Навигация по сайту

Популярные статьи

Yoast SEO: Ви витрачаєте час на переслідування цього зеленого кола

  1. Обман Yoast SEO
  2. Ключове слово Фокус
  3. Голос бренда

Yoast SEO може бути одним з найцінніших плагінів ви встановите на WordPress. Це допомагає людям зробити свій веб-сайт максимально зручним. Для тих, хто має власний веб-сайт WordPress, ви можете використовувати Yoast SEO для керування мета-описами та заголовками, націлювати ключові слова та відстежувати їх, а також керувати картами сайтів, щоб назвати декілька функцій.

Плагін допомагає зробити вашу сторінку більш дружньою до SEO, надаючи користувачам зелені кола. Кольори працюють так само, як світлофор - зелений хороший, помаранчевий середній, червоний - поганий. Після кожного кольорового кола є опис завдання, а якщо він не зелений, що ви можете зробити, щоб його поліпшити.

Тим не менш, вона може стати звикання, щоб спробувати і   отримати всі зелені кола на Yoast SEO
Тим не менш, вона може стати звикання, щоб спробувати і отримати всі зелені кола на Yoast SEO . Це може призвести до того, що люди використовують плагін, але витрачають час.

Обман Yoast SEO

Ви можете закінчити з усіма зеленими колами, але чи дійсно це досягнення, якщо ви обманюєте? Якщо ваша мета мати всі зелені кола, незалежно від того, як ви досягаєте цього, то вам, мабуть, не вистачає точки інструменту.

Найпростішим способом неправильного використання інструменту аналізу сторінок є написання контенту, а потім вставлення ключових слів фокусування у вже готовий вміст. Це повинно змусити всі круги Yoast стати зеленими. Але в чому сенс робити це? Замість цього вставте в свій вміст інфографіку або навіть відео. Це не тільки зробить сторінку більш привабливою для читачів, але й обов'язково сподобається Yoast.

Ключове слово Фокус

Ключове слово Фокус

Легко замислитися про зміну фокусу ключового слова, щоб отримати всі зелені кола Yoast SEO.

Однак при написанні свого вмісту важливо не тільки пам'ятати про свої ключові слова, але й запам'ятовувати свою аудиторію. Зміна фокусування ключового слова не змінює пошукових звичок споживачів. Якщо оригінальне ключове слово не дало вам усіх зелених кіл - не хвилюйтеся! Люди все одно будуть шукати цей термін.

Не забувайте завжди зосереджуватися написання цікавого вмісту , оригінальні та корисні для читачів. Це гарантує, що ви отримаєте більше трафіку і соціальних акцій, навіть якщо деякі з кіл Yoast SEO є червоними або помаранчевими. Якщо ви робите це, а також реалізуєте добре досліджену стратегію ключових слів, то ви значно поліпшите свій органічний SEO.

Важливо також відзначити, що Yoast визначатиме лише точні співпадіння ключових слів . Можливо, ви щойно завершили публікацію в блозі, переконайтеся, що використовували ключове слово, і знайшли червоні кола в кінці. Іноді, маючи червоне коло, не варто турбуватися. Yoast не отримує різниці в таких словах, як «Консультант» і «Консалтинг». Якщо ви використовуєте правильні ключові слова, але все ще отримуєте червоне світло, то, ймовірно, вам не потрібно розглядати зміну свого вмісту.

Голос бренда

Голос бренда

Коли ви пишете вміст, завжди пам'ятайте, що ви маєте на увазі бренд вашої компанії. Ви ризикуєте втратити голос бренду, намагаючись отримати всі зелені кола на Yoast SEO. Підтримання послідовного голосу бренда набагато важливіше, ніж отримання всіх зелених кіл.

Необхідно стежити за тим, щоб ваш бренд голосу був узгодженим на вашому веб-сайті, блозі та соціальних мережах. Якщо ні, то ви ризикуєте втратити клієнтів. Насправді, a масові 81% споживачів не любили сторінку компанії на Facebook, якщо голос бренда не налаштований . Набагато важливіше, щоб голос вашого бренду відповідав вашим споживачам, ніж звертатися до SEO.

При використанні Yoast SEO важливо пам'ятати одну важливу деталь: SEO займає час . Ви не можете внести зміни до свого веб-сайту відразу та очікуєте побачити результати наступного дня. Щоб дізнатися, скільки часу знадобиться для перегляду результатів, потрібно врахувати:

  • Як довго веб-сайт був навколо : чим довше сайт був навколо, тим більше авторитету він буде мати і буде мати можливість вести більше трафіку, ніж абсолютно новий сайт.
  • Наскільки функціональним є сайт : якщо це старий веб-сайт, але не було зроблено жодної SEO-роботи і не є оптимальним, результати займуть більше часу.
  • Скільки вмісту має веб-сайт : пошукові системи сканують веб-сайт для індексування. Скануючи вміст, сканери зможуть визначити, що таке веб-сайт, і дати йому рейтинг пошукової системи. Наявність свіжого контенту, що постійно публікується у вашому блозі, допоможе з потоком трафіку та рейтингами.

Хоча Yoast SEO є надзвичайно корисним інструментом, він може стати легким захопленням. Не забувайте знати, який фокус ключового слова у вас є, створювати високоякісний, корисний вміст і завжди мати на увазі голос вашого бренда. Не витрачайте час на обман інструменту, щоб отримати всі зелені кола. Ці фактори набагато важливіші, ніж досягнення всіх зелених кіл на Yoast SEO.

Але в чому сенс робити це?