Навигация по сайту

Популярные статьи

Все в одному SEO Поради для WordPress

 1. Змінити налаштування за умовчанням
 2. Встановіть плагін Yoast SEO
 3. Налаштувати Robots.txt
 4. Позбавтеся від посилань на ідентифікатор WordPress Attachment ID
 5. Оптимізуйте розмір зображення та його Alt Tag
 6. Використовуйте SEO Friendly XML Sitemap
 7. Використовуйте Mobile Optimized Theme
 8. Оптимізація швидкості WordPress
 9. Виправити непрацюючі посилання та помилки 404
 10. Використовуйте плагін Nofollow
 11. Надішліть свій блог пошуковим системам

Після установки WordPress, ви можете бути здивовані, що ви повинні зробити для того, щоб зробити ваш WordPress установки, щоб зробити його більш дружнім SEO. На нашу думку, є багато речей, які, хоча й невеликі, але можуть змінитися в SERP. Так ось деякі все в одному SEO поради для WordPress.

Змінити налаштування за умовчанням

Простими словами, постійна посилання - це URL-адреса повідомлення. За замовчуванням у WordPress структура постійної посилання є http://www.yoursite.com/?p=123. Ця URL-адреса не підходить для SEO . Це потрібно змінити. Для цілей SEO, це повинно бути щось на зразок http://www.yoursite.com/important-keywords-post-name/. Наступні кроки допоможуть вам змінити структуру постійної посилання в WordPress:

 1. Перейдіть до панелі інструментів WordPress -> Налаштування -> Постійне посилання.
 2. Виберіть Повідомлення і натисніть Зберегти зміни.

Виберіть Повідомлення і натисніть Зберегти зміни

Встановіть плагін Yoast SEO

Щоб розширити можливості рейтингу WordPress, нам потрібно встановити плагін SEO. Ми запропонуємо вам скористатися Yoast SEO плагін який доступний безкоштовно в репозиторії WordPress. Він може бути використаний для оптимізації SEO блогу WordPress в значній мірі. Далі ми обговоримо налаштування та використання цього плагіна в цій публікації.

Налаштувати Robots.txt

Robots.txt відіграє велику роль у рейтингу пошукових систем. Це як правило до пошукових систем. Він повинен бути оптимізований таким чином, щоб ваш блог отримав найбільшу вигоду від нього. Robots.txt допомагає роботам пошукової системи направляти, яку частину сканувати і яку частину слід уникати . Файл Robots.txt знаходиться на сайті http://www.yoursite.com/robots.txt.

За замовчуванням WordPress містить віртуальний файл Robots.txt. Ви можете змінити robots.txt, використовуючи різні плагіни, але тут ми збираємося для плагіна Yoast SEO.

 1. Перейдіть на панель інструментів WordPress -> SEO -> Редагувати файли.
 2. Вставте рекомендований файл robots.txt і натисніть кнопку Зберегти зміни у файлі Robots.txt.

Рекомендований файл robots.txt:

Зразок: https://www.techrrival.com/robots.txt

sitemap: User-agent: * Disallow: / cgi-bin / Disallow: / wp-admin / Disallow: / wp-includes / Disallow: / wp-content / Disallow: / go / Disallow: / коментарі / канал / Disallow: / trackback / Disallow: /index.php Disallow: /xmlrpc.php Заборонити: / архіви Заборонити: / *? * Заборонити: *? replytocom Disallow: / wp- * Disallow: / author User-agent: Mediapartners-Google * Дозволити: / User-agent: Googlebot-Image Дозволити: / wp-content / uploads / Користувач-агент: Adsbot-Google Allow: / User-agent: Googlebot-Mobile Дозволити: /

Згідно з останніми оновленнями Panda, якість вмісту є обов'язковою . Але сторінки, такі як Категорії, Мітки, Архіви авторів і архіви дат, не є якісним контентом і можуть призвести до покарання Google . Тому, щоб подолати це, ми можемо встановити цей набір сторінок у noindex, щоб він не був індексуються пошуковими системами . Тут знову ми збираємося використовувати плагін Yoast SEO:

