Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Як заповнюються рядки 5.1 – 5.3 у Додатку 8 декларації з рентної плати?

Опубликовано: 11.01.2019

видео Як заповнюються рядки 5.1 – 5.3 у Додатку 8 декларації з рентної плати?

Вебінар "Питання до декларування" для тих, хто заповнює електронну декларацію

Як заповнюються рядки 5.1 – 5.3 у Додатку 8 «Розрахунок з рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування» до податкової декларації з рентної плати?Додаток 8 до податкової декларації з рентної плати заповнюється не наростаючим підсумком, а за податковий (звітний) період – квартал, в якому відображається сума рентної плати, обчислена суб’єктами лісових відносин, які видають спеціальні дозволи, та зазначена у таких дозволах (з урахуванням перерахунків), виданих у відповідному звітному періоді (кварталі).


Документ-підстава в табл. 5 Звіту з ЄСВ - 2018 / Документ-основание в табл. 5 Отчета по ЕСВ - 2018

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Рядки 5.1 – 5.3 Додатка 8 до податкової декларації з рентної плати заповнюються за податковий (звітний) період – квартал у гривнях з копійками наступним чином:

у рядку 5.1 зазначається сума рентної плати, нарахована суб’єктами лісових відносин, які видають спеціальні дозволи, за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, відповідно до п.п. 256.2.1 п. 256.2 ст. 256 Податкового кодексу України (далі – ПКУ). При цьому вказується сума рентної плати, яка зазначена у спеціальних дозволах, виданих суб’єктами лісових відносин у відповідному звітному періоді (кварталі); у рядку 5.2 – сума рентної плати, що внесена у звітному періоді (кварталі) лісокористувачами до бюджетів, а також в касу за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, відповідно до підпунктів «а» та «б» п.п. 256.11.6 п. 256.11 ст. 256 ПКУ ; у рядку 5.3 – донарахована у звітному періоді (кварталі) сума за деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування, у разі перерахунку рентної плати за дров’яну деревину для технологічних потреб, за ліквід з крони, порубкові залишки, що підлягають використанню, за перевищення загальної кількості фактично заготовленої деревини під час її відпуску з обліком за площею більше ніж на 10 відсотків зазначеної в лісорубному квитку внаслідок виправлення технічних помилок, анулювання лісорубного квитка у зв’язку з вилученням земель для інших потреб, за надання відстрочки на заготівлю та вивезення деревини, а також за додаткове продовження вивезення деревини відповідно до частин третьої та п’ятої п. 256.9 ст. 256, частини першої п.п. 256.11.2 п. 256.11 ст. 256, підпунктів «а», «б», «в» та «г» п.п. 256.11.3 п. 256.11 ст. 256 ПКУ .

Читати повний текст

ЗІР, категорія 125.04

rss