Навигация по сайту

Популярные статьи

Всі способи заробити на музиці в інтернеті не виходячи з дому

  1. Заробіток на аудіостоках
  2. Принцип роботи аудіостоков
  3. ТОП аудіостоков для заробітку
  4. AudioJungle
  5. SoundClick
  6. Audiosparx
  7. Заробіток на краудфандінгом
  8. Заробіток на YouTube
  9. Заробіток на музичній соціальної мережі
  10. Заробіток на онлайн уроках
  11. Заробіток на фріланс біржах
  12. Заробіток на онлайн-магазині
  13. висновок

Музиканти часто стикаються з проблемою працевлаштування, адже творчі люди не терплять обмежень і нормованих графіків. Саме тому вагома частина випускників музичних установ вважають за краще працювати в інтернеті. Існує чимало способів заробити гроші в мережі за допомогою музики, умовно їх можна розділити на 7 напрямків: аудіостокі, онлайн-заняття, біржі фрілансу, канал YouTube, краудфандінг-сервіси, вузькоспеціалізовані соціальні мережі і онлайн магазини. У поточному огляді розглянемо особливості та підводні камені кожного виду заробітку.

У поточному огляді розглянемо особливості та підводні камені кожного виду заробітку

Заробіток на аудіостоках

Аудіосток - це майданчик для розміщення, завантаження і продажу аудіофайлів. В зарубіжних країнах вони дуже поширені, а в Росії тільки починають набирати популярність. Здебільшого це пов'язано з можливістю спілкуватися і просувати свої проекти тільки на англійській мові.

Принцип роботи аудіостоков

Аудіостокі поділяються на: мікростокі і макростокі.

Мікростокі виступають посередником між музикантом і потенційним покупцем його творів. При цьому вигоду отримують всі учасники сервісу: музиканти заохочуються авторським винагородою за продаж ліцензії, замовники купують відповідну музику для свого проекту за доступною ціною, а проект забирає собі певний відсоток з кожної угоди.

Для початку роботи необхідно зареєструватися на сервісі і завантажити в портфоліо свої аудіофайли. Перед додаванням на аудіосток всі файли проходять модерацію, після чого можна встановити на них ціну на свій розсуд. Далі все відбувається в автоматичному режимі. Покупці оплачують ліцензію, а музикантам зараховуються на баланс гроші від продажів.

Варто відзначити, що покупка записів на аудіостоке може здійснюватися з повною або частковою передачею прав покупцеві. Багаторазова ліцензія коштує в десятки разів дорожче, тому більшість покупців вважають за краще використовувати композицію одноразово.

Імовірність продажів на мікростоках в інтернеті досить велика. Про це свідчить висока відвідуваність сайтів. Сотні дизайнерів, ді-джеїв, розробників комп'ютерних ігор і власників сайтів щодня шукають музичний супровід для свого матеріалу.

Макростокамі називають продакшн-бібліотеки - бази музичних збірок для радіо, телевізійних програм і музичних проектів. Основна їхня відмінність від мікростоков в тому, що на них можна завантажувати тільки ексклюзивні твори. Тут до авторів з мікростоков ставляться скептично. Так що якщо музикант вирішив перейти на новий рівень заробітку, поєднувати обидва види аудіостоков не вдасться.

Так що якщо музикант вирішив перейти на новий рівень заробітку, поєднувати обидва види аудіостоков не вдасться

ТОП аудіостоков для заробітку

Питання: "Де заробити гроші на музиці в інтернеті?", - хвилює всіх музикантів. Існує безліч аудіостоков з різними умовами і можливостями, але розглянемо найбільші майданчики. Нижче представлена ​​трійка найприбутковіших ресурсів:

AudioJungle

Вже довгий час AudioJungle - найпопулярніший аудіосток, з яким працюють мільйони музикантів. Він широко відомий серед творців ігор, представників лейблів і реклами. На сайті немає підвищених вимог до композицій, тому на ньому легко заробити як початківцям, так і просунутим авторам.

Особливості AudioJungle:

  • Приймаються файли відмічені водяним знаком (тегітірованіе аудіо за допомогою голосових накладень зі згадуванням автора).
  • Обов'язкова завантаження preview-файлу. Його потрібно залити додатково до композиції в zip-архіві.
  • Швидка модерація. В середньому займає від 3 до 5 днів.
  • Ціну композиції на продаж музикант призначає самостійно.
  • Заробіток авторів залежить від контракту. Ексклюзивні творці заробляють до 70% від продажів композицій, неексклюзивними музиканти до 35%. Середня вартість скачування одного трека з урахуванням комісії системи - 5 $. Отже, за 100 завантажень за стандартною ліцензії стокер отримає 500 $. Підсумкова сума заробітку музиканта буде залежати від кількості і популярності аудіофайлів в портфоліо.
  • Зручні способи виведення грошей від 50 $: PayPal , Skrill , Payoneer, SWIFT.

