Навигация по сайту

Популярные статьи

Yoast Основні SEO Інтернет Огляд курсу

  1. Вартість
  2. Матеріал
  3. Заключні думки

Сьогодні я закінчив   Основні SEO   Звичайно з Академії Yoast
Сьогодні я закінчив Основні SEO Звичайно з Академії Yoast. Yoast є синонімом WordPress SEO . Фактично, вони розробили WordPress SEO плагін, який використовується на кожному сайті, який я розробляю (і будь-який сайт WordPress, де автор піклується про SEO).

Будучи шанувальником своїх безкоштовних і преміальних плагінів WordPress, мені було цікаво, коли вони почали пропонувати навчання і підписалися майже відразу.

Вартість

Yoast Basic SEO коштував мені $ 200. З моєї покупки вони запустили кілька спеціальних пропозицій підписатися на список розсилки і стежте за знижками. Враховуючи кількість контенту, який ви отримаєте в цьому курсі, я думаю, що $ 200 - це справедлива ціна, яку потрібно задати. Вона не містить жодної інформації, яку ви не можете знайти в іншому місці, але команда Yoast зробила велику роботу, охопивши всі основи пошукової оптимізації в одному простому, легко дотримуваному пакеті.

Матеріал

Курс Yoast Basic SEO охоплює основи пошукової оптимізації.

Курс починається з грунту на дослідження ключових слів . Зрештою: як ви можете оптимізувати свій сайт, поки не дізнаєтеся, для яких ключових слів і ключових фраз ви хочете оптимізувати?

Далі команда Yoast знайомить вас з технічною SEO . У курсі обговорюються основи переконання, що ваш веб-сайт є скануваним, доступним для пошуку та корисним для пошукових систем і, що більш важливо, для людей, які їх використовують.

Далі курс охоплює SEO копірайтингу (називається Зміст SEO ). Цей розділ досліджує, як писати для Інтернету таким чином, що це візуально та інтелектуально цікаво під час подачі пошуковим системам того, що їм потрібно для розуміння та ранжування вашого вмісту. Частина тренінгу з контенту SEO значною мірою залежить від того, що метою Google є надання найкращого рейтингу вмісту, який найкраще відповідає запиту користувача.

Нарешті, Yoast Basic SEO охоплює UX і оптимізацію переходів . Цей розділ допомагає зрозуміти, як користувачі взаємодіють з Інтернетом і як можна використовувати загальні шаблони проектування, щоб підштовхнути відвідувачів до дій, на які ви сподіваєтеся. Оптимізація конверсій включає формулювання гіпотез про те, як користувачі будуть реагувати на зміни у вашому вмісті, а потім перевіряти ці ідеї, щоб максимізувати показники переходів.

Заключні думки

Мені дуже сподобалося Yoast Основний курс SEO . Я б рекомендував його людям, які хотіли б дізнатися більше про SEO і як ефективно обробляти SEO необхідності власних блогів і веб-сайтів.

Особи, які вже мають міцний фундамент у SEO, знайдуть його недостатнім , і, можливо, навіть невеликим. Зрештою, рекомендації SEO SEO Yoast найчастіше базуються на тому, що Google повідомляє нам, що вони роблять , і не обов'язково є реальністю того, що може отримати сайт для певного ключового слова. Курси Yoast будуються навколо ідеї, що Google винагороджує вміст, який відповідає запиту користувача найефективніше та точно. Але ми всі знаємо, що є професійні SEO, які все ще ефективно грають цю систему.

Yoast Basic SEO забезпечує саме те, що рекламує: основні знання SEO . Yoast Basic SEO - це початок подорожі, а не призначення. Якщо вам потрібно швидко отримати від новачка SEO до робочого знання термінів і ідей за пошукової оптимізації, то цей курс буде служити вам добре.

Зрештою: як ви можете оптимізувати свій сайт, поки не дізнаєтеся, для яких ключових слів і ключових фраз ви хочете оптимізувати?