Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Язик мій – ворог мій: як заселитися в готель без знання мови [draft]

Опубликовано: 29.09.2018

Найбільше труднощів у туристів за кордоном виникає, як правило, через мовний бар’єр. І якщо дістатися до пам’ятки культури можна, скориставшись навігатором або орієнтуючись на місцеві покажчики, то заселитися в готель без знання мови складніше. Не хвилюйтеся, підготовлена нами спільно з Hotellook.ru покрокова інструкція допоможе Вам знайти відповідь на це запитання.Hotellook.ru – безкоштовний і зручний російськомовний сервіс із пошуку кращих цін на готельні номери у всьому світі. З його допомогою Ви зможете легко і швидко зарезервувати будь-який готель навіть без знання іноземної мови!

Крок перший: бронюємо номер

Спершу зазначимо, що зовсім без знання мови, хоча б початкового рівня, за кордоном важко. На допомогу Вам прийдуть спеціальні туристичні розмовники і додатки для гаджетів. В останніх, наприклад, навіть є функція голосового озвучування перекладених фраз, що дуже зручно коли Ваша французька (англійська, німецька) низького рівня. Також радимо перед поїздкою вивчити хоча б кілька фраз і термінів, які Вам доведеться використовувати. Наприклад, корисно вивчити фрази вітання і прохання про допомогу.

Крок другий: заселяємося в готель

Сама процедура заселення в готель (check – in) проста. Вам знадобляться: паспорт, лист, що підтверджує бронювання номера (не завжди), а також кредитна картка. У деяких готелях при заселенні також просять заповнити бланк постояльця зі стандартною інформацією: П.І.Б., паспортні дані, дата народження, домашня адреса. Якщо Ваші знання мови не дозволяють Вам заповнити анкету самостійно, то Ви завжди можете “списати” дані з паспорта, а також попросити персонал про допомогу. Не бійтеся виглядати важкодумом, співробітники готелю щодня стикаються із сотнями туристів зі всього світу, і далеко не всі з них поліглоти. Після оформлення паперів, Вам видадуть ключ від номера. Не буде зайвим захопити з ресепшена готельні буклети і візитки, в яких є вся необхідна інформація про правила проживання в готелі.

Крок третій: мешкаємо в готелі

Тут у Вас також не повинно виникнути особливих труднощів. На будь-яке запитання Ви можете отримати відповідь, зателефонувавши адміністраторові або спустившись на ресепшен. Вартість усіх платних послуг є в рекламних буклетах готелю, перекласти текст українською можна за допомогою мобільного додатка. Як правило, в номерах є спеціальні таблички “Не турбувати!” (Do not disturb) і “Будь ласка, приберіть в моєму номері” (Please, clean a room), якими дуже зручно користуватися в умовах мовного бар’єру.

Крок четвертий: виселяємося з готелю

В основному час виїзду (check-out) чітко регламентований, і якщо Ви не хочете, запізнившись на півгодини зі зборами, сплатити ще одну повну добу проживання, то дотримуйтесь регламенту. У більшості готелів check – out відбувається об 11.00. Проте є і винятки, тому зверніть увагу на це при заселенні (зазвичай час виселення вказують у буклетах або на ресепшен). Щоб виселитися, необхідно підійти до стойки реєстрації і віддати ключ адміністраторові. У Вас можуть поцікавитися про користування додатковими послугами (платними каналами або міні-баром), і якщо такі були, їх доведеться додатково сплатити перед виїздом. Сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам уникнути мовних складнощів у зарубіжних готелях, і нагадуємо, що будь-який номер Ви завжди можете легко і швидко забронювати за допомогою Hotellook.ru!

Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Луцьк, Рівне, Чернівці, Вінниця, Хмельницький, Дрогобич, Калуш, Ужгород, Виноградів, Стрий, Самбір, Коломия, Черкаси, Житомир, Біла Церква, Жовква, Полтава, Кам'янець-Подільський, Золочів, Червоноград, Харків, Хуст, Дубно, Надвірна, Ковель, Чернігів - відвідувачі саме з цих міст найчастіше знаходять відповіді у нас на сайті.

rss