Навигация по сайту

Популярные статьи

Wizard.Sape - відгук про сервіс по автоматизації SEO-процесів

 1. Погляд на можливості
 2. Режими створення проектів
 3. Автоматичний режим створення проекту
 4. Ручний режим
 5. Режим створення проекту з аналітиком
 6. Інтернет магазин
 7. Додаткові можливості
 8. навчання
 9. Крауд-маркетинг
 10. аудити
 11. технічний аудит
 12. Яндекс
 13. Google
 14. комерційний аудит
 15. загальні враження

Чув я про цей сервіс досить давно, але якось звик працювати по-старому з альтернативними. Але видався два вільні дні, і я вирішив не Ваньку валяти, а зайнятися вивченням можливостей Wizard.Sape , А заодно і провести Лікнеп для нужденних. Треба визнати, що сервіс може здивувати в деяких моментах, а тому я відразу записуюся до лав клієнтів.

Sape

Приступимо до найближчого розгляду всіх доступних можливостей.

Зміст статті:

Погляд на можливості

Перше, що кидається в очі, - приємний інтерфейс. Розбереться навіть недосвідчений користувач, який раніше не мав відношення до SEO-оптимізації. Доступне та просте меню, яке відразу ж знайомить з можливостями сервісу. Внизу праворуч є діалогове вікно, де вам допоможе технічна підтримка. Відгук досить швидкий, відчувається професійний підхід до обслуговування своїх клієнтів.

Але що з конкретних можливостей може запропонувати нам Wizard.Sape? Розглянемо коротко можливості.

 1. Є три способи створення власного проекту: ручний, автоматичний і з фахівцем. Завжди можна повернутися і відкоригувати свій проект. При необхідності спеціаліст візьметься за всю рутину. Дуже актуально для тих, хто не знає, як правильно, і для тих, кому просто лінь. На цих способах я загострю увагу пізніше, вони вимагають детального розгляду.
 2. Раніше сформувати грамотне семантичне ядро ​​було справжньою проблемою. Потрібно було стати справжнім майстром, щоб зробити все правильно. Але тепер це під силу кожному. Працюють автоматичні алгоритми. Сервіс допоможе підібрати тільки найефективніші запити. Часу на це потрібно до 20 хвилин (особисто у мене більше хвилини ніколи не йшло).
 3. Система досить інформативна. Про хід просування ваших сайтів вона буде повідомляти постійно. До того ж, можна відстежувати ефективність конкретних фраз. Більшої деталізації не добитися ні від одного сервісу.
 4. Аналізувати сайт на помилки навряд чи доведеться. Система буде автоматично повідомляти про них, далі вже можна побудувати тактику своїх дій.
 5. Ще один цікавий інструмент - аналіз тексту. На кожній сторінці вашого сайту буде проведено аналіз ефективності, до того ж, сервіс дасть свої рекомендації на кожен випадок. Треба визнати, що рекомендації адекватні і робочі.
 6. Ще один фактор, який може перешкодити найбільш ефективному просуванню сайту - технічні помилки. І тут є вбудований автоматичний аналіз таких помилок.
 7. Відносно привабливості сайту мають велике значення показники, так скажемо, зручності для відвідувачів. Наприклад, відома організації, способи оплати, інформація про доставку та інше. Все це також піддається аналізу, і система самостійно видає рекомендації щодо коригування такої інформації.
 8. Формування посилальної маси. Ще один фактор, який ні в якому разі не можна скидати з рахунків щодо просування будь-якого сайту. По декількох десятках параметрів сервіс проведе відбір анкоров. Система самостійно грамотно розмістить вічні, соціальні та орендні посилання. Працює щоденна оцінка ефективності роботи кожного окремого елемента. Природно, ви будете брати участь в процесі. Якщо вам здасться, що система працює з певними елементами неправильно, то у вас завжди є можливість скорегувати її. Але це навряд чи знадобиться, так як усіма стратегіями займалися серйозні фахівці, які знають, що роблять.
 9. Сервіс передбачає наявність всієї підзвітності. Ви завжди будете знати, куди конкретно пішли ваші гроші, і який результат вони принесли.
 10. Відкривається можливість управління контекстною рекламою. Стартує вона відразу ж. Якщо ви володієте інтернет-магазином, то варто чекати дзвінків відразу ж після запуску реклами. Можна відрегулювати цільову аудиторію по безлічі різних параметрів.

