Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як зламати і захистити від злому сторінку в Однокласниках

Опубликовано: 09.01.2019

видео Як зламати і захистити від злому сторінку в Однокласниках

Week 10

Привіт, юний подаван! Якщо ти зайшов на цю сторінку - ти на вірному шляху для того, щоб захистити свою сторінку в Однокласниках від посягань хакерів і шахраїв.


як взломати сторінку вконтакті за 2 мінути

стаття є закликом до дії і керівництвом по злому чужих сторінок . Ми розглянемо методи злому сторінок ok.ru для того, що б Ви могли відразу розпізнати шахрая і не дати йому зламати Вашу сторінку.

Увага! Якщо Ви вже стали жертвою злодіїв або побоюєтеся за свою сторінку - прочитайте дану статтю уважно і до кінця! Ми розповімо, як повернути вкрадену сторінку , і як захистити її від хакерів.

Спосіб 1 - шкідливе ПЗ

Для тих, хто не може потрапити на свою сторінку в Однокласниках - якщо Вам у інтернеті пропонують програму для злому сторінки в Однокласниках - швидше за все це вірусна програма. Встановивши яку Ви ризикуєте втратити не тільки своєї сторінки, але і пошти, паспортних даних, і багато іншого.


Our Miss Brooks: Magazine Articles / Cow in the Closet / Takes Over Spring Garden / Orphan Twins

Якщо Ви завантажуєте якусь програму в інтернеті, в ній може бути зашитий шкідливий код, який може бути відносно нешкідливим - показувати Вам свою рекламу, так і небезпечним - зчитувати і передавати Ваші дані, стирати і шифрувати всі документи на Вашому комп'ютері, розсилати віруси Вашим друзям через Вашу пошту і т. д.

Як захиститися? Виберіть браузер з захистом від вірусів, наприклад Yandex - браузер . І завжди вибирайте хороший і перевірений антивірус. Безкоштовні антивіруси теж вихід - але вони можуть пропустити частину вірусів. Не качайте кіно, музику, програми, картинки, документи з неперевірених джерел. Вірус може бути в будь-якому завантаженому файлі! Злом через POKEMON GO?

Гра "Покемон", що викликала такий ажіотаж серед користувачів може стати причиною злому Вашого смартфона! При установці гри, можна наткнутися на вірус. Що б не піддавати себе і свої акаунти небезпеки - Читайте про безпечну встановлення Покемон Го в Україні , і про те, як відрізнити справжню гру від вірусу.

Спосіб 2 - підміна сайту

Це один з найбільш непомітних, але дієвих способів. Шахрай-власник сайту стежить за тим, коли Ви йдете з його сайту на інший( при цьому залишаючи його сайт відкритим на інший закладці), або відходите від комп'ютера (довго нічого не робите на його сайті). Через якийсь час, він замінює свій сайт на точну копію форми авторизації в Однокласниках або інший соціальній мережі. По поверненню до комп'ютера, Ви виявляєте відкриту сторінку Однокласників, введіть свої логін і пароль, і, нічого не підозрюючи заходите на свою сторінку. У шахрая в цей момент з'являється логін і пароль від Вашої сторінки, і йому не складе праці зламати її. Як захиститися?

Якщо ви бачите форму входу в Однокласники - завжди перевіряйте адресу сайту в адресному рядку браузера (Opera, Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari - всі вони показують адресу сайту). Приклад дивіться на картинці. Якщо замість ok.ru або odnoklassniki.ru Ви побачили якийсь незнайомий адреса, зразок vasya-haker.ru - йдіть з сайту і повідомте про нього в тех. підтримку mail.ru.

Сайт ok.ru - на ньому можете сміливо вводити свої логін і пароль і заходити на свою сторінку.

Якщо на Вашому комп'ютері вірус - цей спосіб не працює ! Вірус може замінити сайт ok.ru і odnoklassniki.ru сайт зловмисника , при цьому адреса сайту і сам сайт будуть відрізняються від справжніх Однокласників!

Шкідливий сайт! Може виглядати схоже, або 1 в 1 як ok.ru. Але адресу буде відрізнятися від ok.ru і odnoklassniki.ru

Спосіб 3 - форма входу в Однокласники

Цей спосіб схожий на попередній, але тут ви знаєте, що перебуваєте на іншому сайті. Якщо знайомий, або не дуже людина просить Вас "перевірити" свій сайт, гру для Однокласників, або програму, можливо намагається Вас переконати, або обіцяє винагороду - зверніть увагу, чи потрібна його сайту для перевірки Ваш логін та пароль. Якщо так - відмовляйтеся. Як захиститися?

