Навигация по сайту

Популярные статьи

Xrumer посилання Scam - Чорний Hat SEO

Для спеціалістів SEO та мого старого екіпажу Black Hat Для спеціалістів SEO та мого старого екіпажу Black Hat. Консультування з SEO високого вітру.

Я захоплююся творцем цієї зв'язки шахраю за їх винахідливість. Xrumer - програма автовипуску - вона підпише вас з основними програмними платформами форуму, як phpbb і навіть опублікує свій перший пост для вас. Не багато нового з цим типом програмного забезпечення, але їхній ігровий план є блискучим.

Вони використовують своє власне програмне забезпечення в масовому односторонньому з'єднанні. Це затьмарює стару бомбу Google за допомогою довгого пострілу.

Їхній перший авто-представлений пост не містить посилання, він просто говорить щось на зразок: "Я шукаю Xrumer авто-представити програмне забезпечення, хто-небудь знає, де я можу знайти офіційний сайт?" - Тому що вони не падали посилання, як і більшість спамерів, вона залишається непоміченою як спам. Тепер ввійдіть до чіткого члена (і я бачив, як багато хто з них потрапляє на це).

Вони щойно отримали відповідне посилання від надійного члена цієї спільноти. Тепер це якісний спам!

Ви можете самостійно оглянути Google Xrumer, щоб побачити, як багато форумів потрапили в нього - це досить вражаюче. Вона нещодавно потрапила до багатьох форумів, що я дійсно не думаю, що є спосіб її скасувати - вони отримали величезний зв'язок.
Не піддавайтеся спокусі його придбати, Google в кінцевому підсумку зрозуміє його і покарає. Можливо, ви могли б піти з ним, якщо у вас був знак, який вже був закріплений за зв'язок - візьміть свої шанси.

Кілька речей, які варто розглянути, якщо ви спокусилися придбати програмне забезпечення Xrumer:

1) Очевидне - ви увічнюєте SEO та спам.

2) Xrumer є дуже унікальним пошуковим терміном, той же трюк не буде працювати на будь-якому конкурентному терміні - і якщо ви вже маєте брендинг для вашого терміну, ви б не хотіли брати на себе шанси з цим.

3) Якщо ви помістіть посилання на перший пост з програмою, ви будете позначені як спам. Щоб відмовитися від посилання на першому повідомленні, передбачається використання програмного забезпечення. Xrumer обійшов це з унікальним терміном і одноразовим доменом для швидкої готівки.

Тільки вгадуючи, я б пообіцяв, що вони грабують легкий $ 200,000 за один тиждень, або краще. Було б цікаво дізнатися реальні цифри.

***************

Сьогодні адміністраторів форуму попереджають з'явилася нова хвиля спаму на форумах .

Це відбувається після того, як російські хакери розробили сценарій для автоматичного подання спам-повідомлень до широкого спектра програмного забезпечення - і випустили його на відкриті ринки.

Сценарій може розміщувати на форумах, навіть коли потрібна перевірка електронної пошти - загальна тактика проти спаму, що використовується адміністраторами форуму.

Цілеспрямоване програмне забезпечення для форуму, на яке заявлено, що атака включає в себе vbulletin, phpbb, Invision Power Board, PHP-Nuke, yaBB, IconBoard, UltimateBB, exBB, phorum.org, wiki, різні типи дощок оголошень і навіть написаний на замовлення код.

Адміністраторам форуму рекомендується дотримуватися основні антиспамові процедури і переконайтеся, що загальні російські адреси електронної пошти заблоковані, такі як mail.ru, inbox.ru, cashette.com і gawab.com.

Для тих, хто хоче скористатися спамом на форумах, потрібно підкреслити, що спам на форумі рідко триває більше декількох хвилин на цінних форумах, і повернення ймовірно є мімінальним.

Проте пошкодження репутації та статусу може бути значним, і може додатково піддавати користувача на судовий розгляд відповідно до Закон про зловживання комп'ютером .