Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Яким буде ваш пасивний дохід?

Опубликовано: 16.01.2019

видео Яким буде ваш пасивний дохід?

Brian McGinty Karatbars Gold New Introduction Brian McGinty Brian McGinty

Пасивний дохід – це такий дохід, який не залежить від вашої щоденної діяльності. Пасивний дохід можна ще називати по різному – рента, пенсія…Саме на ці гроші ви будете жити тоді, коли не захочете (це добре) або не зможете (а це вже гірше) працювати.А ви впевнені, що на старості років не будете жити в злиднях?

Задайте собі це питання і добряче над ним задумайтесь. Більшість людей вважають, що в злиднях житиме хтось інший, тільки не вони. На чому така впевненість ґрунтується? Це впевненість в собі, чи в своїй державі, чи в своїй родині? Які у вас конкретні підстави для такої впевненості?


Wealth and Power in America: Social Class, Income Distribution, Finance and the American Dream

1) Ви все життя працювали на трудову книжку , а тому матимете велику пенсію від держави ?

2) Ви виховали чемну доньку або сина , дали освіту, утримували, поки дитина сама не заробляла, а тому ваше дитя буде дбати про вас в старості ?


How to Make Money Network Marketing

3) Ви назбирали гроші, купили квартиру і будете на старості років її здавати в оренду ?

4) У вас суперський бізнес, який завжди буде приносити вам дохід?

5) У вас на городі закопано велику суму грошей в трилітрових банках ?

6) У вас в садочку вдарив фонтан нафти ?

З перелічених варіантів лише останній, нафтовий, справді дає якусь гарантію , якусь впевненість в майбутньому, і то лише в тому випадку, якщо нафтовий пласт є достатньо потужним. Сподіваюсь, що вам повезло !

Всі інші варіанти жодної гарантії не дають, а лише вселяють ілюзію, що все буде добре, що у вас буде забезпечене життя в достойному віці.

Давайте подивимося правді в очі , розглянемо кожен з варіантів, які найчастіше люди вважають гарантованим забезпеченням свого майбутнього, своїм надійним пасивним доходом.

Яку пенсію можна отримати, якщо все життя працювати на трудову книжку. Як приклад візьму пенсію своєї мами . В неї трудовий стаж 55! років , з них 25 років – стаж науковий. Вона переважну більшість свого життя викладала в Вузі, кандидат наук, доцент, займалася науково-дослідною роботою, довгий час була деканом факультету. Сьогодні їй 76 років, лише в цьому році мама перестала працювати. Пенсія в неї аж 3700 грн. , і це вже після того, як в Пенсійному фонді її «гарно порахували», не за просто так, звичайно.

Звичайно, більшість українських пенсіонерів позаздрять за таку пенсію, особливо ті, хто отримує пенсію мінімальну, яка сьогодні складає аж 894 грн., а з 1 грудня 2013р. має зрости до шалених 949грн. Проте чи справді це достойне забезпечення для людини, яка стільки років активно працювала, робила науку, виховувала студентів? Квартплата, їжа, ліки – забирають 90% усієї пенсії . Про якісь подорожі, розваги, нові речі мова йти не може навіть при такому пенсійному  забезпеченні.

Проте наступні покоління вже на таку пенсію не можуть навіть сподіватися, ні таких пенсійних умов не матимуть. Кількість пенсіонерів в Україні зрівнялася з кількістю тих, хто працює офіційно і склала вже понад 30% населення. Тривалість життя зростає, в Україні сьогодні це 71 рік, а от народжуваність хоча і показує в останні роки позитивну тенденцію, проте не встигає за смертністю. А тому пенсійний податок платять все менше і менше людей.

Який з цього висновок? А ось такий  — ваша пенсія буде залежати не від того, скільки років ви працювали, яку зарплату отримували та який податок, відповідно, платили. Вона буде залежати від того, скільки платників податків платять вам на пенсію. Саме тому ті, у кого одна, дві чи три дитини, не можуть на пенсію розраховувати , бо податків ваших дітей не вистачить на її виплату. Чи ви вважаєте, що вам пенсію будуть платити мої діти?!

В наступних матеріалах детально розберемо інші сподівання людей на майбутнє забезпечення, їх плюси та мінуси

Понравилась статья? Жмите «Мне нравится» :

Получите доступ Бесплатно к видео курсу сейчас и узнайте:

-Тайные законы денег, которыми пользуются миллионеры;

-Как получать 30-40% годовых с гарантиями как у банка;

-Как сохранить и приумножить деньги в условиях кризиса.

Читайте также

Яку частину заробітної плати українці «дарують» державі у вигляді податків?

На жаль, податки в Україні сплачують не тільки бізнесмени і підприємці.  Кожен працюючий українець добровільно-примусово перераховує в бюджет більше половини зароблених грошей! Частину податків сплачуємо особисто ми, частину — наш роботодавець.  І ще немаленький шматок «відкушують» непрямі...

В країні війна ... Що робити з грошима?

Вже чотири роки в Україні йде неоголошена війна.  Крим та Схід офіційні ЗМІ тактовно називають «зоною АТО» або «неконтрольованою територією».  Але фактично частина країни живе автономним життям і не під українською юрисдикцією.  А решта — на тлі постійної...

rss