Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як зібрати набір предметів першої необхідності для дому

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як зібрати набір предметів першої необхідності для дому

3000+ Common English Words with British Pronunciation

До будь-яких можливих надзвичайних ситуацій краще підходити у всеозброєнні. У даній статті містяться поради щодо набору предметів першої необхідності для дому. Також не забудьте підготувати набір предметів на випадок можливої евакуації і зберігайте його в машині.Кроки

1

Вивчіть список "Що вам знадобиться". У ньому зазначені необхідні предмети для вашого набору.

2

Обов`язково обзаведіться аптечкою, якщо у вас її ще немає. При надзвичайних ситуаціях не уникнути порізів, опіків та інших пошкоджень, а маючи під рукою набір першої допомоги, ви будете готові допомогти собі, своїм близьким або навіть сусідам.

3


SCP-939 With Many Voices | Keter | Predatory / auditory scp

Визначте небезпеки, існуючі у вашій місцевості. Можна задати це питання місцевому керівникові групи реагування на надзвичайні ситуації. Якщо в місці вашого проживання немає такої посади, зверніться в управління надзвичайних ситуацій.


SCP-261 Pan-dimensional Vending Machine | Safe | Food / drink scp

4

Складіть план, виходячи з потенційних загроз, потім зберіть набір предметів першої необхідності.

5

Придбайте автономні ліхтарики і радіоприймачі. При вірогідною катастрофі енергопостачання буде перервано, а батарейок в магазині може не виявитися. В останніх моделях присутня функція прийому «погодного / аварійного діапазону», а також можливість зарядки мобільного телефону. Так ваш мобільний не буде працювати тільки в разі пошкодження або руйнування вишок та іншої інфраструктури мобільного зв`язку. Також вам не завадить супутниковий телефон, якому не потрібні вежі стільникового зв`язку - зв`язок здійснюється через орбітальні супутники.

6

Враховуйте специфіку місцевості. В залежності від місця проживання вам можуть знадобитися різні предмети першої необхідності на випадок таких НС, як повінь, ураган або торнадо. Природно, деякі предмети потрібні в будь-якому випадку і не залежать від місцевості.

7

Не забудьте карту. Карти особливо важливі в разі необхідності евакуації, адже обхідні маршрути можуть проходити манівцями.

8

Складіть список предметів, які у вас вже є.

9

Ведіть поточний список. Якщо немає можливості зібрати всі предмети відразу, придбайте пару необхідних речей при кожному схоже в магазин.

10

Використовуйте дві аптечки: одну на випадок НС і одну на кожен день. Аптечка повинна містити наступне:

Не менш двох пар латексних рукавичок для маленької аптечки. Може знадобитися надати допомогу незнайомцеві і в такому випадку рукавички зможуть захистити вас від інфекцій. Якщо у вас або ваших близьких алергія на латекс, використовуйте вінілові рукавички. Запасіться великою кількістю рукавичок для аптечки на випадок евакуації. За час НС може знадобитися кілька пар рукавичок. Перевірте, щоб рукавички були цілими, якщо вони зберігалися при різних температурах, так як вони можуть бути пошкоджені. Не поспішайте викидати все рукавички, якщо ви виявили, що кілька пар пошкоджені: рукавички, що лежать на дні коробки, цілком можуть залишитися цілими. Переберіть всі пари по одній. Стерильні пов`язки для зупинки кровотеч. (Придбайте в аптеці ватно-марлеві хірургічні тампони) Миючі засоби / мило та антисептичні вологі серветки для дезінфекції. Антисептична мазь для захисту від інфекцій. Мазь від опіків, щоб полегшити біль. Пластирні пов`язки різних розмірів Марлеві компреси Лейкопластир з мікропористого матеріалу Пінцет Ножиці Розчин для промивання очей або стерильний фізіологічний розчин для загальної дезінфекції. Фізіологічний розчин продається в аптеці в літрових ємностях. Термометр Рецептурні препарати для щоденного прийому: інсулін, серцеві препарати, інгалятори.

Періодично переглядайте лікарські засоби для перевірки терміну придатності. Складіть план охолодження інсуліну. Знеболюючі (таленол, адвіл) та антигістамінні засоби (Бенадріл), які відпускаються без рецепта. Наказані медичні засоби - прилади контролю рівня глюкози і кров`яного тиску.

11

Купіть в магазині відсутні предмети.

