Навигация по сайту

Популярные статьи

Yoast SEO приходить до Drupal сайтів

Yoast SEO, найвідоміший і найчастіше використовуваний SEO плагін для WordPress, оголосив про перехід на темну сторону і запуск версії Drupal до кінця місяця.

Хоча веб-дизайн іноді можна розглядати як мистецтво, в реальному світі, ви будете здивовані, як дуже, дуже мало людей дбають про дизайн і як майже всі піклуються про SEO.

Правильна підтримка SEO фактично є однією з основних причин, чому платформа WordPress вдалося перевершити свою конкуренцію, і Yoast SEO, разом з деякими іншими плагінами, серйозно сприяли успіху WordPress.

Завдяки спрощенню колись складних і трудомістких операцій, необхідних для створення SEO-сайту, плагін Yoast SEO, який колись був відомий як WordPress SEO від Yoast і кілька інших імен, тепер став улюбленим співтовариством.

Насправді, це не фаворит спільноти, це " улюблене співтовариство ", з більш ніж 1 мільйон активних установ.

Yoast SEO для Drupal буде оголошено на DrupalCon 2015 в Барселоні

Прагнучи скористатися своїм величезним успіхом в екосистемі WordPress, команда Yoast разом з GoalGorilla оголосила про першу версію свого плагіна для платформи Drupal.

The Yoast SEO для Drupal Плагін буде доступний починаючи з 23 вересня 2015 року, після конференції DrupalCon, а його початкова версія буде націлена на Drupal 7.x.

Друпал 8.х вже близький до завершення, і навіть якщо не підтверджено, версія для Drupal 8.x здається очевидною. Softpedia звернулася до Yoast, щоб підтвердити цю інформацію, і ми оновлюємо статтю, як тільки почуємо.

За словами чиновника команди оголошення Модуль Drupal буде повноцінним переписом плагіна WordPress, формується на тонких краях, які роблять CMS Drupal настільки потужним, а також включатимуть платформу для аналізу вмісту в реальному часі Yoast.

За словами чиновника команди   оголошення   Модуль Drupal буде повноцінним переписом плагіна WordPress, формується на тонких краях, які роблять CMS Drupal настільки потужним, а також включатимуть платформу для аналізу вмісту в реальному часі Yoast

Yoast SEO для WordPress