Навигация по сайту

Популярные статьи

Увлекательный поход по Крыму

Мы предлагаем вам увлекательный поход по живописным местам горного Крыма, полюбоваться красотами каньонов и горных водопадов, послушать журчание горных рек и пение птиц, насладиться экзотическими пейзажами

Отдых в Карпатах

Активный отдых - это очень важная часть жизни абсолютно любого человека, который способен обогащать и закалять человека как напрямую физически, улучшая форму, так и духовно, психологически, морально,

Главная Новости

За низку злочинів проти власності мешканець Зарічненського району проведе 5 років у колонії

Опубликовано: 21.10.2018

За результатами підтримання публічного обвинувачення у суді визнано винним раніше судимого мешканця Зарічненського району у вчиненні низки злочинів проти власності.

Зокрема доведено, що чоловік повторно вчинив незаконне заволодіння транспортним засобом та ряд крадіжок, частина з яких поєднана з проникненням у житло та інше приміщення.

Вказані злочини зловмисником були вчинені протягом серпня-жовтня минулого року. Навіть будучи обвинуваченим у вчиненні кримінальних правопорушень, чоловік продовжив злочинну діяльність та деякий час переховувався від суду за межами Рівненської області, однак був розшуканий та постав перед судом.

В ході судового розгляду підсудний повністю визнав свою вину та у вчиненому щиро розкаявся, що було враховано під час винесення вироку.

Зарічненський районний суд повністю підтримав позицію прокурора щодо виду та міри покарання та засудив підсудного до 5 років позбавлення волі.

За матеріалами Сарненської місцевої прокуратури

Рівненської області.

rss