Якщо Вам обіцяють якісь призи, лайки, або ще щось цінне, а від Вас вимагається тільки ввести свій логін і пароль на надійному (з вигляду) сайті або додатку - не робіть цього. Чи можете створити тестову сторінку, і ввести логін і пароль від цієї непотрібної сторінки, і перевірити - через скільки її зламають.

Сторонній сайт просить Ваш логін та пароль в Однокласниках - не заповнюйте їх! Зловмисник може отримати їх, навіть якщо Ви не натиснете кнопку "Увійти", а просто заповніть відповідні поля.

Спосіб 4 - чужий чи не захищений WiFi

Мій сусід розважався тим, що збирав базу логінів і паролів до чужих сторінкам. Мова йде не тільки про станицях в Однокласниках, будь-які соціальні мережі, особисті кабінети - у нього була ціла колекція, яку він, слава богу, в корисливих цілях не використовував. Як він отримував всі ці дані? Дуже просто - у нього була відкрита WiFi точка доступу без пароля. І всі, хто сидів через неї в інтернеті несвідомо віддавали всі свої дані йому.

Запам'ятайте! Будь-які дані, що передаються через незахищені WiFi мережі може відстежити і перехопити їх адміністратор!

Спосіб 5 - соціальна інженерія

Для злому чужої сторінки в Однокласниках не обов'язково бути хакером або програмістом. Соціальна інженерія - спосіб, який не вимагає жодних знань з комп'ютерної частини, і яким може скористатися будь-хто. Соціальною інженерією часто користуються телефонні шахраї. Так в чому ж вона полягає? Все дуже просто - шахрай втирається до Вас в довіру, причому не важливо скільки часу він на це затратив - пару хвилин або кілька місяців. Адже від людини, якій довіряєш не чекаєш підступу. Або мошшеник намагається провернути все як можна швидше і тиснути на жалість, погрожувати - робити все, щоб вибити Вас з колії і змусити повідомити потрібну йому інформацію. Наведу приклад: Мені зателефонував схвильований чоловік, він сказав, що помилився номером телефону при відновленні свого пароль для Однокласників. За цим паролем доступні всі його особисті дані, листування, фото - і він дуже за них переживає. Він попросив мене продиктувати код з смс і видалити її.

Відчуваєте підступ? Код завжди приходить на той номер, на який зареєстрована сторінка в Однокласниках. Якщо код потрібний для відновлення пароля ЙОГО сторінці , він не прийшов би на МІЙ номер телефону! Але люди, які в цьому не розбираються часто попадаються на цю вудку, тому:

Ніколи! Не повідомляйте за телефоном ніяких кодів, паролів та персональних даних. Людина може представитися співробітником банку, mail.ru, папою Вашого друга, ким завгодно - уточніть хто і з якої організації Вам дзвонить і відразу ж САМІ передзвонюйте в цю організацію! Шанс 99%, що там про цей дзвінок ніхто не в курсі!

Інший приклад довгострокової соціальної інженерії - до Вас додається в друзі симпатична дівчина/молодий осіб. Ви довго (можливо не один місяць) листуєтеся. І людина дізнається Ваш пароль від Вас. Зробити це можна декількома способами - просто попросити, запропонувати "цікаву" сторінку, на якій потрібно ввести свої логін і пароль від Однокласників, запропонувати встановити яке-небудь додаток/програму, або відправити Вам посилання на заражений сайт. Як захиститися? Не варто відразу ж ставитися до підозр до всім своїм знайомим. Багато можуть відправити вам посилання на заражений сайт ненавмисно, т. к. вони самі не знають, що там можна підхопити вірус. Тому: Не економте на антивірусі! Він відразу розпізнає шкідливу програму або сайт. Не качайте програми по посиланнях від знайомих - дізнайтеся у них назва програми і знайдіть її самі! Не вводьте логіни і паролі від своєї сторінки на сторонніх сайтах, тільки на ok.ru! Порада!

Прив'язавши до своєї сторінці в Однокласниках номер телефону, Ви майже гарантовано захистіть її від злому. Навіть якщо у зловмисника буде Ваш пароль - зайти на сторінку з іншого комп'ютера, не вказуючи код з смс неможливо (бо після входу з чужого комп'ютера завжди змінюйте пароль!).

Про усі випадки шахрайства повідомляйте в технічну підтримку mail.ru - так Ви допоможете захистити не тільки свою сторінку, але і безліч інших користувачів соціальної мережі Однокласники!

Покарання за злом сторінки в соц мережах

Якщо Вашу сторінку в Однокласниках, або будь-який інший соціальної мережі зламали - пам'ятайте, зломщикові загрожує покарання строком до 4 років позбавлення волі.

Якщо Ви не можете зайти на свою сторінку в Однокласниках - забули пароль або на ній написано, що вона була заблокована з підозрою на злом розблокуйте її за допомогою покрокової інструкції.

29.12.2018 01:08:28

rss