Навигация по сайту

Популярные статьи

WWW: Front-End Checklist - список всього, що потрібно зробити перед запуском сайту

Якщо спробувати записати все, що потрібно додати, підключити і проконтролювати перед тим, як відкривати сайт, то вийде значний список. Саме його складанням і зайнявся куратор документа під назвою Front-End Checklist і опублікував свою добірку на Github в ім'я загального блага. Якщо спробувати записати все, що потрібно додати, підключити і проконтролювати перед тим, як відкривати сайт, то вийде значний список

Список поділений на розділи: все, що йде в тег Head (теги meta, фавайкон і їм подібні), кращі практики HTML, настройка шрифтів, CSS, оптимізація картинок, JavaScript, безпеку, тестування продуктивності, доступність і SEO.

Більшість пунктів забезпечено посиланнями на корисні ресурси і ярликом за ступенем пріоритету (low, medium, high), щоб було зрозуміло, за що братися в першу чергу. Список перекладений багатьма мовами, включаючи російська (Спасибі Михайлу Істоміну!).

І заодно порекомендую інше посилання на тему веб-дизайну. 30 Seconds of CSS - це сайт з підбіркою корисних трюків, які можна зробити за допомогою CSS. Кожен - з працюючим прикладом і необхідними подробицями.