Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Взяти кредит в Сумах на вигідних умовах за 15 хвилин

Опубликовано: 10.01.2019

видео Взяти кредит в Сумах на вигідних умовах за 15 хвилин

The Groucho Marx Show: American Television Quiz Show - Hand / Head / House Episodes

Коли потрібен кредит готівкою, Суми можуть запропонувати безліч варіантів вирішення фінансової проблеми. Зараз в сфері видачі позичок активно спеціалізується два види установ – банки і мікрофінансові організації. Умови отримання грошей абсолютно різні і варто докладно розглянути, куди і в яких випадках звертатися вигідніше.Банківський кредит готівкою в Сумах

Для отримання банківської позики необхідно надати довідку про заробітну плату. Без неї на позику розраховувати не варто, хіба що кредитний консультант запропонує відкрити кредитну карту з мінімальним лімітом коштів. Але без офіційного працевлаштування зі стажем на останньому місці роботи не менше 6 місяців кредит готівкою на суму понад півтори-дві тисячі гривень оформити не вийде. У банків до позичальників досить високі вимоги.


Using your capital to transform lives | Leonardo Letelier | TEDxLiberdade

Якщо постійного місця роботи та довідки про доходи немає, то можна взяти позику під заставу цінного майна. Це досить тривалий захід, поєднане з додатковими витратами, адже доведеться оплатити послуги оціночної експертизи.

Кредити готівкою в Сумах від МФО

Простіший варіант вирішення фінансової проблеми – звернення до мікрофінансову організацію. Вимоги такі установи до позичальників пред’являють мінімальні. Досить мати позитивну кредитну історію, і схвалення за позикою гарантовано.

Ставка за користування коштами в МФО набагато вище, ніж в банках і становить від 1.5 до 2.5% в день. Але зате послугами таких установ може скористатися досить широка аудиторія клієнтів, включаючи студентів, пенсіонерів, безробітних, які працюють неофіційно, а також людей, у яких є вже отримані кредити в банку.

Перед тим як взяти кредит в Сумах, потрібно уважно вивчити пропозиції різних фінансових установ.

Найбільш вигідними будуть ті, де повністю відсутні додаткові комісії та штрафи за дострокове погашення.

З віддачею грошей затягувати не варто, особливо при нарахуванні щоденних відсотків. Чим швидше розплатитися з фінансовою організацією, тим меншою буде переплата.

Якщо повернути кошти вчасно не виходить, більшість МФО пропонують можливість продовження терміну дії договору. Щоб нею скористатися, потрібно повністю погасити нараховані відсотки. Це дуже зручно тому, що від форс-мажорних обставин не застрахований ніхто, а пролонгація позики дозволяє уникнути штрафів за прострочення.

Сумы

5 (Голосов 1 )
rss