Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як використовувати кісточку від авокадо

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як використовувати кісточку від авокадо

Как вырастить "Авокадо" из косточки в домашних условиях - (ч.5)

1

Виберіть стиглу «алігаторова грушу». З незрілого плода насіння не проросте! Якщо ви придбаєте занадто тверде авокадо , загорніть фрукт на кілька днів в папір - він дозріє.


Обручка в авокадо: у світі з’явився новий шлюбний тренд

2

Акуратно зніміть ніжну з легким горіховим присмаком маслянисту м'якоть авокадо . Гарненько очистіть кісточку і протріть.

3

Приготуйте в горщику субстрат із землі, перегною і піску. Посадіть в нього кісточку , встромивши її широкою нижньою стороною. Закопайте її не повністю, а лише на третину від усього розміру. Поливайте в піддон рясно весною і літом, помірно - восени і взимку. Через пару місяців з'явиться росток.


Домашний майонез без яиц. Вегетарианский рецепт майонеза из риса и авокадо от Марко Черветти.

4

Для прискорення процесу скористайтеся попередніми пророщуванням. Загорніть насіння авокадо у вологу вату, марлю або бавовняну ганчірку, яку постійно змочуйте. Через деякий час - від двох до чотирьох тижнів, кісточка трісне, з'являться корінці. Посадіть її в горщик із землею, придатною для авокадо . Глибоко не мають закопуйте.

5

Проростете насіння авокадо відкритим способом. Просвердлите в кісточці на рівні середини три маленькі дірочки приблизно на рівній відстані один від одного. Вставте в ці отвори три сірники або зубочистки. Робіть дірочки під невеликим кутом, щоб кісточка авокадо добре трималася на паличках. Вони будуть служити їй опорою. Водрузите конструкцію на склянку з водою. Широка сторона насіння повинна виявитися внизу. Підтримуйте рівень води. Кісточка повинна трохи торкатися води. Через кілька тижнів з насіння авокадо проростуть корінці.

6

Коли корінців буде досить багато, і довжина їх досягне 3-4 см, посадіть кісточку в горщик діаметром до 9 см. Не заривайте насіння повністю. Прикрийте землею лише на третину. До цього часу з верхнього боку кісточки вже може з'явитися паросток. Не видаляйте залишки твердої шкірки з саджанця. Через час вона стане ніжно рожевого, гладкою і прикрасить рослина.

7

Деревце, підросло до 10-15 см, пересадите в горщик більшого розміру. Тримайте рослину в світлому місці, але не на прямих сонячних променях.

8

Придумайте іншу конструкцію для підтримки кісточки авокадо . Головне, дотримуйтеся принципу, що широка сторона кісточки повинна знаходитися в постійному зіткненні з водою.

rss