Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як оформити договір на оренду гаража

Опубликовано: 29.09.2018

видео Як оформити договір на оренду гаража

18.08.15 Громадська приймальня 13.10

1

Предмет подібного договору - гараж. По-перше, необхідно встановити є він власністю чи ні. Якщо майно, оформлене у власність, має капітальний фундамент і знаходиться на власній ділянці землі, то воно вважається об'єктом нерухомості. Правові відносини оренди гаража описані в ст. 671-688 ГК РФ. Якщо гараж офіційно не визнаний нерухомістю, то його оренда не регулюється законом.2

Як правило, цей договір укладають в простій письмовій формі. Складається документ, який підписують обидві сторони (і не важливо, хто є учасником договору - громадянин або юридична особа). Дуже часто, коли подібний договір укладається між двома фізичними особами, сторони воліють договір в усній формі.


Как аферисты превращают старые гаражи в новые небоскребы | Ранок з Україною

3

Договір оренди гаража підлягає обов'язковій державній реєстрації в тому випадку, якщо гараж визнаний об'єктом нерухомості. І якщо цей договір укладено як мінімум на один рік і більше. Незареєстрований договір оренди гаража вважається недійсним з усіма витікаючими наслідками.


Оценка гаража (гаражного бокса или паркинга) для нотариуса что это и какие документы необходимы?

4

Істотними умовами договору оренди гаража вважаються предмет і орендна плата. У договорі потрібно чітко описати здається в оренду гараж: місце розташування, площа, тип і т.п. Розмір плати за оренду і порядок її внесення також докладно розписуються в договорі. За угодою сторін розмір орендної плати може змінюватися. За бажанням однієї із сторін підвищення або зниження плати може відбуватися не частіше одного разу за рік, якщо тільки інше не передбачено договором (п. 3 ст. 614 ЦК України).

5

Якщо гараж знаходиться в гаражному кооперативі, то обов'язково попередьте голови правління в письмовій формі, що ви здаєте свій гараж в оренду. Повідомте паспортні дані орендаря.

6

Додатково до договору оренди гаража додаються супутні документи і додатки: кадастровий паспорт, акт прийому-передачі, протокол розбіжностей, додатково угоду, протокол узгодження розбіжностей і т.д. Після оформлення всіх паперів необхідно надати податковій інспекції копію договору оренди. А також заповнити податкову декларацію.

rss