12

Герметична ємність. Не обов`язково з дорогих. Звичайна велика герметична ємність з кришкою. Вони продаються в господарських відділах більшості магазинів знижених цін. Вони повинні бути такими, щоб в разі НС можна було перемістити їх в машину, у двір або в будинок за кілька хвилин. Наявність коліщат і / або ручок стане додатковою перевагою. Додайте набори вдома, в машині і на робочому місці. Ніколи не вгадаєш, де тебе можуть застати неприємності Використовуйте рюкзаки або пластмасові ящики для інструментів. Все має бути розсортовані по чистим закривається пакетам різної місткості. Робочим у великих населених пунктах рекомендується зберігати під столом рюкзак з водою, поживними батончиками, ліхтариком, запасними шкарпетками і зручним взуттям на випадок зупинки руху громадського транспорту.

13

Геть спрагу! Вода - найцінніший з життєво необхідних ресурсів. Зберігайте питну воду (в чистих пластикових каністрах) будинку, в багажнику автомобіля і на робочому місці, і тоді ви завжди зможете відновити водний баланс в стресовій ситуації. Запасіться додатковою кількістю води для дітей, матерів-годувальниць, літніх родичів або якщо ви живете в теплому кліматі. Запасіться електролітними напоями (Gatorade, Powerade) для відновлення запасу необхідних мінералів при теплій / вологій погоді або підвищеної активності.

14

У ємності повинно бути не менше триденного запасу предметів, зазначених у списку "Що вам знадобиться" (наведено нижче).

15

Запасіться також іншими необхідними предметами - зверніть особливу увагу на ліки, бинти, вогнепальну зброю або інші предмети залежно від вашого віку, місця проживання або стану здоров`я.

16

Не забудьте продукти харчування з тривалим терміном зберігання. Купите готові продуктові набори на кілька людей.

Поради

Вибираючи продукти харчування для набору предметів першої необхідності, не забувайте про переваги ваших близьких. Також можна запастися наступним: Готові м`ясні консерви, консервовані фрукти та овочі Протеїнові або фруктові батончики Вівсяна каша або мюслі Арахісове масло Сухофрукти Крекери Сік в консервних банках

Непортящихся пастеризоване молоко Висококалорійні продукти Вітаміни Продукти для дітей Улюблена домашня їжа Мобільні телефони не завжди будуть працювати, але можуть виявитися дуже корисними. Запасіться двома варіантами харчування або зарядки телефону. Наприклад, це може бути зовнішній акумулятор або автомобільний зарядний пристрій. Проводьте з сім`єю навчання щодо дій у надзвичайних ситуаціях. Не забудьте про дії на випадок пожежі, якщо у вашому регіоні відбувалися стихійні пожежі. Купуйте автономні радіоприймачі І ліхтарики. У разі НС батарейки купити не вийде, а деякі моделі навіть дозволять вам зарядити мобільний телефон . Одні пристрої працюють на сонячних батареях, в інших використовується "механічний генератор". Такі речі доступні в магазинах електротоварів. Світяться палички. Свічки можуть становити загрозу для безпеки, особливо при витоках газу, вибухових і легкозаймистих випарів. Свічки можуть стати причиною пожежі і навіть вибуху. При покупці нових коригувальних окулярів не викидайте старі. Пара старих очок все ж краще, ніж зовсім ніяких. Ваш набір повинен бути переносним на випадок можливої евакуації. Можете записатися в гурток радіолюбителів. Ви зможете навчитися передавати повідомлення на великі відстані, навіть в інші країни. Не забудьте взяти пляшечку із зазначенням дозування на випадок, якщо вам потрібні додаткові препарати. Якщо у вашому багажі недостатньо місця, беріть найнеобхідніше. Багато пошкодження не небезпечні для життя і не вимагають негайної медичної допомоги. Правильний догляд за невеликими синцями може здорово заощадити час. Можна пройти підготовку для [Групи аварійного реагування]. Слухачам можуть видавати набори, на основі яких можна зібрати власний набір предметів першої необхідності. Якщо ви вирішите взяти з собою вогнепальну зброю (не рекомендується в країнах, де носіння вогнепальної зброї обмежено або заборонено), то не забудьте запастися необхідними кількістю боєприпасів, а також взяти оригінал і копію дозволу на носіння зброї. При евакуації необхідно знати закони сусідніх країн на випадок перетину кордонів з вогнепальною зброєю. Перетворювачі харчування (перетворять постійний струм в змінний) для машин допоможуть зарядити мобільний телефон, використовувати телевізор, радіо або дорожній холодильник. Закріпіть бирки на зарядні пристрої різних мобільних телефонів, щоб у разі поспіху або паніки не сплутати шнури- також це допоможе зорієнтуватися іншим людям у вашу відсутність. Системи персонального радіозв`язку (FRS) допоможуть вам підтримувати зв`язок з близькими людьми на невеликій відстані, якщо телефонний зв`язок перестане працювати.