Це загальні можливості, які надає своїм клієнтам Wizard.Sape. Є сенс розглянути окремі випадки і найбільш важливі моменти.

Режими створення проектів

Для вашої зручності я прикріпив кілька скріншотів. Режимів всього три, але і цього більш ніж достатньо на кожен випадок. Для початку потрібно зареєструватися. Як і всі на цьому сайті, процес реєстрації дуже простий. Досить заповнити відповідну форму і можна буде починати роботу.

Тепер вибираємо спосіб створення власного проекту. Інтернет-магазин це особливий режим, він заслуговує на окрему увагу.

Почнемо з самого простого режиму - автоматика.

Автоматичний режим створення проекту

Полів мало, інформація гранично проста. Кожен оптимізатор знає, що вказувати в цих полях.

Далі ви самостійно визначаєте розмір суми, яку ви готові витрачати на місяць на просування вашого сайту. Вона буде безпосередньо впливати на ефективність всього процесу. Думаю., Не варто пояснювати, чим більше, тим краще. Що цікаво, сервіс пропонує самому вибрати суму для просування, що не він буде ставити цінник на послугу, а ще радує повна підзвітність. Ви будете точно знати, що ваші гроші пішли в справу.

Тепер натискаємо «Почати просування», і система сама почне працювати з вашим сайтом. Ви можете скористатися кожним з перерахованих вище інструментів в процесі просування.

Ручний режим

Тут все складніше, але зовсім небагато. Дуже багато рутини бере на себе система, і ви зможете протягом декількох хвилин створити свій проект з нуля. Всього передбачено 4 кроки для створення проекту вручну.

Всього три поля, ін6формацію для яких и згадайте, навіть якщо вас посеред ночі розбудять і запитають.

Другий крок передбачає підбір ключових фраз. Анкор будуть сформовані в повному обсязі. Система каже, що доведеться почекати до 20 хвилин. Насправді все набагато швидше. 20 хвилин займе аналіз тільки глобальних проектів. Далі перед вами буде повний список фраз. Ви можете на свій розсуд прибрати деякі з них, оцінивши ефективність і вартість.

Третій крок передбачає роботу над посилальної масою. В автоматичному режимі система буде розподіляти оптимально всі ваші фінансові кошти між різними вкладеннями. Знову вона пропонує нам почекати до 20 хвилин. Аналіз пройде швидше.

Тут же система ознайомить вас з результатами аналізу (не лякайтеся великих цифр, які вийшли у мене, так як я створив проект з просування самого сервісу). При необхідності система запропонує повернутися вам до попереднього кроку, де ви зможете прибрати недостатньо ефективні фрази, щоб не витрачати гроші даремно.

Далі система зажадає підтвердження на просування по конкретних запитів. Вона максимально детально покаже, куди будуть йти ваші гроші, і наскільки ефективно це буде. Ви зможете повернутися до налаштувань і прибрати невідповідні фрази, щоб оптимізувати бюджет.

Після того як ви ознайомитеся з усією масою фраз, ви зможете почати просування свого сайту. Зверніть увагу на деталізацію ваших витрат. Рідкісний сервіс може запропонувати щось подібне.

Режим створення проекту з аналітиком

Якщо ви не впевнені в своїх силах, знаннях і досвіді, то вам допоможе персональний аналітик, які не тільки зробить за вас рутинну роботу, а й дасть корисні поради по просуванню. Всі поля вимагають просту донезмоги інформацію.

Як можна помітити, по всіх полях, які можуть викликати труднощі у новачків, є додаткова інформація.

Інтернет магазин

Для просування інтернет-магазину створений свій спеціальний режим. Тут робота буде здійснюватися також з аналітиком. Вартість трохи вище, але і обсяг робіт істотно більше.

Поля не надто відрізняються від попереднього випадку, але є свої особливості.

Додаткові можливості

Порадувало наявність різних аудитів. Сервіс дозволяє оперативно виявити безліч видів проблем, які можуть виникнути в процесі просування. Інструменти дозволяють збільшити віддачу від сайту.

Це відмінна можливість швидко покращити свій сайт. Вона буде корисна як новачкам, так і професіоналам.

