Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як відновити загублену ощадкнижку

Опубликовано: 29.09.2018

1

Якщо ви виявили, що ваша ощадна книжка загублена, негайно прийміть заходи по її відновленню. Для цього скористайтеся телефоном або зверніться безпосередньо найближчим структурний підрозділ банку.

2

При зверненні в банк по телефону назвіть свої прізвище, ім'я по батькові і дані накопичувального рахунку, до якого прив'язана ощадна книжка. При цьому звертатися потрібно саме в той підрозділ банку, в якому був відкритий ощадний рахунок. Номер телефону даного підрозділу вам підкажуть, якщо ви зателефонуєте на «гарячу лінію» банку.

3

Для письмового повідомлення про втрату ощадної книжки заповніть у філії банку спеціальну форму, вказавши в заяві всі необхідну інформацію, включаючи особисті відомості та паспортні дані. Вкажіть також обставини, за яких ви втратили ощадну книжку. Заповнену форму заяви разом з паспортом передайте фахівця банківської установи.

4

Якщо у вас на руках є договір банківського вкладу, також прикладіть його до заяви про втрату книжки. Бажано попередньо зробити копію з цього договору або, як мінімум, переписати реквізити рахунку і дані договору в записну книжку на випадок можливої втрати документа або книжки. Для відновлення книжки потрібно знати номер рахунку, вид вкладу та найменування населеного пункту, де відкривався рахунок.

5

Дочекайтеся отримання нового документа. Після перевірки відомостей та розгляду заяви співробітники банку зроблять заміну втраченої ощадної книжки на новий іменний документ. При бажанні ви можете також прикріпити до свого накопичувальним рахунком пластикову карту. При первинному відкритті рахунку це робиться, як правило, за замовчуванням.

6

Якщо після відновлення ощадної книжки ви відшукайте зниклий документ, обов'язково повідомте про це в структурний підрозділ банку і здайте туди стару книжку.

rss