SoundClick

користується попитом SoundClick - це закордонний аудіосток, на якому можна виставити на продаж музику різних, але в більшій мірі хіп-хоп напрямку, аудиторія переважно американська. Ресурс підходить для просунутих музикантів і передбачає постійне вкладення грошей в просування для подальшого стабільного заробітку на музиці.

Особливості SoundClick:

  • Командна робота. На аудіостоке потрібно не тільки завантажувати музичні твори, а й просувати біти, запускати рекламу, робити конкурентний аналіз, заповнювати договору на покупку.
  • Наявність аккаунта в системі PayPal. Труднощі в тому, що в Росії він працює тільки на відправку грошей, без права їх отримання. Однак, якщо написати автору по контактам, він може дати інші реквізити для переказу коштів (для РФ найчастіше альтернативою служать карти Ощадбанку) - це особисто перевірений метод покупки треків, але варто розуміти, що угода поза майданчиком SoundClick - це певний ризик.
  • Необхідність володіння спеціальними навичками. Крім впевненого знання англійської мови, для створення дизайну сторінки в інтернеті знадобляться початкові навички програмування або наймані фрілансери.
  • Сувора модерація. При виявленні яскраво вираженого грубого семпліювання, сторінку блокують і прибирають пісню з топа.
  • Хостинг і домен потрібно також підібрати і оплачувати самостійно. Оскільки сайт не передбачає місце під зберігання інтернет-сторінок користувачів.
  • Авторська винагорода платять за прослуховування і продаж за різними типами ліцензій, які передбачають не тільки розрізняються права використання, але і склад файлів: MP3, WAV, Track Out. Кожен проданий біт в середньому приносить творцеві від 50 до 150 $. Ексклюзивні права на трек можуть доходити до 1000 $ і вище.

Audiosparx

майданчик Audiosparx - продакшн-бібліотека, одночасно є паблішер і дистриб'ютором. На ньому беруть звуки, рінгтони, музику. Комісія складає 50% від заробітку автора, при цьому авторство залишається при музиканта. Виплати проводяться від 25 $ через PayPal. Затребуваність бібліотеки пояснюється тим, що з нею працюють багато музичні редактори, звукорежисери, продюсери.

Особливості Audiosparx:

  • Для реєстрації потрібно пройти іспит.
  • Необхідна реєстрація в PRS - суспільстві щодо захисту авторських прав.
  • Гроші можна вивести на PayPal або валютний рахунок.
  • Дохід автора обчислюється в роялті. Це означає що музикант може заробити свій відсоток кожен раз, коли покупець використовує його твір. Підрахувати заробіток на музиці учасника продакшн-бібліотек складно: він залежить від багатьох факторів. Середній прибуток популярних авторів починається від 1000 $. Комісія сайту становить 50%.

Заробіток на краудфандінгом

Краудфандінг - це система, при якій люди добровільно перераховують гроші вподобаному виконавцю, щоб підтримати його творчість. Створено цілі спеціальні майданчики для краудфандінга, які допомагають не тільки заробити музикантові в інтернеті, але і розкрутитися новачкам. Одна з найбільш популярних - Kroogi .

Для того, щоб отримувати гроші на проект, необхідно зареєструватися і розмістити свої роботи. Шанувальники переглядають їх і при бажанні поповнюють баланс електронного гаманця на будь-яку суму. Фішкою подібних майданчиків стала можливість присвоєння індивідуального домену, за допомогою якого музикант може рекламувати своє портфоліо за межами проекту.

Фішкою подібних майданчиків стала можливість присвоєння індивідуального домену, за допомогою якого музикант може рекламувати своє портфоліо за межами проекту

Заробіток на YouTube

Напевно на планеті не залишилося людей, які будуть заперечувати, що YouTube - найбільший в інтернеті відеохостинг . Тут будь-яка людина може викласти відео і отримувати гроші за його перегляди. Для цього необхідно створити свій канал через веб-інтерфейс сайту і регулярно завантажувати на нього свої композиції, а також корисну для користувачів інформацію у вигляді навчальних або інформаційних уроків. Новачкам краще стартувати на YouTube з каверами популярних пісень. Це підвищує ймовірність того, що користувачі швидко помітять канал. Заробити гроші на своєму каналі можна тільки після підключення монетизації. Програма передбачає авторські відрахування за тарифом приблизно 1 $ за 1000 переглядів.

Заробіток на музичній соціальної мережі

Музичні соцмережі підходять усім невідомим творчо багатогранним особистостям - це відмінний спосіб в першу чергу заявити про себе, а вже потім заробити музикантові в інтернеті. На подібного роду майданчиках можна обзавестися корисними контактами, запропонувати свої послуги відомості і мастерингу або продати записи. Одна з небагатьох, але напевно найпопулярніша соцмережа - Soundcloud .

