Навигация по сайту

Популярные статьи

З'явився новий сервіс аналізу доменних імен для SEO

  1. Управління репутацій бренду

Технологія, що лежить в основі роботи сервісу - аналіз доменного імені користувача та його порівняння з конкурентами в пошукових системах «Яндекс» і Google, а також його аналіз в «Яндекс

Технологія, що лежить в основі роботи сервісу - аналіз доменного імені користувача та його порівняння з конкурентами в пошукових системах «Яндекс» і Google, а також його аналіз в «Яндекс.Директ» і Google AdWords. Це дозволяє в найкоротший час отримати дані про унікальні і загальних пошукових запитах, які використовуються конкурентами в конкретному бізнес-сегменті. Крім іншого, якщо користуватися можливостями сервісу регулярно, цілком можна спостерігати сторонні конкурентні стратегії в динаміці.

За допомогою отриманої інформації користувач може самостійно створити з нуля або скорегувати вже наявне ядро ​​запитів для SEO, актуалізувати оголошення контекстної реклами, а також розробити власні унікальні маркетингові стратегії для проектів і сайтів.

Для початку роботи з «Моніторингом ключових слів для домену» користувачеві досить вказати свій домен, зі списку конкурентів, автоматично сформованого сервісом, вибрати п'ять доменів, які будуть взяті для регулярного аналізу, а потім оплатити замовлену послугу в особистому кабінеті. Сервіс працює в режимі підписки за тарифом 199 рублів на місяць.

Сервіс працює в режимі підписки за тарифом 199 рублів на місяць

Олексій Королюк

Генеральний директор REG.RU

Якщо ви хочете підказати нам новина, відправте натяк на пошту редактору [email protected] (А ось прес-релізи в цей розділ відправляти не потрібно). Якщо ви соромитеся, можете надіслати новина анонімно.

Управління репутацій бренду

ORM - один з найбільш швидко зростаючих сегментів digital-ринку. Стань експертом в галузі управління репутацією разом з новим курсом Skillbox і Sidorin.Lab (Агентством №1 з профільного рейтингу Рувард).
3 місяці онлайн-навчання, робота з наставником, дипломна робота, працевлаштування для найкращих в групі. Наступний потік навчання стартує вже 15 квітня . Cossa рекомендує!

Реклама