Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Учебный языковой центр «Concord Centre»

Опубликовано: 08.10.2018

Багатогранність методик навчання, що використовуються ConcordCentre, поєднує в собі всі необхідні для успішного навчання компоненти: розвиток навичок, вивчення теоретичної частини, практичні заняття, вживання матеріалу в реальних ситуаціях. Тому результати навчання на курсах іноземних мов ConcordCentre помітні вже після кількох перших занять.

Кожна з методик і, відповідно, програм навчання має свою мету. Хто ставить цю мету? Ви – споживачі наших послуг. Адже одним мова потрібна для відпочинку за кордоном один-два рази на рік, а іншим щодня доводиться спілкуватися на роботі з іноземним керівництвом або партнерами. Комусь досить знати мову, щоб не загубитися в чужому місті, не розгубитися в готелі, ресторані, магазині, а для кого-то важливо зуміти написати річний звіт, зробити презентацію товару, взяти участь у науковій конференції. У старшокласників своя мета – добре скласти іспити і вступити до ВНЗ.

Для досягнення різних цілей використовуються різні засоби. Тривале навчання, як правило, розраховане на тих, хто серйозно налаштований оволодіти іноземною мовою досконало і знає, що хороших результатів можна домогтися тільки терплячою працею. Саме для таких цілеспрямованих людей, які прагнуть до досконалості у всьому, існують індивідуальні репетиторські курси ConcordCentre.

Наш навчальний центр запускає новий проект «Clever kids» («Кмітливі дітки»). Ціль даного проекту- це навчити дітей за принципом від «простого до складного», у дітей немає стресу, а навпаки з’являється впевненість у собі і відразу ж виникає бажання вивчати іноземну мову. Учні успішно справляються з нашою програмою та шкільною програмою самостійно і їм не потрібна допомога батьків! Оцінка з іноземної мови в школі стає вищою. Це явище можна пояснити тим, що весь вивчений матеріал у нашому центрі засвоюється повністю. Поступово учні курсів стають дисциплінованими, організованими і здатними до самостійного навчання.

Ми вам пропонуємо:

-викладачів, які знайдуть індивідуальний підхід до кожної дитини

-дружню атмосферу на занятті

-зручний розклад

-учбові посібники

-допомогу з домашніми завданнями

-хороший настрій

До зустрічі;)

rss