Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як звільнити молодого фахівця

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як звільнити молодого фахівця

Вебінар "Законодавство про трудові гарантії молоді та неповнолітніх"

1

Відповідно до законодавства, молодий фахівець повинен відпрацювати на підприємстві, куди він був направлений, 2 роки. Причому протягом одного року він звільняється від проходження атестації.


Підготовка до звільнення

2

Якщо молодий фахівець вирішив розірвати трудовий договір (контракт) з роботодавцем, то працівникові слід написати заяву про звільнення за місяць до передбачуваної дати звільнення. Після закінчення зазначеного терміну директор підприємства повинен видати наказ за формою Т-6. На підставі розпорядчого документа кадровиком вноситься запис у трудову книжку співробітника.


В рамках співпраці студенти ЖДТУ приїхали на екскурсію на Коростенський завод МДФ - Житомир.info

3

Ініціатором звільнення молодого фахівця може виступати і роботодавець. Якщо працівник систематично порушується дисципліну або не виконує свою трудову функцію, то директор підприємства вправі звільнити співробітника за прогул. Для цього складається акт, підписаний трьома свідками відсутності на робочому місці, фахівцем пишеться пояснювальна записка. У ній прописується причина прогулу, її неповажність служить підставою для видання наказу про звільнення за статтею. Співробітникові видаються виплати і трудова книжка з відповідним записом.

4

Якщо на підприємстві виробляється скорочення персоналу, то роботодавець повинен повідомити за два місяці молодого спеціаліста (втім, як і інших працівників, чиї посади підлягають скороченню). Співробітникові пропонується інша робота, відповідна його спеціальності (причому оклад не повинен бути менше середнього заробітку на попередній посаді). Якщо вакансій в компанії немає, то після закінчення двох місяців оформляється звільнення у зв'язку зі скороченням штату, видаються грошові кошти (в тому числі вихідну допомогу) і трудова книжка із записом про розірвання трудового договору (робиться посилання на трудове законодавство).

5

Молодий фахівець може бути переведений до іншого роботодавця. Працівник повинен бути згоден на переклад. У трудовій книжці робиться посилання на статтю 77 ТК РФ і вноситься запис про звільнення шляхом переведення. Необхідно, щоб нова посада відповідала отриманої кваліфікації, а заробітна плата була не нижче середнього заробітку по займаному робочому місцю в даний час.

rss