Навигация по сайту

Популярные статьи

Yoast SEO - крутий плагін для оптимізації вашого Wordpress сайту

 1. Покращене написання контенту і сніпетів
 2. аналіз сторінки
 3. Додаткові настройки Yoast SEO для кожної статті
 4. Опис для категорій, міток і інші поліпшення

WordPress сам по собі є хорошим движком для сайту, в якому вбудовані SEO рішення. Однак для більшої ефективності в просуванні і пошукової оптимізації сайту слід скористатися спеціальними плагінами. Одним з найкращих плагінів для оптимізації є «Yoast SEO», його також можна назвати на сьогоднішній день найкращим і оптимальним рішенням - пізніше повернемося до цього факту.

У 2008 році цей плагін написали з нуля Джуст де Валк і його команда в Йоаст. Крім поліпшення технічної оптимізації Вордпресс сайтів, «Yoast SEO» також допомагає більш якісно писати контент. Він показує рівень оптимізації тексту, якщо ви вказуєте фокус-ключові слова. Розглянемо основні принади і зручності, які дає дане розширення при установці на свій сайт.

Покращене написання контенту і сніпетів

Для кожного запису або сторінки, плагін «Йоаст СЕО» відображає спеціальний фрагмент попереднього перегляду, завдяки якому ви можете бачити те, як цей запис буде представлена ​​в результатах пошуку. Елементами такого фрагмента є:

 • назва запису - вказується поточна і максимальна довжина заголовка, при перевищенні якого кількість символів заголовка підсвічується червоним кольором

  <Title> Етолучшійзаголовок - </ title>

 • мета-опис - вказується рекомендована довжина опису і кількість символів поточного опису

  <Meta name = "description" content = "Це кращий опис на яке будуть кликати у видачі. Зробіть його дуже пріклекательним і отримаєте більше кліків. Це кращий опис на яке будуть кликати у видачі. Зробіть його дуже пріклекательним і отримаєте більше кліків." />

 • ключові слова

Завдяки такому уявлення ви можете візуально уявити те, як сайт буде виглядати в результатах пошукової видачі . Покращуючи зовнішній вигляд сниппета ви зможете домогтися збільшення кліків з органічної видачі пошукових систем. Звичайно ж, Яндекс і Гугл бере мета-опису і заголовки безпосередньо з тексту статті, але в більшості своїй вони використовую текст, вказаний вебмастером. Тому упускати можливості додаткової оптимізації представлення сайту в серп не варто.

«Фокусна ключове слово» - дозволяє вказати основне ключове слово або фразу для запису або сторінки. З огляду на його і написаний текст, плагін автоматично підкаже про якість використання цього слова і дасть інші рекомендації.

«META ключові слова» - заповнюючи ключами даний пункт, ви тим самим заповнюєте мета-тег «ключові слова»:

<Meta name = "keywords" content = "видача, сайт, справа" />

аналіз сторінки

В плагіні Yoast SEO включений аналіз функціональності, який перевіряє прості речі, які ви можете просто забути. Він перевіряє, наприклад, якщо у вас є зображення у вашому пості і чи є у них Alt-тег, який містить фокус-ключове слово. Він також перевіряє, чи відповідають ваші пости достатньої довжині, чи містить мета-опис ключове слово, використаний чи будь-якої підзаголовок в вашому пості і так далі.

Плагін також дозволяє писати тайтли і опису для всіх категорій, тегів, архівів і призначених для користувача таксономій, даючи можливість для подальшої оптимізації цих сторінок.

Додаткові настройки Yoast SEO для кожної статті

При заповненні сниппета, ви також можете вказати додаткові параметри для даного запису або старніцах:

 • Meta Robots Index - index або noindex
 • Meta Robots Follow - слідувати або не слідувати
 • Meta Robots Advanced - можна вибрати кілька пунктів, наприклад, заборонити використовувати опис з Яху-каталогу та заборонити індексувати картинки.
 • Канонічний URL адреса - тут можна вказати канонічний URL адреса цієї сторінки; залиште порожнім для використання постійної посилання за замовчуванням, при цьому крос-доменні посилання теж підтримуються

Канонічний URL адреса - тут можна вказати канонічний URL адреса цієї сторінки; залиште порожнім для використання постійної посилання за замовчуванням, при цьому крос-доменні посилання теж підтримуються

Використовуючи розширення Йоаст для кожної окремої статті можна додати свій заголовок, опис і картинку для соціальній мережі Твіттер . Якщо на сайті розміщені кнопки від Twitter, то при натисканні на них, в твіті автоматично відобразяться введені дані:

Якщо на сайті розміщені кнопки від Twitter, то при натисканні на них, в твіті автоматично відобразяться введені дані:

Опис для категорій, міток і інші поліпшення

Використовуючи Йоаст СЕО відпадає необхідність застосування сторонніх плагінів для виведення опису рубрик та міток. Тобто, плагін Visual Term Description Editor буде не потрібен - його функціонал повністю замінить функціонал даного розширення для движка WordPress.

Крім того, карта сайту в форматі XML також генерується за допомогою цього плагіна. XML карта сайту налаштовується з адмінки і не вимагає участі власника сайту для свого поновлення - при появі нових записів вони автоматично потрапляють в неї.

Yoast SEO поставляється з деякими вбудованими, дуже потужними інструментами:

 • груповий редактор
  Цей інструмент дозволить вам швидко змінити заголовки та описи ваших записів і сторінок без редагування окремих сторінок.
 • Імпорт та експорт
  Імпортувати налаштування з інших SEO плагінів і експортувати ваші настройки для повторного використання в цьому (або іншому) сайті.
 • редактор файлів
  Цей інструмент дозволить швидко відредагувати такі важливі для вашого SEO файли, як robots.txt і .htaccess (при його наявності).

Консоль пошукових систем покаже URL-адреси з помилками, які виникли на ПК, смартфоні або телефоні. Плагін дозволяє використовувати навігаційну ланцюжок (breadcrumbs) - корисний функціонал, що дозволяє поліпшити і спростити навігацію. Щоб повідомити Google про ваших профілях в соціальних мережах, ви можете вказати їх URL адреси. Для кожного запису, ви можете вибрати основну обліковий запис пов'язану з цим сайтом і вказати її. І це далеко не всі параметри.

Ви вже переконалися, що це кращий плагін для оптимізації WordPress? для Woocommerce він взагалі незамінний.

Налаштування Yoast SEO розглянемо в наступній статті!

Ви вже переконалися, що це кращий плагін для оптимізації WordPress?