Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Юристи ILF супроводжували угоду про реконструкцію недобудови в центрі Києва

Опубликовано: 22.10.2018

Недобудови різних розмірів і форм у нашій країні десятиліттями чекають, коли до них дійдуть руки. Багато з цих будівель вмирають, так і не народившись. Вирішення питання кожної з них вимагає чималих ресурсів, особливо матеріальних.

Юристи ILF під керівництвом партнера Олени Петрової супроводжували угоду щодо укладення договору на реконструкцію одного з таких об'єктів. Цього разу пощастило недобудованому будинку обласного архіву, який вже більше 20 років в аварійному стані стоїть практично в центрі Києва.

У бюджеті так і не знайшлося коштів, щоб його добудувати за цей час. Крім того, коли ця споруда проектувалася, в країні були інші норми будівництва і пожежної безпеки (наприклад, ширина коридорів занадто мала для будівлі такого призначення відповідно до сучасних вимог). При цьому, щоб закінчити таке будівництво або повністю переобладнати недобуд, розташований на землі, що знаходиться в постійному користуванні у державної структури, потрібно дотримати десятки умов і правил (іноді досить складно здійсненних), щоб не порушити закон.

Команді ILF вдалося розробити алгоритм, який дозволить вирішити питання величезної недобудови в центральній частині міста. Договір, підписаний між Державною архівної службою України та інвестором, передбачає повну реконструкцію цієї будівлі. А в центрі Києва замість масштабної недобудови з'явиться сучасний комплекс приміщення Державного архіву Київської області.

rss