Навигация по сайту

Популярные статьи

WordPress SEO від Yoast

 1. Введення в SEO
 2. Переваги цього плагіна
 3. Як поліпшити SEO WordPress?
 4. Інші плагіни SEO

Введення в SEO  Ви щойно запустили чудовий веб-сайт і зараз ви хочете відвідувачів вашого сайту

Введення в SEO

Ви щойно запустили чудовий веб-сайт і зараз ви хочете відвідувачів вашого сайту. Ви раптом залишилися цікаві, якщо хтось може навіть бачити ваш сайт, коли вони шукають щось, що стосується вашого сайту. Тоді хтось говорить вам, що вам потрібно SEO, щоб перерахувати ваш сайт вище в результатах пошуку! Тепер, що це за SEO?

SEO означає "пошукова оптимізація". Більшість пошукових систем, як Google, Yahoo, Bing і т.д. забезпечують перелік результатів пошуку, що складаються з веб-сторінок, відео та іншого відповідного контенту на основі наданого рядка пошуку. Рейтинг результатів пошуку базується на оцінці пошукової системи їхньої відповідності темі пошуку. SEO допомагає отримати ваш сайт в більш високий або кращий рейтинг на лістингу. WordPress SEO від Yoast є найбільш комплексним рішенням для SEO, і вони мають безліч послуг для задоволення потреб більшості користувачів. Давайте коротко розглянемо деякі з популярних функцій та їх конфігурації.

WordPress SEO плагін від Yoast

SEO плагін від Yoast популярний (з більш ніж мільйонами завантажень) і забезпечує найбільш повне рішення SEO для ваших потреб. Ми побачимо, як ми можемо виконати деякі з важливих методів SEO з цим плагіном.

Мати хороший "дисплей" в результатах пошуку

Перш за все, про що потрібно подбати, це гарантувати, що опис вашої веб-сторінки виглядає добре в результатах пошуку і змушує людей відвідувати вашу сторінку. Для цього нам потрібно додати метадані на домашню сторінку та повідомлення.

- Додавання метаданих для домашньої сторінки

Метадані - це спеціальні дані, які надають інформацію про веб-сторінку. Зазвичай вони додаються як теги HTML. Мета-теги, які особливо корисні для пошукової системи - це тег "Title" і тег "Description".

Тег заголовка - це текстовий рядок, що є назвою веб-сторінки і є частиною відображення за результатами пошуку і допомагає людям вирішувати погоду для відвідування вашого сайту чи ні.

Опис тега - як випливає з назви, це дає короткий опис вмісту веб-сторінки. Пошукові системи підбирають цей вміст для відображення у своїх результатах.

У наступному прикладі показано, як тег Title і тег Description виглядають в результатах пошуку.

Метадані для домашньої сторінки можуть бути оновлені у плагіні Yoast SEO, як показано нижче.

Інші 2 мета-дані, що представляють інтерес, - Мета-ключові слова та Мета-Роботи. Мета-ключові слова містять деякі ключові слова, які можна вказати, щоб ваша веб-сторінка могла відображатися в результатах пошуку, коли використовуються ці ключові слова. Мета-роботи повідомляють пошуковим системам, що робити з веб-сторінкою, чи слід виключити з результатів пошуку, щоб слідувати за посиланнями на веб-сторінці тощо.

- Додайте метадані для повідомлень

Так само, як мета-дані для домашньої сторінки, ми можемо оновити метадані для кожного окремого повідомлення, щоб вони могли відображатися під час відповідних пошуків. Наступні кроки показують, як це оновлюється. Ви також можете просто встановити шаблон для назв повідомлень і описів, як показано на малюнку.

Включіть карту сайту

Карта сайту - це список сторінок веб-сайту, доступних для сканерів або пошукових систем, і надає можливість індексувати веб-сайт пошуковими системами. Він надає пошуковим системам інформацію про весь вміст вашого веб-сайту, а також всі пов'язані з ним сторінки, які пошукова система може і не виявити. Вона також дає змогу повідомляти пошуковим системам, як розставити пріоритети вашого вмісту. Yoast SEO має функцію, яка генерує XML Sitemaps легко і швидко. Просто оберіть кнопку "XML Sitemap" у меню SEO і встановіть прапорець, щоб увімкнути функціональність.

Коли цей параметр увімкнено, WordPress автоматично надсилатиме повідомлення "google" і "bing" після публікації. Також ви можете вибрати опцію пінгу «yahoo» або «ask.com».

Є чисті Постійне посилання

Як випливає з назви, Permalinks - це постійні посилання на вашу окрему публікацію в блозі або категорії. За замовчуванням постійні мітки WordPress містять символи, такі як «?», Номери тощо, які не дуже інтуїтивні для користувача. (Наприклад, www.example.com/?p=22) Хоча WordPress пропонує опції для створення зручних постійних міток, цей плагін пропонує додаткові варіанти очищення, як показано нижче. Деякі цікаві речі для налаштування полягають у видаленні «/ category /» з посилань категорій, перенаправлення URL-адрес вкладень на батьківські URL-адреси, підвищення ефективності сканування, вилучення змінної «replytocom» з посилань у відповідь на коментар і вимкнення їх. Ці параметри можна встановити, вибравши "Постійне посилання" з меню SEO.