навчання

Порадувала можливість навчання від самої системи. Ви можете навчитися користуватися самим сервісом. Для цього продумані спеціальні відеоуроки. Інформація представлена ​​просто і зрозуміло.

Також співробітники досить часто проводять вебінари по SEO-оптимізації. Думаю, кожен тут зможе почерпнути для себе що-небудь. На сайті є безліч статей по темі. Загалом, чубків зможе навчитися справлятися з сайтами з нуля.

Крауд-маркетинг

Окремо хотілося б виділити відносно новий сервіс від Wizard.Sape - крауд-маркетинг. Я вже якось розповідав про крауд-маркетингу (І результати через місяць ) І про те, як я його використовую в просування своїх і клієнтських проектів (до речі, ось результати просування клієнтів в 2016 році , У всіх випадках був застосований крауд).

Отже, крауд-маркетинг став трендом в 2016 році і думаю буде продовжувати все щільніше входити в стратегію просування все більшого числа SEO-агентств і звичайних сеошників. Я тестіл кілька сервісів, що надають можливість проставити природні посилання, тепер черга дійшла до крауд-маркетингу в Wizard.

Я тестіл кілька сервісів, що надають можливість проставити природні посилання, тепер черга дійшла до крауд-маркетингу в Wizard

Візард пропонує ручне розміщення (ніяких спам-методів за допомогою роботів) на тематичних майданчиках з живими людьми і обговореннями. Крім того, є тижнева гарантія від видалення посилань, в разі не проходження модерації, фахівці Wizard проставлять нові посилання безкоштовно!

Варто відзначити, що в порівнянні з іншими подібними сервісами, ціна тут набагато нижче - 50 рублів за посилання (зазвичай 200-250 рублів).

В загальному й цілому - крауд ​​від Візард цілком придатний сервіс , Який варто взяти на озброєння.

аудити

За весь час своєї роботи я провів більше 100 аудитів сайтів різних тематик ( замовити аудит сайту можна за посиланням), як комерційних, так і інформаційних, тому я не зміг обійти стороною два види аудиту, які пропонує SeoWizard:

 1. Технічний аудит сайту - перевірка сайту на технічні помилки, биті посилання та інше.
 2. Комерційний аудит - перевірка сайту на комерційні фактори.

Коротко розповім про кожного з аудитів.

технічний аудит

Є поділ на аудит під Яндекс і аудит під Google. По суті обидва аудиту особливо один від одного не відрізняються, тільки кількістю сторінок, які потрапляють в індекс однієї й іншої пошукової системи, а значить і кількістю сторінок в аудиті. Наведу приклад того, що видає сервіс після проведеного аудиту.

Яндекс

Ось так виглядає екран аудиту під Яндекс. Поля розгортаються і там видно подробиці, на який конкретно сторінки і який косяк виявлений.

Google

Ось так виглядає екран аудиту під Гугл

комерційний аудит

Для того щоб проаналізувати комерційні чинники сайту, необхідно прописати домен і почекати хвилин 10. Результат буде такого виду (під прихованими полями детальна інформація):

загальні враження

Треба визнати, що система мене вразила, і це не просто так. Ось конкретний перелік причин, за якими я рекомендую користуватися сервісом (по більшості з них буду користуватися сам).

 1. Безліч можливостей для навчання. Раніше було складно навчитися просувати сайти, особисто для мене це була таємниця за сімома печатками. Тепер все просто і доступно. Якщо у людини є бажання, то тут він зможе навчитися оптимізації.
 2. Навіть не простий, а елементарний інтерфейс. Все інтуїтивно зрозуміло, розробники в цьому відношенні постаралися на славу.
 3. Реальна економія. Я порівнював з іншими сервісами, економія виходь в середньому 60%. Це серйозна причина зробити вибір на користь цього інтернет-ресурсу.
 4. Прозорий розрахунок. Ви будете бачити, куди будуть йти гроші і яку ефективність вони принесуть.
 5. Максимальна деталізація. За будь-якими елементами вашого сайту ви можете переглянути найважливішу інформацію.
 6. Реальна допомога.

Загалом, всім рекомендую якщо не користуватися, то хоча б спробувати . Сервіс дійсно вартий.

Sape?