Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як звітувати єдиннику III групи у разі відсутності протягом звітного періоду доходів?

Опубликовано: 31.10.2018

ДФСУ в  індивідуальній консультації від 15.08.2018 р. №3540/6/99-99-12-02-03-15/ІПК  наголошує, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений ПКУ звітний період, в якому виникають об’єкти оподаткування, або у разі наявності показників, які підлягають декларуванню, подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є. 

Ця норма застосовується до всіх платників податків, в тому числі платників, які перебувають на спрощеній системі оподаткування обліку та звітності.

Податковим (звітним) періодом для платників єдиного податку III групи є календарний квартал. Податкова декларація складається наростаючим підсумком. У  декларації юридичні особи - платники єдиного податку  III групи відображають обсяг доходу, що оподаткований за відповідною ставкою.

Якщо ж у товариства протягом звітного періоду відсутні доходи, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, але у попередніх звітних періодах цього ж року було отримано та задекларовано дохід, то за поточний звітний період товариство має знову задекларувати отриманий ним раніше дохід (без сплати єдиного податку).

У разі відсутності доходів, що підлягають оподаткуванню єдиним податком, протягом всіх звітних періодів з початку року у товариства не виникає зобов’язання подавати податкову декларацію платника єдиного податку III групи.

Источник:  https://news.dtkt.ua/simple/corporate-single-tax/49754

rss