Навигация по сайту

Популярные статьи

Web Services Гаваї: SEO для малого бізнесу?

Спостереження від професіоналів у Мобільні засоби захисту ®

Ви молодий захоплений підприємець, який тільки почав новий бізнес. Ви придбали веб-адресу, розробили привабливий та функціональний веб-сайт через одну з багатьох безкоштовних хостингових компаній. Ви готові для вашого бізнесу піти на віруси! Все пройшло гладко, і ви потираєте руки в очікуванні! Ви виконуєте пошук Google за вашою спеціальністю, використовуючи різні ключові слова, які добре описують це, і після декількох нудних хвилин ви знайдете свій сайт - на сторінці 8! Ви переглядаєте свій пошук за фактичною назвою вашого бізнесу і зараз Ви молодий захоплений підприємець, який тільки почав новий бізнес Ви пересунули шлях у списку - на сторінку 3! Почекай хвилинку. Як це може бути? Є не те, що багато підприємств, які мають таку ж назву, як і ваші, а інші, які здаються незв'язаними, з'являються першими. Що ж так складно в алфавітному порядку, чи не так? Багато власників малого бізнесу не мають базових знань про те, як зробити свій сайт видимим в Інтернеті. Фахівці Custom Computers Hawaii: Mobile REMEDIES ® вважали корисним переглянути деякі основні поняття "SEO" для малого бізнесу.

Деякий словник варто, оскільки ці терміни так широко використовуються. Програми або програми, які дозволяють нам шукати теми в Інтернеті, називаються «пошуковими системами». Вони інтерпретують фрази, які ми надаємо їм, вибираючи “ключові слова” і порівнюючи їх з інформацією в їхніх базах даних. Вони отримують їх Деякий словник варто, оскільки ці терміни так широко використовуються необроблені дані з роботизованого коду та читачів тексту, що називаються «сканери» або «павуки», які постійно пробираються, запам'ятовують і класифікують кожне місце, доступне в Інтернеті, включаючи ваш веб-сайт і посилання на інші сторінки. Сканери також беруть до уваги інші сайти, які розміщують посилання на ваш сайт. Вони називаються "зворотними посиланнями". Потім пошукові системи використовують фірмове програмне забезпечення, кожен із яких використовує своє унікальне поєднання "факторів ранжирування" (алгоритм), щоб зважити "релевантність" і "популярність" кожного сайту і виплюнути список, розроблений, щоб дати вам все, що ви хочете на сторінці 1 ! Як ви можете собі уявити, це не таке легке завдання і, звичайно, не прирівнюється до розміщення сайтів в алфавітному порядку або просто шукає окремі слова. Як тарифи вашого сайту в цьому процесі сортування називаються його «органічним» переліком (на відміну від платних оголошень, які відображаються на «призначених» сайтах у верхній частині списку). Розшифровка того, як ці програми призначають свої пріоритети та використання цієї інформації для наближення вашого сайту до верхньої частини списку органічних, називається пошуковою оптимізацією або SEO .

Незважаючи на те, що по всьому світу працює понад 50 пошукових систем, 90% пошуків проходять через перші 3 (Google 69%, Bing 12% і Yahoo 9%). Деякі пошукові системи використовують однакові сканери Незважаючи на те, що по всьому світу працює понад 50 пошукових систем, 90% пошуків проходять через перші 3 (Google 69%, Bing 12% і Yahoo 9%) і обмін базами даних (тобто: Yahoo використовує сканер Bing), але їхня практика сортування може давати дуже різні результати. Наскільки важливо це бути на першій сторінці? Швидкість переходу за кліком (як часто ви дійсно натискаєте на сайті, який з'явився під час пошуку) становить 52,3% у перших десяти результатах Google! У сучасному світі понад 75% людей використовують пошукові системи для пошуку місцевих підприємств або пошуку продуктів і послуг, що їх цікавлять, а не покладаються на фізичні джерела, такі як газети, журнали, жовті сторінки тощо. за оцінками, витрати на маркетинг в Інтернеті в даний час становлять 26% від усіх рекламних бюджетів!

Отже, як власник малого бізнесу ви можете вплинути на органічне становище вашого сайту і в кінцевому підсумку змусити його з'явитися на «магічній» сторінці 1 Отже, як власник малого бізнесу ви можете вплинути на органічне становище вашого сайту і в кінцевому підсумку змусити його з'явитися на «магічній» сторінці 1? Відповідь «так», але те, як потрапити туди, має багато форм. А як же зробити SEO для малого бізнесу? Це можливо, але дуже вимогливо. Він трудомісткий і включає багато стратегій, індексуючи ваш сайт з різних джерел і будуючи посилання на інші сайти. Ви повинні спочатку дізнатися про це більше, якщо ви сподіваєтеся бути ефективними. Є кілька сайтів початківців, де можна дізнатися про деякі з основних стратегій, таких як Земля пошуку або Moz але ви побачите, що це величезне та дуже вимогливе поле, яке може зайняти більше часу, ніж ведення вашого бізнесу! Так, так само, як ви могли б відремонтувати свій власний стільниковий телефон (див Ремонт смартфонів від Cell Phone Repair Hawaii: Mobile REMEDIES ® ) Ви можете виявити, що існують значні переваги для найму професіонала. Така ситуація з SEO для малого бізнесу.

У Mobile REMEDIES ® ми маємо знання, досвід і ресурси для побудови програми SEO, яка підходить для Вашого бізнесу і Вашого бюджету. Наша увага зосереджена на малих підприємствах, які не мають багато додаткових грошей, щоб інвестувати в рекламу, але які розуміють важливість своєї веб-присутності у створенні своєї видимості. На додаток до SEO і інтернет-маркетингу, професіонали в Mobile REMEDIES ® є експертом в області веб-хостингу, веб-сайтів і соціальних медіа-дизайну, систем управління контентом і розробки електронної комерції, а також створення користувацьких додатків для iPhone і iPad для підвищення продуктивності.

На додаток до веб-служб, Mobile REMEDIES ® з місцями на Мауї і Оаху і поштою в будь-якій точці світу, ремонтують стільникові телефони, iPads і всі інші планшетні комп'ютери, ноутбуки і настільні комп'ютери, а також плеєри та ігрові системи (Xbox, PlayStations) , Wii тощо. Вони створюють спеціальні комп'ютери для геймерів та інших користувачів з високим попитом, відновлюють втрачені дані, купують пошкоджені пристрої для отримання готівки або в магазині, а також продають відремонтовані пристрої з 1-річною гарантією, подібно до гарантії виробника на нового пристрою. Ви отримуєте безкоштовну діагностичну оцінку та оцінку витрат на ремонт та необхідний час. Ви також завжди отримуєте 1-річну гарантію на запчастини та обслуговування. Якщо вони не можуть виправити ваш пристрій, ви нічого не платите за спробу! Ви можете знайти їх на iPhone ремонт Гаваї , iPad ремонт Гаваї , IPod ремонт Гаваї , Data Recovery Гаваї , ремонт ноутбуків Гаваї , Custom Computers Hawaii і Xbox ремонт Гаваї . Ви також можете звернутися до www.mobileremedies.com або зателефонуйте за номером 1-800-867-5048 .

Як це може бути?
Що ж так складно в алфавітному порядку, чи не так?
Наскільки важливо це бути на першій сторінці?
Отже, як власник малого бізнесу ви можете вплинути на органічне становище вашого сайту і в кінцевому підсумку змусити його з'явитися на «магічній» сторінці 1?