Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Яка плівка краще - матова або глянсова?

Опубликовано: 10.01.2019

   З появою таких пристроїв, як мобільні телефони, відразу ж народилася потреба в захисті пристроїв від різних зовнішніх факторів - ударів, вологи, випадкового тертя і так далі. Легко можна згадати, що раніше були силіконові та пластмасові чохли, в яких містився телефон і, таким чином, експлуатувався. Зараз же, з широким розповсюдженням телефонів з сенсорними дисплеями, виробники захисних мобільних засобів стали випускати, так звані, бампери, чохли -гаманці, і що найцікавіше - плівки. Адже найбільш неприємно стає тоді, коли екран телефону має велику кількість подряпин, що не відчистити і не змити вже аж ніяк. Найбільш істотно зношувалися екрани з пластмаси, особливо, коли на ньому працюють стилусом. Тому, кожен власник, який всіляко піклується про свій телефон придбає захисну плівку, яка збереже екран в цілості. І тут, можна зіткнутися з проблемою вибору, адже захисні плівки, по своїй суті, можуть бути двох типів - матовими і глянсовими. Які ж з них краще? - Відповідь досить неординарний, тому як кожна має свої переваги і недоліки.


Натяжні стелі в Умані

  Для початку, варто відзначити матову плівку . Вона зустрічається трохи рідше, ніж глянсова, з незрозумілих причин все ж її популярність трохи нижче. Як правило, матова захисна плівка має хорошу стійкість до подряпин і слідів від пальців, її важкіше забруднити. Також, завдяки своїй матовій шорсткості ковзання пальця по екрану проводитися легко, без прилипання і загальмованості. Тобто, експлуатаційні характеристики такої плівки на дуже хорошому рівні, але існує істотний недолік - це зображення . Матова поверхня злегка прітемняе, розмиває і згладжує зображення телефону, від чого часом здається, що це все пливе в очах, а не на дисплеї. Але, таким недоліком можна добре скористатися, якщо на телефоні висока передача кольору і підвищена яскравість.

  З приводу глянсової плівки можна відзначити зворотні властивості матовою. У неї відмінна передача кольору , чітка передача зображення без спотворень, але вона вкрай вразлива до подряпин і потертостей. До того ж, до глянсової поверхні часто прилипають пальці, особливо коли в пориві ігор на телефоні пальці потіють, а водити ним по екрану потрібно дуже швидко. І сліди, що залишаються від пальців частенько приходиться витирати, щоб переглянути щось на екрані. Таким чином, перед вибором плівки варто оцінити, що потрібно людині - відмінну експлуатацію або гарну передачу зображення на дисплеї. У більшості випадків користувачі вибирають глянсову плівку, щоб повністю насолоджуватися принадами зображення на екрані, а плівка - це лише витратний матеріал, який не потрібно жаліти.

rss