Навигация по сайту

Популярные статьи

Yoast SEO Керівництво для початківців | Підручник з WordPress | AwardSpace

 1. Як встановити Yoast SEO
 2. Як використовувати плагін SEO Yoast

Перш ніж ми перейдемо до суті цього Керівництва Yoast SEO, нам потрібно подолати широко поширене непорозуміння про плагін. Що стосується мого досвіду шоу, є велика кількість людей, які інтерпретують плагін, як якийсь магічний інструмент SEO, який буде ранжувати вашу статтю за будь-яке ключове слово ви виберете. Це не може бути далі від істини.

Таким чином, я хотів би зрозуміти з самого початку - Yoast SEO не є магічним інструментом. Його основною функцією є просто компас. Той, що має в своєму розпорядженні багато корисних функцій, але все ж - лише компас. Плагін допоможе вам переміщатися по величезному і насильницькому океану SEO.

Зробити вас кращим письменником на цьому шляху.

Крім того, зробити ваш сайт краще читати.

Але разом з усіма його позитивними сторонами, ми повинні пам'ятати, що це просто компас. І навіть якщо ми йдемо в правильному напрямку, це не гарантує нашого приїзду в найбажанішу місцевість на планеті Земля - ​​перше місце відповідного пошуку Google.

Тепер, після того, як ми це очистили, давайте зануримося в цей посібник Yoast SEO для початківців.

Як встановити Yoast SEO

Ми вже обговорювали як встановити плагін на WordPress .

Тим не менш, давайте ковзаємо по поверхні процесу встановлення плагінів. Як ви вже здогадалися, ви повинні бути в адміністративній панелі . Натисніть " Додатки" -> " Додати" . Після цього в правому верхньому куті відобразиться панель пошуку. Шукайте плагін Yoast SEO .

Це те, що ви очікуєте побачити:

Натисніть кнопку Встановити зараз. Зачекайте. Натисніть доступну блакитну кнопку Активувати .

Добре. Тепер у нас встановлений плагін Yoast SEO. Що слід?

Оскільки це посібник для плагіна Yoast , ми не будемо охоплювати фазу конфігурації. Що буде висвітлено в іншому підручнику. Крім того, конфігурація плагіна дуже рекомендується, але не обов'язково використовувати плагін для того, для чого він був створений - оптимізація контенту. Таким чином, давайте дізнаємося, що саме допоможе вам плагін.

Як використовувати плагін SEO Yoast

Після встановлення плагін буде майже на всій панелі адміністратора вашого сайту. У нижній частині головного меню (розташованого ліворуч від адміністративної панелі), панель інструментів (смуга, яку ви бачите зверху), і під WYSIWYG, коли ви створюєте повідомлення або сторінку.

Оскільки ви, мабуть, тільки починаєте використовувати SEO на сторінці, функції плагіна Yoast, які ви в основному використовуєте, розташовані трохи нижче WYSIWYG.

Нижче наводяться SEO-фактори, для яких Yoast допоможе вам досконало, перш ніж публікувати свою статтю:

 • Принаймні 300 слів . Оскільки Google вважає, що все нижче, як "тонкий контент", плагін Yoast закликає вас створювати вміст не менше 300 слів.
 • Додайте опис мета . Коли люди шукають у Google щось пов'язане з вашою статтею, і воно з'являється, як ви знаєте, під заголовком є ​​невеликий опис, тут же на сторінці результатів пошуку (SERP). Цей опис називається мета-описом, і його основна функція полягає в залученні користувачів на ваш сайт. За замовчуванням він генерується автоматично першими реченнями вашої статті. Плагін Yoast дозволить вам його змінити. Скористайтеся цією функцією . Не забувайте про це.

Читати: Як написати мета-опис

 • Короткий заголовок видачі . Як мета опис, короткий заголовок допомагає вам спонукати користувачів Пошукових машин натиснути на ваше посилання, а не хтось інший.
 • Додайте ключове слово на початку статті.
 • Додати зображення . У Інтернеті зображення не просто зображення. Вони не тільки роблять ваш контент більш приємним, але також можуть допомогти йому стати більш доступним в пошукових системах. Для цього скористайтеся ключовим словом фокусу в тексті ALT, щоб Google міг зв'язати це зображення з ключовим словом.
 • Взаємозв'язок . Для того щоб встановити належну структуру сайту, взаємозв'язок є обов'язковим. Yoast закликає вас посилатися на принаймні одну пов'язану сторінку на вашому сайті.
 • Вихідні посилання . Ці посилання відкривають веб-сторінки і показують Google, як різні сайти пов'язані один з одним. Крім того, з ними ви будете дякувати людям, з яких ви отримали інформацію, якою ви зараз поділяєтеся з користувачами.
 • Фокус Ключове слово Позиція в заголовку . Чим раніше ви розповісте людям про те, про що йдеться, тим краще. Ось чому Yoast нагадує вам додати ключове слово, яке ви намагаєтеся класифікувати, на початку назви.
 • Фокус Ключове слово в URL-позиціонування . Чим швидше ви додасте ключове слово фокусу у вашому слимак , що полегшує користувачам дізнатися, чого вони можуть очікувати, якщо вони натиснуть ваше посилання. Крім того, Google також любить мати його там.
 • Не конкуруйте за сторінки для одного ключового слова. Якщо ви зробите це, Yoast SEO попередить вас. Однак, якщо вам потрібно використовувати це ключове слово, ви можете скористатися варіантами ключового слова або довгого хвоста.

Плагін досить простий. Як видно з логотипу, Yoast SEO багато в чому нагадує світлофор.

Зелений - GO .

Жовта - Увага .

Червоний - великий Ні-ні !

Різниця полягає в тому, що тут можна керувати світлофором. Чим краще ви знаходитеся в тому, що ви робите, тим краще буде виглядати ваш «світлофор». І, чим краще ви прагнете до "світлофорів", тим краще ви станете.

Це безпрограшна ситуація. Тільки в цій ситуації першим і другим переможцем є ви.

Після того, як всі світлофори "SEO" зелені (або трохи раніше), ви дізнаєтеся, що є ще один світлофор, щоб подбати про нього. Читаність .

У кращому випадку, читаність вашого вмісту буде зеленою, для початку. Якщо ні, ви можете просто слідувати інструкціям про те, що ви пропустили, і як можна краще читати вашу статтю.

Як я вже згадував, плагін Yoast SEO досить простий. Ви завжди можете поглянути на світлофор, щоб побачити, чи можна піти і опублікувати статтю. Якщо ні, чекайте, зробіть це краще і йдіть.

Що слід?