Попередження

Намагайтеся уникати солоних продуктів, оскільки вони лише посилять спрагу. Беріть тільки необхідні речі. Враховуйте температуру в місці зберігання набору першої необхідності - тепло може зіпсувати запаси за кілька місяців. Найкраще зберігати запаси при температурі нижче 27 градусів Цельсія в місці, захищеному від прямих сонячних променів.

Що вам знадобиться

Спальний мішок або теплі ковдри. Необхідно мати не менше одного хорошого спального мішка або теплої ковдри для кожного члена сім`ї. Слід розуміти, що спальний мішок вашої дитини для ночівлі в гостях не підходить для використання на вулиці. Вода , якщо джерело води забруднений або оголошений непридатним для використання: слід мати під рукою кілька десятків літрів води. Рекомендується мати триденний запас з розрахунку 5 літрів води на людину в день. Триденний запас продуктів харчування для вашої родини - консервовані продукти з тривалим терміном зберігання. Не забудьте консервний ніж. Аптечка Ліхтарики й запасні батарейки Автономні ліхтарики , які можна придбати у великих супермаркетах або через інтернет, як і світяться палички . Таке освітлення більш безпечне (чим свічки) і не вимагає батарейок. Гайковий ключ або інші інструменти для відключення інженерних комунікацій у вашому домі. Також можуть стати в нагоді і інші аварійні інструменти. Додаткова тепла одяг Мисливські сірники або запальничка Особливі потреби вашої родини - Медичні препарати, окуляри, дитяче харчування, підгузники і т.д. Погодне радіо з тоновим попередженням, щоб отримувати відомості про суворих погодних умовах. У США найкраще використовувати погодне радіо NOAA, щоб залишатися в курсі про попередження Національної метеорологічної служби. Радіоприймачі повинні працювати від батареї і володіти функцією тонового попередження для автоматичного оповіщення про погодні зведеннях. У деяких "автономних радіоприймачах" також є погодний діапазон і засоби "Попередження". Автономні радіоприймачі доступні в магазинах електрообладнання або товарів низьких цін, вони заощадять гроші на батарейках, яких до того ж може не виявитися в продажу. Прилад "Eton" це розглянутий вище "автономний приймач" з погодним радіо, тільки він працює БЕЗ батарейок, має вбудований світлодіодний ліхтарик, червону світлодіодну "тривожні" лампу, "тривожні" сирену , а також погодний діапазон. Ця модель навіть дозволяє заряджати мобільні телефони , якщо вони виявляться розрядженими. Додатковий комплект ключів від автомобіля і грошових та / або кредитних карток. Корм і вода для тварин Свисток для сигналу про допомогу Респіратор на випадок забруднення повітря або протигаз з рукавичками і полімерна плівка з клейкою стрічкою , щоб сховатися на місці Вологі серветки, пакети для сміття і пластикові стяжки в цілях особистої гігієни Карти місцевості

Також може придатися

Готівкові або дорожні чеки, дрібниця і кредитна картка Список важливих телефонних номерів і адрес Довідники на випадок НС , наприклад, керівництво з надання першої допомоги Комплект змінного одягу , включаючи сорочку з довгими рукавами, штани і міцне взуття. Не забудьте про теплий одяг, якщо ви живете в холодному кліматі. Відбілювач і піпетка - якщо розвести відбілювач у воді в пропорції один до дев`яти, його можна використовувати в якості дезинфікуючого засобу. Також можна використовувати відбілювач для очищення води: 16 крапель звичайного господарського відбілювача на 4 літри води. Не використовуйте відбілювачі з ароматизаторами, додатковими миючими агентами або розчини для кольорового одягу. Вогнегасник Жіночі приналежності і засоби особистої гігієни Столові набори, паперові стаканчики, тарілки і пластмасовий посуд, паперові рушники Розваги для дітей (і для себе!) (Книги, ігри, пазли, гральні карти) Також не завадить вогнепальна зброя з запасом патронів з метою захисту або полювання Намети. Ваш будинок може виявитися частково або повністю зруйнований ... тому намет завжди знадобиться.
rss