: 1, Рейтинг: 5)

Ви можете дізнатися подробиці про наші послуги, задавши питання, що цікавить менеджеру по телефону +7 (495) 104-86-69 , або направити заявку на просування сайту .