Навигация по сайту

Популярные статьи

WP-SEO - ще більше SEO для WordPress

WordPress простий і мінімалістичний, але в той же час саме він залишається одним з найбільш потужних і гнучких движків WordPress простий і мінімалістичний, але в той же час саме він залишається одним з найбільш потужних і гнучких движків. Однак, якщо встановити WordPress з набором плагінів по-замовчуванню, то він не дуже пристосований для SEO - оптимізацією потрібно займатися практично з нуля. Тобто потрібно було - зараз цю роботу за вас виконає новий плагін WPSEO.

Теги "Title", "Description" і "Keywords" за замовчуванням реалізовані в WordPress дуже слабо, хоч і грають не останню роль для залучення відвідувачів з пошукових систем. Адже саме description показує Google в якості сниппета (опису сторінки в результатах пошуку), а title - стає заголовком, клікнувши по якому відвідувач перейде до вас на сайт. Крім того, за замовчуванням ваш WordPress автоматично генерує декілька адрес для одного поста (один і той же текст показується в архіві по місяцях, рубриці і на головній сторінці), це означає, що ви неминуче зіткнетеся з серйозними проблемами в пошукових системах. В першу чергу це пов'язано з тим, що пошуковик просто не знає, який саме текст вважати основним, а що - копія.

Плагін WPSEO вирішує цю проблему для Google, закриваючи другорядні сторінки за допомогою <meta name = "robots" content "noindex, follow" />. Для Яндекса цей код не підходить, що не дивно: в Німеччині, на батьківщині плагіна, цим Російським Дивом користуються лише далеко не всі. Давайте подивимося, що ще може wpSEO?

WpSEO: Ще більше SEO для WordPress

Один з основних тегів - description- його використовує Google і деякі інші пошукові системи як опис сайту в результатах пошуку. WpSEO може генерувати Description в ручному режимі і "автоматом", вибираючи виділені слова або просто забиваючи тег першими кількома пропозиціями з поста. При бажанні можна дати довільні опису головній сторінці, рубриками та архівів.
Один з основних тегів - description- його використовує Google і деякі інші пошукові системи як опис сайту в результатах пошуку
З тегом Keywords справи йдуть так само: це будуть або перші кілька слів з поста або слова, виділені жирним шрифтом. Крім того, для головної сторінки можна вказати довільний набір ключових слів. До речі, якщо ви використовуєте плагіни ключових слів, то wpSEO використовує з як keywords.


Встановлення та налаштування

Щоб встановити плагін, досить завантажити його в папку плагінів (wp-content / plugins) і активувати його в адмінці WordPress. Крім того обов'язково дозвольте запис в файл .htaccess в кореневій директорії сайту.

А приємним доповненням буде ще одна функція: експорт \ імпорт всіх налаштувань плагіна. Тобто налаштувавши його один раз ви можете використовувати установки на всіх своїх сайтах.
Автор розробки, німець Сергій Мюллер недавно анонсував версію 2.2, зараз доступні локалізації на німецьку, англійську та, найприємніше, російська мови. Правда, русифікація досить слабка, зроблена за допомогою автоматичного перекладу, але приблизно зрозуміти, що до чого можна.Давайте подивимося, що ще може wpSEO?