 1. Перейдіть на панель інструментів WordPress -> SEO -> Назви та метаси.
 2. У загальній вкладці ми рекомендуємо вам позначити всі поля, окрім тегу мета-ключового слова.
 3. Тепер перейдіть на вкладку Типи повідомлень. Виберіть noindex, слідуйте за всіма іншими типами публікацій та сторінок.
 4. Тепер перейдіть на вкладку Таксономія. Виберіть noindex, слідуйте за категоріями та тегами.
 5. Тепер перейдіть на вкладку Інші. Виберіть noindex, слідуйте за архівами авторів та архівами на основі дати. (PS: Ви також можете вимкнути обидва архіви, якщо хочете)

Також читайте: Вручну видалити спам-зворотні посилання від Google

Тому ми успішно встановили ці сторінки в noindex. Але це може зайняти час, щоб deindex від Google . Тепер ми збираємося вручну deindex архівів авторів, категорій, тегів від Google. Я пропоную вам деіндекс наступних каталогів:

http://www.yoursite.com/wp-admin/ http://www.yoursite.com/author/ http://www.yoursite.com/tags/ http://www.yoursite.com/category/

 1. Увійдіть до Інструментів Google для веб-майстрів.
 2. Перейдіть на інформаційну панель веб-сайту.
 3. Перейдіть до Індексу Google -> Видалити URL-адреси.
 4. Натисніть Створити новий запит на видалення.
 5. Вставити URL. (Зразок наведений вище та вставляє URL-адресу по одному, створюючи запит на видалення для кожного посилання)
 6. Виберіть "Видалити каталог" і натисніть "Надіслати запит".

Зв'язок вашого соціального профілю може допомогти трохи підвищити SEO для вашого блогу. Хоча ми не можемо підтвердити це, але краще його зв'язати. Знову ж таки, ми будемо використовувати плагін Yoast SEO:

 1. Перейти до панелі інструментів WordPress -> SEO -> Соціальні.
 2. Поставте галочку метадані "Відкрити графік". Натисніть кнопку Додати адміністратора Facebook і перевірте, використовуючи Facebook, і вставте інформацію, яку ви хочете показати, у відповідні поля.
 3. Також можна додати деталі профілю Twitter і Google+.

Позбавтеся від посилань на ідентифікатор WordPress Attachment ID

Як ми вже обговорювали, деякі сторінки можуть додавати низьку якість та дублювати проблеми вмісту в пошуковій системі. Вона також включає в себе ідентифікатори додатків WordPress. Це можна виправити, переадресувавши посилання на ідентифікатор додатка до вихідного посилання, яке було завантажено. Ми можемо виконати це завдання за допомогою плагіна Yoast SEO:

 1. Перейти до панелі інструментів WordPress -> SEO -> Постійне посилання.
 2. Установіть прапорець Переадресація URL-адрес вкладення до URL-адреси батьківської публікації та натисніть зберегти зміни.

Отже, перш за все, поговоримо про те, що є відповідні адреси URL. Це стосується блогів, які дозволяють відповідати на коментарі. Це URL-адреса має вигляд http://www.yoursite.com/post-name?replytocom=1953, і ця URL-адреса відображає той самий пост. Чим більше відповідей на коментар, тим більше номерів цієї URL-адреси. Це також може призвести до Google Penalty . Отже, ми можемо повністю виправити його за допомогою трьох простих і ефективних кроків:

- Фіксація за допомогою плагіна Yoast SEO

 1. Перейти до панелі інструментів WordPress -> SEO -> Постійне посилання.
 2. Поставте галочку "Видалити" і натисніть "Зберегти зміни".

- Виправлення за допомогою Webmaster tools - URL Paramaters

 1. Перейдіть до інструментів для веб-майстрів і перейдіть на інформаційну панель вашого сайту.
 2. Перейдіть до пункту Сканування -> Параметри URL.
 3. Там ви побачите replytocom під параметром колонки (якщо ні, то натисніть кнопку Додати параметр)
 4. Змініть налаштування, як вказано нижче.

Там ви побачите replytocom під параметром колонки (якщо ні, то натисніть кнопку Додати параметр)  Змініть налаштування, як вказано нижче

- Ручне видалення URL-адрес з Google

 1. Перейти до Google. Введіть сайт: yoursite.com inurl: replytocom
 2. Ви побачите щось подібне.
 3. Натисніть повторити пошук з включеними пропущеними результатами.
 4. Тепер у вас є список всіх URL-адрес, які індексуються Google.
 5. Перейдіть до інструментів для веб-майстрів і перейдіть на інформаційну панель вашого сайту.
 6. Перейдіть до Індексу Google -> Видалити URL-адреси.
 7. Натисніть Створити новий запит на видалення.
 8. Вставити URL-адресу.
 9. Виберіть "видалити сторінку з результатів пошуку та кешу" та натисніть "Надіслати запит" і виконайте те саме для всіх URL-адрес.