Ресурс Soundcloud - широкомасштабна онлайн-майданчик, створена для прослуховування і скачування аудіофайлів. Аудиторія ресурсу налічує 175 млн. Передплатників, серед яких представники лейблів і клубні промоутери, які шукають унікальних виконавців для своїх проектів.

На сайті існує сортування композицій за популярністю. Чим більше людина лайкнули, прослухали і прокоментувати мелодію, тим вище вона піднімається в рейтингу. Набрати передплатників можна за допомогою розсилки запрошень стати друзями. Саме вони будуть потенційними слухачами і покупцями в інтернеті. Заробити гроші на проект можуть діджеї, реміксери і саундпродюсери запрошені в систему SoundCloud Premier.

Заробіток на онлайн уроках

Уроки по Skype - простий і прибутковий прийом заробити на музиці в інтернеті для просунутого музиканта. Для проведення навчальних занять знадобиться високошвидкісний інтернет, програма для перегляду відео та музичний інструмент. Насамперед необхідно скласти план з навчання: зробити добірку музики і акомпанементу для розучування. Знайти майбутніх учнів можна, додавши портфоліо на будь-якому сервісі онлайн-репетиторів. Багато з них дозволяють безкоштовно розмістити анкету, але при оплаті учнем проведених по скайпу занять, стягують з учителя комісію в межах 30%.

Вартість навчання можна встановлювати самостійно. Наприклад, досвідчені викладачі готові проводити дистанційні уроки по ціні 2000 руб. / 45 хв. За вирахуванням витрат сайту-посередника заробіток музиканта за одне заняття складе 1400 руб. Підсумкова сума доходу в інтернеті буде залежати від кількості проведених уроків.

Заробіток на фріланс біржах

Спосіб заробітку на біржах фріланса підходить практично всім музикантам. Найбільш затребувані на подібних сервісах послуги з обробки аудіо, написання мелодій і саундтреків, аранжуванні, мастерингу і відома. Принцип роботи на них простий: реєструєтеся на сайті, завантажуєте портфоліо, шукаєте замовлення і відповідаєте на запити замовників. Найпопулярнішими біржами серед фрілансерів-музикантів вважаються:

  • AudioJob - російськомовна біржа, що спеціалізується тільки на аудіоконтенту. На ній можуть заробити вокалісти, диктори, музиканти і сценаристи. Всі переговори і сам продаж здійснюються представником послуг самостійно. На сервісі діє система рейтингу, вище знаходяться ті хто довше діє на сайті, має велику кількість позитивних відгуків і багато робіт в портфоліо. Піднятися в рейтингу можна купивши преміум аккаунт з розширеними можливостями. Заробіток музиканта AudioJob залежить від кількості послуг, що надаються. Наприклад, топові композитори оцінюють створення джингла в 3000 руб., Музику для реклами в 5000 руб., І готові виконати роботу за 2-3 дня.
  • Fl.ru - багатопрофільна біржа фріланса. На ній підробляють багато початківці музиканти, а також диктори радіостанцій. Ресурс платний, для безкоштовного використання створено багато обмежень. Важко пробитися новачку, система тендерна і замовники самі вибирають виконавця серед запропонованих. Стягується комісія з автора становить 3% від суми замовлення. На біржі фрілансу Fl.ru музиканти встановлюють вартість роботи за годину. У початківців виконавців вона може бути до 500 руб., А топові автори призначають розцінки близько 1500 руб. / Год.

/ Год

Заробіток на онлайн-магазині

Ще один спосіб заробити на музиці в інтернеті - викладати свої пісні або альбоми на продаж в онлайн-магазини. Найдоступнішим для російських музикантів вважається iTunes Store . Для заробітку в магазині потрібно мати Apple ID і кредитну карту. Щоб завантажити музику необхідно спочатку подати заявку. Заповнити її потрібно англійською мовою, за невелику плату в цьому можуть допомогти агрегатори Apple. Вони ж можуть надати універсальні і міжнародні коди, які присвоюються в обов'язковому порядку всіх записів.

Після схвалення заявки потрібно підписати контракт для регіону, в якому будуть викладатися Ваші пісні або альбоми. Потім можна буде розмістити їх на сайті. Гроші нараховуються за продаж або платне скачування мелодії. Середня ціна однієї пісні 15 руб., А альбому 199 руб., З них 70% забирає iTunes Store. У підсумку автор може отримати 60 руб. за альбом. Подальший заробіток залежить від кількості пісень, розкрученості і підприємливості автора.

висновок

Як бачите, заробити гроші на музиці в інтернеті на кишенькові витрати можна і не володіючи спеціальними навичками. А ось вийти на високий рівень одержуваного доходу, не вклавши при цьому часу, сил і грошей просто неможливо. Але при грамотному підході, будь-який новачок здатний стати професіоналом, забезпечивши собі фінансову незалежність завдяки своєму хобі.

Шанувальників, які розвивайте талант, високих Вам доходів і до зустрічі на vkoshelek.com!

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями!

Сподобалася стаття?