Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як стати жителем Аляски

Опубликовано: 08.10.2018

видео Як стати жителем Аляски

СТАРОВЕРЫ: Уйти легко, вернуться сложно

Жителі Аляски отримують ліцензії на рибальство і полювання за заниженими цінами. Це одне з найкращих місць в США для цих промислів, до того ж, уряд Аляски щороку виділяє кожному легальному жителю дивіденди перманентно фонду. У цій статті ви дізнаєтеся, як стати жителем Аляски.


Медведь-оборотень орудует в украинских лесах закарпатья

Кроки

1

Переселитися в Аляску. Зрозуміло, для того, щоб стати резидентом Аляски, потрібно там жити. Для того, щоб дізнатися, як отримати громадянство США, відвідайте сайт http://uscis.gov/us-citizenship/citizenship-through-naturalization.


ЧТО, ЕСЛИ праздников НЕ СУЩЕСТВУЕТ

2

Зберіть документи, що доводять, що ви плануєте залишитися в Алясці на невизначений термін. Для того, щоб довести своє місце проживання в Алясці, вам необхідно мати як мінімум один з необхідних документів, зазначених нижче. Контракт, який доводить, що ви перемістили або перемістіть своє господарське майно в Аляску, можна використовувати для того, щоб довести своє місце проживання в цьому штаті. Трудові договору не вважаються прийнятними доказом. Доказ того, що ваше основне місце проживання знаходиться в Алясці, підходить для підтвердження проживання в цьому штаті. Сюди входять свідоцтво про володіння будинком, договір про покупку будинку або чеки про оплату оренди. Житло, надане й оплачуване працедавцем, не вважається прийнятним доказом.

Записи про працевлаштування або незайнятості, що свідчать про час, проведений в Алясці, вважаються доказами проживання в цьому штаті. Довідка зі школи, де вказується час перебування в Алясці, може використовуватися як доказ проживання. Реєстрація в реєстрі виборців Аляски і записи про голосування можуть підтверджувати проживання в цьому штаті. Свідоцтво про реєстрацію автомобільного транспортного засобу в Алясці може підтверджувати проживання.

Ліцензія (наприклад, на полювання або рибну ловлю) свідчить про проживання в Алясці. Виписка з суду або іншої державної установи може використовуватися для підтвердження проживання в Алясці.

3

Проживіть в Алясці як мінімум 1 рік. Перед тим, як стати легальним резидентом, ви повинні прожити в Алясці 12 місяців.

Поради

Для студентів і військовослужбовців вимоги для дотримання статусу резидента відрізняються. Ознайомтеся з вимогами у вашому випадку, перед тим як залишати штат більш ніж на 120 днів. Відразу після переїзду в Аляску отримаєте права і зареєструйтеся в реєстрі виборців. Ви можете це зробити в реєстраційно-екзаменаційному відділі, де будете отримувати права. Дата, коли ви прибули в Аляску і стали її жителем, використовується для того, щоб визначити час вашого проживання, коли ви будете оформляти ліцензію на рибну ловлю і полювання. Так що через 12 місяців після першого докази вашого проживання ви можете подати заявку на отримання ліцензії на рибальський і мисливський промисли. Для того, щоб отримувати дивіденди перманентно фонду, вам потрібно стати резидентом до 1 січня першого року, за який ви плануєте отримати дивіденди. Заява на отримання дивідендів ви можете знайти в інтернеті і в багатьох установах по всьому штату. Щороку вам потрібно подавати заявку до 31 березня, щоб мати право на отримання дивідендів перманентно фонду.

Попередження

Ви не будете вважатися легальним резидентом, якщо з`ясується, що ви не плануєте залишатися в Алясці на невизначений термін. Також ви повинні розірвати зв`язки з країною або штатом, де ви раніше проживали. Наприклад, ви не можете бути резидентом Аляски і мати прописку, права, виборча адреса або реєстрацію транспортного засобу в іншому місці. Якщо ви будете вимагати місце проживання в Алясці, не будучи її жителем, це буде вважатися шахрайством і виходити за рамки закону.
rss