Оптимізуйте розмір зображення та його Alt Tag

Для зменшення часу завантаження WordPress і для збільшення оцінки Google PageSpeed. Потрібно оптимізувати розмір завантаженого зображення. Це можна легко зробити Smush.it плагін, який доступний у сховищі WordPress. Ви також можете встановити його для автоматичного розмивання зображення після його завантаження, або ж ви можете вручну розчавити плагін від медіа-опції в WordPress.

Як ми знаємо, що Alt Tag вимагається пошуковими системами, щоб визначити, про що це зображення? Ви можете знайти важко під час написання повідомлень, що це час , призначаючи кожному зображенню альт-текст. Ви можете автоматично призначити текст alt за допомогою SEO дружніх зображень плагін, який доступний у сховищі WordPress.

Використовуйте SEO Friendly XML Sitemap

Карта сайту відіграє найважливішу роль індексування вашого блогу в пошукових системах . Карта сайту в основному є колекцією всіх посилань вашого блогу в одному файлі. Це дуже важливо, щоб створити карту сайту і представити його в різних пошукових системах, як Google, Bing, Yandex і т.д. Для створення Sitemap ви можете використовувати Yoast SEO або Мапи сайту Google XML .

Зразок Sitemap: https://www.techrrival.com/sitemap.xml

Використовуйте Mobile Optimized Theme

Згідно з опитуванням, більше 60% користувачів використовують смартфон для доступу до Інтернету, читання статей і т.д. Не також те, що ви також можете перевірити це у вікні PageSpeed. У розділі Мобільна оцінка називається користувальницький досвід . Таким чином, щоб збільшити ваш SERP ви повинні використовувати мобільні оптимізовані теми . Для цього ми рекомендуємо вам користуватися Плагін WPtouch для мобільних пристроїв .

Оптимізація швидкості WordPress

Згідно з останніми оновленнями з Google, це підтверджується, що тепер SERP також залежить від часу завантаження сторінки та користувальницького досвіду . Тому оптимізуйте швидкість WordPress у великій мірі про попередню статтю Оптимізація швидкості WordPress .

Виправити непрацюючі посилання та помилки 404

Якщо ваш сайт старий, і якщо ви видалили будь-які раніше опубліковані статті, ви можете мати деякі непрацюючі посилання. Це час, коли ми робимо це вручну, але ми можемо використовувати назву плагіна Перевірка непрацюючих посилань який буде періодично сканувати всі публікації та коментарі, щоб перевірити, чи містить він непрацюючі посилання чи ні.

Тепер для виправлення помилок 404 читайте: Як виправити помилку 404 сканування в Інструментах Google для веб-майстрів

RSS-потік за промовчанням WordPress містить лише текст, щоб зробити його більш зручним для користувачів і SEO, ми можемо додати зображення. Це можна легко зробити за допомогою плагіна з назвою Вибране зображення в RSS-каналі .

Використовуйте плагін Nofollow

У деяких статтях, можливо, доведеться надати багато посилань на зовнішні веб-сайти . Але надання занадто багато робити-слідувати посилання з статті не SEO дружній практиці . Таким чином, ви можете використовувати плагін з ім'ям Ultimate Nofollow . За допомогою цього додатка, додаючи кожне нове посилання у вашій публікації, ви матимете можливість зробити його наступним або невиконаним.

Надішліть свій блог пошуковим системам

Нарешті після всіх цих кроків нам потрібно подати блог до різних пошукових систем .

Дякуємо, що прочитали цей пост і продовжуєте зв'язуватися з Tech Arrival, щоб продовжити насолоджуватися чудовими повідомленнями. Поділіться своїми думками про цю публікацію в розділі коментарів нижче. Якщо ви все ще маєте запит, викиньте його до розділу коментарів.

Якщо ви вважаєте цю публікацію корисною, не соромтеся поділитися нею в соціальній мережі. Це займе лише деякий момент, і це також дуже легко і корисно для інших.

Com/?
Php Заборонити: / архіви Заборонити: / *?
Заборонити: *?
Com/post-name?