Інтеграція з соціальними медіа

Цей плагін дозволяє легко інтегруватися з соціальними медіа, такими як Facebook, Google + і Twitter. За допомогою цього пункту ви зможете додати до вашого сайту метадані Facebook OpenGraph, що дає змогу Facebook підібрати потрібну інформацію про мініатюри та сторінки, коли повідомлення розміщується на Facebook. Ви також можете пов'язати свій сайт з профілем Facebook і отримати доступ до своїх Facebook Insights. Також можна пов’язати свій сайт із обліковими записами Twitter і Google+.

Соціальні медіа можна налаштувати, вибравши пункт "Соціальний" у меню SEO.

Соціальні медіа можна налаштувати, вибравши пункт Соціальний у меню SEO

Додати Сухарі

Хлібні кроки - не що інше, як стежка посилань, що надаються користувачеві для переходу назад до початкової точки. Вони надають посилання на попередні сторінки, які переглядаються користувачем, або ієрархічну структуру батьківських сторінок. Посилання, як правило, відокремлюються знаком ">" або ">>".

Наприклад, батьківська сторінка> sub link1> sub link 2

Yoast надає нам цю легку функцію для подальшого підвищення SEO. Виберіть пункт меню "Внутрішні посилання" та встановіть прапорець - "Увімкнути панірувальні трюки", щоб встановити цей параметр.

Виберіть пункт меню Внутрішні посилання та встановіть прапорець - Увімкнути панірувальні трюки, щоб встановити цей параметр

Додати вміст до RSS

За допомогою плагіна Yoast можна додати вміст RSS як до верхнього та нижнього колонтитулів вашої публікації. Це допомагає в посиланні назад до ваших повідомлень, так що пошукові системи знають, що ви є оригінальним джерелом статті. До каналу можна додати посилання для автора, посилання "Повідомлення", посилання на блог і опис блогу. Це можна налаштувати за допомогою опції “RSS” у меню SEO.

Це можна налаштувати за допомогою опції “RSS” у меню SEO

Переваги цього плагіна

WordPress SEO від Yoast є одним з найповніших SEO рішень має численні переваги. Деякі з головних переваг:

 • Тільки один плагін для безлічі функцій SEO, як розглянуто вище
 • Передбачено фрагментний перегляд того, як буде виглядати ваша публікація / сторінка в результатах пошуку
 • Інструмент аналізу публікацій
 • Автоматичний пінг пошукових систем
 • Експортуйте параметри SEO на інший веб-сайт
 • Імпортуйте параметри SEO з інших плагінів
 • Вбудований у створення сухаря
 • Підтримка RSS-каналів
 • Редактор файлів, який дозволяє редагувати robot.txt і .htaccess
 • Є безліч додаткових (платних) функцій, таких як інтеграція з інструментами Google Webmaster, відеоуроки для плагіна, керування перенаправленнями тощо.
 • І не в останню чергу; вона доступна на 25 мовах!

Давайте детально розглянемо деякі з цих переваг.

Імпортувати налаштування з інших плагінів

Якщо ви використовували інші плагіни SEO, такі як "Все в одному SEO", ця функція дозволяє імпортувати параметри на плагін Yoast. Ви також можете імпортувати налаштування з інших плагінів за допомогою Yoast, як RSS Footer, Yoast Breadcrumbs і т.д. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути кнопку Import & Export з меню SEO на лівій панелі панелі інструментів WordPress. Виберіть плагіни, які ви хочете імпортувати, а потім натисніть кнопку "Імпортувати", і ви закінчите!

Редагувати файли (robots.txt і .htaccess)

Файл robots.txt вказує пошуковим системам про області вашого веб-сайту, які ви не хочете сканувати. .htaccess - це файл конфігурації рівня каталогів, що дозволяє обмежити доступ до певних розділів вашого веб-сайту.

Цей плагін надає текстовий редактор для швидкого та простого редагування цих двох файлів. Все, що вам потрібно зробити, це відредагувати їх з меню "Редагування файлів" плагіна SEO WordPress.

Все, що вам потрібно зробити, це відредагувати їх з меню Редагування файлів плагіна SEO WordPress

Попередній перегляд фрагмента

Іншою цікавою особливістю є Попередній перегляд фрагмента, який показує попередній перегляд вашої сторінки та опис, як це було б у результатах пошуку Google. Дивлячись на це, легше встановити назву і опис відповідно до ваших потреб. Це показано нижче, коли ви додаєте нову сторінку або публікацію.

Це показано нижче, коли ви додаєте нову сторінку або публікацію

Як поліпшити SEO WordPress?

Хоча плагін Yoast пропонує безліч функцій, ви можете ефективно покращити свій SEO, дотримуючись деяких з цих кроків для вашого веб-сайту.

 • Налаштуйте Permalinks
 • Додати теги заголовка
 • Використовуйте сторінки замість публікацій
 • Приєднайте повідомлення
 • Використовуйте аналітику сайту

Інші плагіни SEO

Деякі інші популярні плагіни WordPress, які забезпечують функціональність SEO, такі:

 • Все в одному SEO
 • SEOPрессор
 • SEO Ultimate

Як ми бачили, WordPress SEO за допомогою плагіна Yoast надає дуже комплексне рішення SEO, яке може задовольнити потреби всіх типів користувачів. Також єдиного плагіна достатньо для досягнення багатьох цілей, тим самим зменшуючи накладні витрати для користувача.

Тепер, що це за SEO?
За замовчуванням постійні мітки WordPress містять символи, такі як «?
Com/?
Як поліпшити SEO WordPress?