Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як скласти портфоліо дошкільника

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як скласти портфоліо дошкільника

Портфоліо вихователя Гайдукової Л В

1

Організуйте батьківські збори в групі дитячого саду. Розкажіть батькам про зміну методів педагогічної роботи з сім'єю вихованців. Покажіть зразок портфоліо, запозичений в іншій групі або оформлений вихователем самостійно.


портфоліо вихователя

2

Поясніть мету складання портфоліо дошкільника . Якщо діти тільки надійшли в дитячий сад - зміст портфоліо може розповісти і показати вихователю про особливості розвитку дитини, тому часу на бесіди з батьками в процесі прийому дітей до групи дуже мало вранці. Якщо діти вже не перший рік відвідують дитячий садок, то портфоліо допоможе фахівцям установи більш точно визначити здібності та інтереси дитини.


Портфоліо вихователя дошкільного навчального закладу № 295

3

Поясніть, що батьки починають збір матеріалу про свою дитину, а вихователь групи - продовжує цю роботу. Таким чином, батьки можуть відслідковувати успішність своєї дитини в дитячому садку. Кращі роботи будуть міститися в папку в спеціальний розділ. Якщо дитина бере участь у конкурсах, за результатами якого дитячий сад займає призові місця, то ксерокопії цих грамот або вдячних листів також з'являться у відповідному розділі.

4

Домовтеся з батьками про призначення помічників у зборі матеріалів: хто зможе фотографувати заходи в дитячому садку, набирати на комп'ютері тексти фантазій дітей, ксерокопіювати результати обстежень і т.д. Домовтеся, чи однакові папки будуть у всіх дітей групи або кожен батько може самостійно проявити творчість і оформити портфоліо на свій розсуд.

5

Обговоріть на зборах які розділи необхідно відобразити в портфоліо і як їх назвати. Це можуть бути: знайомство, моя сім'я, інтереси, спорт, подорожі, я росту, нагороди, праця, знайомство зі світом і т.д. Назви можна обміркувати з малою творчою групою батьків.

6

Попередьте батьків, що портфоліо - це візитна картка дитини, тому все має бути представлено коротко і яскраво: тільки найкращі роботи, унікальні знімки, важливі періоди життя і розвитку.

rss