Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як стати хорошим брехуном

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як стати хорошим брехуном

Саакашвілі: Порошенко вважає, що в моїй особі позбувся політичного опонента, якого найбільше боїться

Ми всі знаємо, що брехати погано, і це розвиває у нас почуття провини. Але іноді це буває на благо. Наприклад, коли ви комусь влаштовуєте несподівану вечірку в якості подарунка до дня народження, або коли вам хтось подобається і ви не хочете, щоб будь-хто дізнався про це.Кроки

1

Візьміть колоду карт, потримайте туз черв`яків перед дзеркалом. Скажіть, що це трефовий валет, і, поки ви це кажете, стежте, чи не видаєте ви які-небудь знаки того, що ви брешете, наприклад: сіпання, обурення, посмішка, особа брехуна, сміх і т.д.

2


Список головних брехунів очолили Тимошенко, Рабинович та Бойко, - Шкарпова

Працюйте над мімікою. Подивіться комедію, де є майстерний брехун. Постарайтеся зробити це без сміху. Говоріть брехня, яку ви можете використовувати в реальному житті. З часом стає легше.

3

Практикуйте з друзями. Не кажіть їм чому вони тут. Потім почніть брехати і простежте наскільки добре у вас виходить. Наприкінці розкажіть їм, що відбувається і поговоріть про аспекти, які вам потрібно вдосконалити.


ПИРАТЫ КАРИБСКОГО МОРЯ. ГТА В РЕАЛЬНОСТИ

4

Попросіть кого-небудь, хто вміє добре брехати, показати вам різні хитрощі і способи, як ними користуватися. Повторюйте всі кроки багато разів і у вас почне краще виходити.

Поради

Щоб бути хорошим брехуном, ви повинні вірити в те, що ви говорите. Слідкуйте за своєю мімікою. Можуть бути маленькі деталі, завдяки яким люди, які вас знають, можуть вловити і розпізнати брехню.

Не перебільшуйте. Люди можуть повірити в те, що старий дав вам печиво, але ніхто не повірить у те, що якийсь пенсіонер подарував вам закусочну. Одне з перших умов-вам треба навчитися робити незворушне обличчя.

Що вам знадобиться:

Колода карт Хороший друг (потайний) Хороший брехун (не хто-небудь, а людина, яку ви знаєте) Відповідний час (вам потрібно відповідний час для того, щоб дійсно добре обдурити когось)
rss