Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

Зі Львова до кордону з Польщею збудують колію європейського стандарту

Опубликовано: 26.01.2019

 

Будівництво залізничної колії європейського стандарту зі Львова до кордону з Польщею заплановане на 2018 рік.

Про це розповів голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час спілкування з журналістами у пункті пропуску «Шегині-Медика», повідомляє УНІАН.

За словами спікера українського парламенту, цей проект можна реалізувати наступного року.

Крім того, він зазначив, що кінцевою зупинкою на українській території заплановано зробити у смт.Брюховичі поблизу Львова. Після проведення там контролю зі сторони українських прикордонників і митників, потяг без зупинок їхатиме до Варшави.

Євроколія між Львовом та Варшавою дозволить значно пришвидшити та спростити подорожі українців до Європи загалом та Польщі зокрема, оскільки чимало людей зможуть оминати черги на кордоні .

Нагадаємо, про плани Укрзалізниці поєднати Львів та Варшаву колією європейського стандарту стало відомо у червні під час Форуму місцевого розвитку, який проходив у Трускавці.

Читайте також:

Залізницею до Польщі і далі по світу

Потяг Одеса-Перемишль почне їздити в грудні

У потязі Київ-Варшава збільшать кількість вагонів

 

rss